DISNEY ON ICE jäälavastuse tegelased räägivad ja laulavad Tallinnas eesti keeles

Lisatud: 1. jaanuar

Juba sellel nädalavahetusel, 4. – 6. jaanuaril etendub Tallinnas Disney On Ice uus jäälavastus, mille raames viiakse lapsed ja nende vanemad reisima viimaste aegade edukaimast joonisfilmist “Lumekuninganna ja igavene talv” pärit Arendelle’i kuningriiki koos kogu perele armsate tegelaste Elsa, Anna ja Olafiga. Ühiselt külastatakse ka maagilisi paiku, mis on tuttavad filmidest “Rapuntsel”, “Kaunitar ja Koletis” ning “Väike Merineitsi”.

Imeilusat jäälavastust mängitakse Saku Suurhallis vaid viis korda. Esietendus toimub juba sellel reedel, 4. jaanuaril algusega kell 19:00. Piletid kõikidele etendustele on müügil Piletilevis.

Tallinnas räägivad ja laulavad joonisfilmide lemmiktegelased tuntud eesti näitlejate ja lauljate häältega. Jäälavastuse tegelased panid eesti keeles kõnelema mitmed näitlejad – Hele Kõrve (Anna), Nele-Liis Vaiksoo (Rapuntsel), Saara Kadak (Belle) ja Kalle Sepp (Koletis).

Oma hääle andsid ka  Mikk Jürjens (Miki Hiir), Katariina Ratasepp (Minni Hiir), Kristjan Sarv (Kupi), Rainer Peterson (Donald). Kokku uisutab Saku Suurhalli jääl üle saja multikategelase ning nende eestikeelsete repliikide eest hoolitsesid teiste seas veel Lauri SaatpaluMarika VaarikMihkel Tikerpalu, Ele Millistfer, Kalju Orro, Martin Algus, Silver Laas, Norman Salumäe, Sergo Vares jt.

Disney On Ice suurejoonelisi jääshowsid võrreldakse tihti lausa Broadway muusikalidega. Jääetenduses mängivad lisaks uisutamisele, tantsu-, akrobaatika- ja näitlemiskunstile olulist rolli ka muusika ja laulmine. Lavastuse raames laulavad Dagmar OjaMikk Dede, Kelli Uustani, Rasmus Erismaa ja Kaire Vilgats, kes on ühtlasi ka laulude juhendajaks.

Saku Suurhallis kõlab talvisel koolivaheajal ka paljude laste lemmiklooks saanud ning Grammy ja Oscari auhindadega pärjatud “Olgu Nii” (“Let It Go”) – lugu, mis püsis Billboardi edetabelis kümneid nädalaid ning mida on Youtube’s tänaseks kuulatud kokku üle kahe miljardi korra. Striiminguplatvorm Spotify pakub laulu kuulamiseks lausa rohkem kui 50-s erinevas keeles. Etenduse loojate ning etenduses osalevate näitlejate ja uisutajate sõnul on täiesti imeline igal etendusel üle maailma vaadata tuhandeid lapsi ja isegi nende vanemaid tantsimas ning seda lugu kaasa laulmas – justkui vaataksid nad koos kogu perega filmi taas esmakordselt ning saaksid sellest uue rõõmu- ja inspiratsioonilaengu.

Disney On Ice’i «Maagiline jääetendus» lavastust näidatakse Tallinna Saku Suurhallis kolme päeva jooksul, 4. – 6. jaanuarini, 2019. Jää katab kogu Saku Suurhalli põranda, mis omakorda tagab suurepärase vaate ning võimaldab nautida maailmakuulsat jääetendust kõikidelt istekohtadelt. Kogu perele elamusterohket vaatemängu pakkuv Disney On Ice annab Tallinnas vaid viis etendust, mis leiavad aset talvise koolivaheaja nädalavahetusel ning lastega peredele vägagi sobival kellaajal.

Etenduste ajad:
4. jaanuar (reede)
kell 19:00 (uksed avatakse 18:00)

5. jaanuar (laupäev)
kell 11:00 (uksed avatakse 10:00)
kell 15:00 (uksed avatakse 14:00)

6. jaanuar (pühapäev)
kell 11:00 (uksed avatakse 10:00)
kell 15:00 (uksed avatakse 14:00)

Etendus kestab kokku kaks tundi, kuhu mahub vahele 15-minutiline vaheaeg.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.