Annihilator esineb oktoobris klubis Tapper

Lisatud: 4. oktoober

23. oktoobril astub Klubi Tapper lavalaudadele Kanada tunnustatud thrash metal bänd ANNIHILATOR. Bänd saabub Eestisse oma uue albumi “Annihilator” toetuseks ning lubab anda Eesti publikule meeldejääva kontserdi.

Kanadas 1984. aastal moodustatud metal bänd ANNIHILATOR tuleb taas Tallinnasse ning lubab 23. oktoobril Klubis Tapper toimuval kontserdil mängida vanemaid lugusid varasematelt albumitelt, kui ka paremaid radasid värskelt plaadilt. “See album valmis kolme aastaga, mis on meie puhul väga pikk aeg – kogu see jõud ja energia, mis oleme sellesse talletanud on meil plaanis ka publikule edastada,” kommenteeris bändi liider Jeff Waters ja lisas, et fännid ei pea kindlasti pettuma.

Mai keskel ilmus bändi kolmeteistkümnes stuudio album nimega “Annihilator”, mis on saanud vägagi positiivsete arvustuste osaliseks ning sisaldab fännide rõõmuks vana head ausat, jõulist, tehniliselt laitmatut, meeletu poweriga laetud käredat thrash metalit.

Bänd on aastate jooksul teinud palju muutusi line-up’is ning sellest tulenevalt on ka bändi loomingus olnud kuigivõrd erinevaid faase, kuid ANNIHILATORi asutajaliikmel Jeff Watersil on siiski õnnestunud suunata bändi kindlal heavy metali rajal. Watersi, kes on üks maailma tunnustatumaid thrash metali kitarriste ning viimasel neljal albumil kaasa teinud Dave Maddeni koostöö kannab suurepärast vilja, mida saab kindlasti näha ja kuulda uue albumi esitluskontserdil Tapperis.

ANNIHILATOR on oma tegutsemisaja jooksul välja lasknud 13 edukat albumit, andnud lugematul hulgal väljamüüdud kontserte ümber maailma, osalenud mitmetel kümnetel festivalidel ning tuuritanud soojendajana Judas Priesti, Pantera, Triviumi jpt. maailmakuulsate bändidega. ANNIHILATOR alustab oktoobri alguses Belgiast viimase ilmunud albumi toetuseks oma Euroopa tuuri ning juba 23. oktoobril astub bänd üles Tallinnas klubis Tapper.

Pileteid ANNIHILATORI kontserdile saab osta kõigist Piletilevi müügikohtadest ja Piletilevi internetipoest www.piletilevi.ee .

ANNIHILATOR kontserdi produtsent on BDG.

Lisainformatsioon:
Margot Holts
PR- ja turundusjuht
E-mail: margot@bdg.ee
Tel: +372 615 5125

www.annihilatormetal.com