DEPECHE MODE’i Riia kontsert on välja müüdud

Lisatud: 27. detsember

2. märtsil Riias, Arena Rigal esineva Briti kultusbändi Depeche Mode kontsert on välja müüdud. Pileteid kontserdile müüs vaid Ticketpro.

Läti sisekontsert saab olema Depeche Mode’i ainsaks esinemiseks Balti riikides aastal 2014. Show leiab aset bändi uue maailmaturnee «The Delta Machine Tour» raames.

Live Nation Baltics peapromootori Eva Palmi sõnul näitab Depeche Mode’i järjekordne väljamüüdud kontsert, et Inglise trio on Baltikumis endiselt ülipopulaarne. «Selle suve juulis käis Depeche Mode’i Vilniuses vaatamas 24 tuhat inimest, märtsis on Arena Rigale oodata ligi 12 tuhat muusikasõpra, sealhulgas ka palju fänne Eestist. Briti kultusbändi uut showd peetakse ansambli viimase kahe kümnendi parimaks ning mul on hea meel, et Riias saab seda taaskord nautida rahvast täis areenil,» kommenteeris Palm.

Depeche Mode’i uude kavasse kuuluvad lood nii bändi värskelt stuudioalbumilt «Delta Machine» kui ka ansambli tuntumad lood rohkem kui 30 aastat kestnud karjäärist – sh. «Personal Jesus», «Enjoy The Silence», «Never Let Me Down Again», «Walking In My Shoes», «I Feel You», «A Question Of Time», «Behind The Wheel», «Just Can’t Get Enough» jpt.

2. märtsil sõidab Tallinnast Riiga eribuss, millega saavad kontserdikülastajad mugavalt kontserdipaika ning pärast esinemist kohe tagasi Eestisse sõita. Eribussi piletid on müügil ticketpros, hinnaks on 30 eurot inimese kohta, mis sisaldab kontserdile minekut ja tagasitulekut.