BRIT FLOYDi kontsert on välja müüdud

Lisatud: 24. oktoober

19. novembril esineb taas Alexela Kontserdimajas Inglismaa ansambel Brit Floyd, kelle live-esinemisi peetakse tänapäeval maailma parimaks Pink Floydi loomingule pühendatud tribuutshowks. Seekord tullakse Tallinnasse kultusalbumi “The Wall” 40. juubelile pühendatud kolmetunnise showga.

Kontserdi raames kõlavad ka palad teiseselt Pink Floydi kauamängivatelt, sealhulgas “The Dark Side of the Moon”“Wish You Were Here”“Animals” ja “The Division Bell”.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD

Brit Floyd naaseb Eestisse pärast kahte väga edukat esinemist Tallinnas aastail 2014 ja 2015. Ansambli muusikalise juhi, laulja ja kitarristi Damian Darlingtoni sõnul võtab bänd ette järjekordse Euroopa tuuri, et jätkata imelist teekonda läbi Pink Floydi viiekümneaastase karjääri ning kultusbändi poolt loodud tohutu ja uskumatu muusikakogu.

Seekord on uue kava fookuseks kultusalbum “The Wall”, mille väljaandmisest möödub tänavu 40 aastat. 1979. aasta ilmunud plaat on jätkuvalt üks enim müüdud albumeid läbi aegade ning ülioluline hetk rokkmuusika ajaloos. Brit Floydi esinemisi on nautinud juba üle miljoni inimese kogu maailmas. Oma esinemistega pöörab ansambel alati üksikasjalikult tähelepanu kõikidele pisidetailidele, taasluues igat nüanssi igast mõistatuslikust Floydilikust hetkest – ning seda nii muusikaliselt kui ka visuaalselt. Nende maailma mastaabis tunnustatud ja kõrgkvaliteetne tribuutshow on paljude fännide jaoks ainulaadseks võimaluseks kuulata kontsertesitluses ning võimalikult lähedal originaalkõlale kultusbändi loomingut. Igale fännile tuttavad palad kõlavad Brit Floydi esituses värskelt ja laitmatult. Lavakujunduse ning valgus- ja lasershow üheks põhielemendiks on Pink Floydi kaubamärgiks saanud suur võlvikaar.

Brit Floyd on pälvinud ka muusikakriitikute tähelepanu:
“Särades nagu hiigelsuured teemandid on Brit Floyd veatu ja jahmatav. Tõeline rokk-showde pärl.”
“Totaalne ja täiuslik illusioon.”
“Pimestavalt hiilgav, jahmatamapanev ja ehtne… lõpuks ometi saab Pink Floyd tribuutshow, mida nad väärivad.”
“Hüpnotiseeriv, täielikult lummav. Kõige erutavam tribuutshow läbi aegade”
“Midagi palju enamat kui lihtsalt tribuutshow. Brit Floyd tõesti on nii hea kui räägitakse.”

Iga enda esinemisega tähistab ja avaldab Brit Floyd austust David Gilmouri, Roger Watersi, Rick Wrighti, Nick Masoni ja Syd Barretti poolt loodud muusikapärandile.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.