GUNS N’ ROSESi Tallinna kontserdi erikülalised on Volbeat ja The Dead Daisies! Müügil piletid eribussidele Tartust ja Pärnust.

Lisatud: 25. mai

16. juulil esineb Tallinna Lauluväljakul massiivse välishowga taasühinemise tuuri raames rokkansambel GUNS N’ ROSES. Baltikumi aasta suurim kontsert saab olema Ameerika bändi ainsaks esinemiseks regioonis. Erikülalistena astuvad Tallinnas üles Volbeat ja The Dead Daisies.

LOE: Guns N’ Rosesi kontsert toob liiklusmuudatusi

LOE: Guns N’ Rosesi kontserdi külastaja meelespea

Guns N’ Rosesi taasühinemisturnee “Not In This Lifetime” sai alguse 2016. aastal ning selle kontsertidest on jõudnud osa võtta juba mitu miljonit inimest. Tuurist on saanud aasta edukaim rokkturnee ning 2018. aasta suvel jõuab Guns N’ Roses esmakordselt ka Eestisse.

Lauluväljaku laval astuvad 16. juulil üles laulja Axl Rose, kitarristid Slash ja Richard Fortus, bassimängija Duff McKagan, klahvpillimängijad Dizzy Reed ja Melissa Reese ning trummar Frank Ferrer. Kolmetunnise show raames tulevad esitlusele Guns N’ Rosesi kõik suuremad rokihitid ja ballaadid, sealhulgas “Welcome to the Jungle”, “Live and Let Die”, “Sweet Child O’ Mine”, “Estranged”, “November Rain”“Chinese Democracy”, “Paradise City” ja paljud-paljud teised.

Kindlasti paluksime kontserdihuvilistel tähelepanu pöörata sellele, et selliste suurte välikontsertide puhul nagu ka Guns N’ Rosesi, mahub Tallinna Lauluväljakule siiski vaid piiratud arv inimesi, mis on tingitud nii show produktsioonist kui ka artisti turvanõuetest. Rammsteini suvisele showle müüdi näiteks kümneid tuhandeid pileteid ära vaid mõne nädalaga.

Seega palume kindlasti arvestada, et ka 2018. aasta suurimale kontserdile müüakse vaid kindel arv pileteid. Kontsert on jälgitav Lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole. Vanusepiirangut pole. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel. Valju heli ja rahvamasside tõttu ei soovita siiski korraldaja kaasa võtta sülelapsi, samuti on lapsevankrid tülikad ja ohtlikud rahva sees. Kontserdiala plaan:

Guns N’ Roses ei tule aga Eestisse üksi! Neil on kaasas lausa kaks superbändi! 16. juulil astub erikülalisena Lauluväljaku lavale bänd, keda on Eestisse esinema juba väga kaua oodatud – metalse rokenrolli nelik Taanist VOLBEAT, ansambel, kes on julgenud põimida oma raskesse muusikasse kuuekümnendate rokimeloodiaid ja elvislikku staarisuhtumist.

Tallinnas teeb kaasa ka Austraalia-Ameerika rokkbänd THE DEAD DAISIES, mille koosseisu kuuluvad sellised tippmuusikud nagu kitarrist Doug Aldrich (Whitesnake/Dio), laulja John Corabi (Mötley Crüe/The Scream), basskitarrist Marco Mendoza (Thin Lizzy/Whitesnake), trummar Deen Castronovo (Journey/Bad English) ja rütmikitarrist David Lowy (Red Phoenix/Mink). Bänd, kel ilmub aprilli alguses juba neljas stuudioalbum “Burn It Down “ ning kelle motoks on “Rock is indeed alive and well”!

AJAKAVA:
16:00 väravad
18:20 The Dead Daisies (aus/us)
19:20 Volbeat (dk)
20:30 GUNS N’ ROSES (us)
23:59 ürituse lõpp

NB! Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Guns N’ Rosesi kontserti. Kontserdipäeval saab sõita eribussiga Tartust ja Pärnust Tallinnasse ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tartusse ja Pärnusse. Pileteid eribussidele saab osta SIIT.

TARTU-Tallinn-Tartu bussisõidu ajakava 16. juulil 2018:
12:30 kogunemine Vanemuise alumises parklas
13:00 väljasoit Tallinna poole
16:00 paiku saabumine Tallinna Lauluväljakule

00:00 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi loppu
00:30 paiku väljasoit Tartu poole
03:30 paiku saabumine Tartusse – reisi lõpp Vanemuise alumise parkla juures

PÄRNU-Tallinn-Pärnu bussisõidu ajakava 16. juulil 2018:
13:30 kogunemine Pärnu bussijaamas
14:00 väljasoit Tallinna poole
16:00 paiku saabumine Tallinna Lauluväljakule

00:00 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi loppu
00:30 paiku väljasoit Pärnu poole
02:30 paiku saabumine Pärnusse – reisi lõpp Pärnu bussijaama juures

Kontserti toetab Star FM.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. 

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.