BON JOVI kontsert toob liiklusmuudatusi

Lisatud: 22. mai

in english || по-русски

Seoses BON JOVI kontserdiga Tallinna Lauluväljakul 2. juunil muudetakse Tallinna Lauluväljaku ümbruses liikluskorraldust. Külastajaid palutakse kontserdile tulla ühistranspordiga või jala. Parkimine Tallinna Lauluväljaku ümbruses on väga piiratud ning samal ajal on toimumas ka Reidi tee ehitustööd Russalka ristmiku piirkonnas. Külastajatel palutakse pöörata tähelepanu ka ürituse ohutuse tagamise nõuetele.

Pühapäeval, 2. juunil muudetakse Tallinna Lauluväljaku ümbruses liikluskorraldust ja piiratakse sõidukiirust – suuremad muudatused on: Narva maantee – Pirita tee – Smuuli tee vahelisel lõigul on sõidukitele peatumine ja parkimine keelatud ning liikumiskiirust piiratud 30 km/tunnis. Juhtidel palutakse järgida teedele-tänavatele paigaldatud viitasid ja liikluskorraldusvahendeid. Parkimine Lauluväljaku ümbruses saab olema tugevalt piiratud. Seoses sellega soovitab kontserdi korraldaja jätta autod koju ja tulla kontserdile ühistranspordi, rattaga või jalgsi.

Alates 1. juuni hommikust on keelatud peatumine ja parkimine Lauluväljakut ümbritsevatel aladel – Lauluväljaku Mere väravate esisel parkimisalal, Narva maanteel Pirita tee – Smuuli tee vahelisel lõigul, Valgel tänaval ning Smuuli teel Narva mnt ja Liikuri tänava vahelisel lõigul ning samuti ka Liikuri tänaval Smuuli tee ja Vana-Kuuli tänava vahel. 2. juuni hommikul suletakse tavaliiklusele ligipääs Lauluväljaku Mere ja Lasnamäe väravate esisele alale ja päeval ka juurdepääs Joa, Oru, Kuristiku tänavatele.

Parkimisvõimalused on Pirita tee ääres suunaga Pirita poole vastavalt märgistusele ning vastavalt tähistatud Valge tn. 28, Narva mnt. 119 ja Narva mnt. 129 haljasaladel. NB! SÕIDUTEEDE ÄÄRES JA KÕNNITEDEL ON PARKIMINE KEELATUD! Korraldaja ei vastuta nende parkimisalade kvaliteedi eest. Parkimisalad on valveta.
Lasnamäe värava juures asub ka piiratud mahtuvusega tasuline parkla. Hind 10 eurot / auto.

Kesklinna suunalt saabuvatel jalakäijatel tuleb jälgida viitasid, et Reidi tee töötsoonist spetsiaalselt rajatud koridori kaudu turvaliselt läbi liikuda. Üle aedade ronimine ja ehitusplatsil viibimine on kõrvalistel isikutel keelatud! Samuti on keelatud turvalisuse huvides sõiduteele astuda.

Korraldaja palub Tallinna sõidukijuhtidel olla äärmiselt tähelepanelik, sest kontserdile on oodata mitukümmend tuhat fänni nii väljastpoolt Tallinna kui ka välismaalt, kes pealinna liikluses ei pruugi kõige paremini orienteeruda. Kõikidel liiklejatel eriti aga Lauluväljaku lähistel liiklevatel inimestel tuleb arvestada täiendava ajakulu ning uue sobiliku marsruudi leidmisega.

Kontserdi ajal tuleb taksoga sõitjatel arvestada, et päris Lauluväljaku väravate lähedusse taksot tellida on äärmiselt keeruline.

Jalgrattaparkla asub Mere väravate juures. Parkla on tasuta ja üldvalvega, kuid soovitame siiski omanikel rattad lukustada. Maanteeameti registris olevad sõidukid pargivad vastavalt kehtivale liikluskorraldusele

Tallinna Lauluväljak avab väravad 2. juunil kell 16:00. Publikule on avatud Mere, Oru ja Lasnamäe väravad. Seoses suure hulga külastajatega võib piletikontroll ning isiku ja asjade läbivaatus võtta aega.

NB! Droonide lennutamine Tallinna Lauluväljaku territooriumi kohal ja selle vahetus läheduses ürituse eel ning selle ajal on rangelt keelatud!

Korraldaja palub kõigil külalistel jälgida Lauluväljakul ja selle lähiümbruses asuvaid eriviitasid ja infostende.

LOE: Bon Jovi kontserdi külastaja meelespea

Kontserdile ei pääse, kui teil on kaasas vihmavarje, foto-, audio- ja videosalvestustehnikat (va. mobiiltelefonid ja seebikarbid), oma sööki ja jooki, tuli- ja külmrelvi, pürotehnikat, vilkuvaid laserpulki, suuri binokleid ja selfie sticke (statiivpulkasid), tahvel- ja sülearvuteid, plakateid, bännereid ja lippe, kette, ohtlikke aineid ja esemeid, alkoholi ja narkootikume, loomi, jalgrattaid, rulluiske ja rulasid, motokiivreid, matka- ja klapptoole, taburette, samuti ka liigset pagasit ja esemeid. Kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. 

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.