Briti vokalist ja muusik GHOSTPOET juba kolmapäeval Tallinnas

Lisatud: 12. veebruar

14. veebruaril esineb Tallinnas klubis Sinilind kahekordne Mercury auhinna nominent, üks silmapaistvamaid Briti muusika eksperimenteerijaid GHOSTPOET.

Suvel naasis Ghostpoet (kodanikunimega Obaro Ejimiwe) neljanda stuudioalbumiga, mis kannab nime “Dark Days & Canapés” – plaadiga, mis dramaatiliselt toob esiplaanile jätkuva evolutsiooni Obarot, kui ühte kõige läbinägelikumat ja originaalsemat laulude kirjutajat. “Selles on justkui mingisugune elujõud, mille produtsendid ja muusikud on plaadile toonud. Ning see oli ülioluline. Sooviksin, et inimesed kuulaksid neid lugusid ning saaksid öelda “Seega see ei olegi ainult mina siis? Huhh…”” räägib alternatiivse hiphopi poeet.

Veetes aega nende lugude autoriga, torkab esimese asjana pähe, kui totaalselt erinev ta nendest on. Inimesena on Obaro (34) pigem flegmaatiline ja õiglane ning ütleb, et see on tänu nii mõningale põhjusele. Esiteks ei suuda ta uskuda, et on juba kaheksa aastat teeninud milleltki, millest ta isegi unistada ei osanud. Peale 2004. aastal Coventry ülikooli lõpetamist ning enne 2011. aastal debüütalbumi “Cash & Carry Me Home” väljaandmist, teenis Obaro elatist erinevatel klienditeenindusvaldkonna töödel. Teine põhjus on muidugi see, et tema lood on tema jaoks kui koht, kuhu suruda oma tumedamad hetked. “Kindla peale lähevad kõik sellised tunded just sinna” naerab mees ning lisab, et pigem ongi parem, kui need tumedamad tunded just seal ka püsiksid.

Live-karjääri jooksul on Obaro tuuritanud koos Metronomy ja Jamie Wooniga ning on esinenud sellistel festivalidel nagu Glastonbury, Sónar, Latitude, Secret Garden Party ja Bestival.

Tallinnasse jõuab Briti muusik 14. veebruaril, mil annab kontserdi klubis Sinilind.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. 

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.