AUGUST BURNS REDi soojendab Tallinnas Horror Dance Squad

Lisatud: 26. juuli

Juba 8. augustil esineb Tallinnas, klubis Tapper metalcore üks edukamaid bände AUGUST BURNS RED. Ansambel, mille muusikat iseloomustavad massiivsed kitarririfid, keerukad taktimõõdud ning meisterlik pillimäng tuleb oma Eesti fänne rõõmustama esmakordselt. Erikülalisena astub üles Tallinnas tegutsev metalbänd Horror Dance Squad.

Ajakava:
19:00 uksed
20:00 Horror Dance Squad (est)
21:15 August Burns Red (usa)
23:00 ürituse orienteeruv lõpp

August Burns Red on läbi oma karjääri olnud väga mitmetahulise kõlaga, kaasates palju klassikalise muusika mõjutusi ning liikudes pidevalt raskemuusika erinevate koolkondade vahel. “Metal-muusika stiile on olnud minu jaoks alati keeruline liigitada – muusikas ei ole piire ning seega on raske mõista inimeste soove mingeid žanreid määrata,” sõnas bändi kitarrist JB Brubaker. “Küll on meid metalcore bändiks ristitud, kuid tihti ka progressiivseks metalbändiks nimetatud ning isegi thrash metali alla pandud”.

2003. aastast tegutseva ansambli nimele on juba kogunenud kuus täispikka albumit – “Thrill Seeker” (2005), “Messengers” (2007), “Constellations” (2009), “Leveler” (2011), “Rescue & Restore” (2013) ja uusim “Found In Far Away Places” (2015), mille singel “Identity” pälvis kriitikute palava heakskiidu ning sai Grammy auhinnale nomineeritud.

Tänavu tähistab August Burns Red oma läbimurde albumi “Messengers” kümnendat juubelit ning kindlasti on oodata ka Tallinnas antud plaadi muusikale suuremat rõhku. “Kuna tegu on bändi esimese kontserdiga Eestis, siis oli muusikute soov klubis Tapper esitada suuremat läbilõiget bändi loomingust läbi aegade,” kinnitab Live Nation Baltic promootor Karl Sirelpuu.

Tallinnas esineb August Burns Red koosseisus Jake Luhrs (vokaal), JB Brubaker (kitarr), Dustin Davidson (basskitarr), Brent Rambler (kitarr) ja Matt Greiner (trummid).

Kontserdi erikülalisena astub üles Tallinnas tegutsev metal bänd Horror Dance Squad.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Pilet eelmüügist 25 €, kohapealt 30 €.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.