SOFI TUKKERi Tallinna kontsert jääb ära

Lisatud: 26. märts

22. aprillil vallutab taas Club Hollywoodi lava maailmas laineid lööv duo SOFI TUKKER, kes naaseb Eestisse uue turnee “R.I.P. Shame World Tour” raames. Bänd on tuntud oma kaasahaarava uuendusmeelsuse, mängulisuse ning kirevate showde poolest, mis on värske kontserttuuriga uuele tasemele viidud. Purpur müts pähe ja gepardi mustriga riided selga! Erikülalisena astub üles LP Giobbi.

KONTSERT JÄÄB ÄRA.
Piletid ostetakse tagasi alates esmaspäevast, 30. märtsist.
Lisainfo tagasiostu kohta ilmub Piletilevi kodulehele.

People dancing on the people… Sofi Tukker on missioonil “hävitada häbitunne ühe vaba tantsupeo haaval”. Sofi Tukker on autentsuse ja enesearmastuse täielikult omaks võtnud ning julgustab ka teisi end vabaks laskma. Nende fännibaas kasvab iga kontserdiga. Bändikaaslaste pöörane lähenemine tantsumuusikale väljendub põnevates katsetustes anda kuulajale edasi emotsioone nagu rõõm, julgus ning vabanemine.

Duo koosseisu kuuluvad Sophie Hawley-Weld ja Tucker Halpern, kes kohtusid ülikooli üritusel, kus nad juhuslikult mõlemad esinema pidid. Halpern tegi kohapeal ühele Hawley-Weld’i loole remixi ja ülejäänud, nagu nad ütlevad, on juba ajalugu. Ansambli tähesära algatas debüütsingel “Drinkee”, mis pälvis nominatsiooni Grammy muusikaauhindade parima tantsuhiti kategoorias. Ka debüütplaat “Treehouse”, mida ansambel käis mullu suvel Tallinnas esitlemas, on saanud Grammy nominatsiooni kategoorias “Parim tantsu / elektrooniline album”. Sofi Tukkeri lood on varem figureerinud ka Apple iPhone reklaamides. Telekanal HBO kasutab bändi uut pala oma 2020. aasta hooaja treileris.

Ansambli uus EP nimega “Dancing On The People” nägi ilmavalgust oktoobris. Plaadilt leiab kirju valiku lugusid inglise-, portugali-, ja hispaania keeles, mis aitavad Sofi Tukkeril oma tantsumuusika visiooni, rõõmu ja seiklushimulisi ideid globaalsel tasandil edasi anda. Uued hitid “Purple Hat” ja “Swing” kõlavad nii vastupandamatult, et on pea võimatu neid kuulates mitte tantsida soovida.

“Alustasime selle EP kirjutamist peale üht inspireerivat nädalavahetust rannas, Dominikaani Vabariigis. Olime sellest keskkonnast ja inimestest, kellega kohtusime, väga innustatud ning tahtsime seda tunnet oma live-showdel edasi anda. Esineme aina suurematele rahvamassidele ning soovisime luua neid eepilisi ja nostalgilisi hetki, mis panevad inimesi samal ajal nutma ja tantsima. See lugude kogum esindab tõeliselt seda, kuidas me end üle kogu maailma esinedes, inimestega kontakti luues ja muusika sees elades tunneme. Need lood on peegeldus meie viimase aasta elukogemustest, nii väljakutsetest kui tähistamishetkedest, samuti kasvavatest ning üha pöörasematest kontserdikogemustest. Meil on nii hea meel seda muusikat lõpuks maailmaga jagada ja loodame, et see liigutab inimesi, seda igas mõttes.”

Sofi Tukker esineb Tallinnas, Club Hollywoodis 21. aprillil 2020. Kontserdil tulevad esitamisele nii uuemad kui ka vanemad lood, mille nimistusse kuuluvad hiti staatusesse tõusnud “Best Friend”, “Batshit”, “Drinkee”, “Baby I’m a Queen” ja “Energia”. Sofi Tukkeri kontserte kirjeldatakse kui üht “suurt pidu”. “Armastame nii väga inimesi, kes meie kontsertidele tulevad. Publik võib arvestada, et neil on pärast lihased kanged, vajavad dušši ja ilmselt sätendavad üle keha, seda teadmata põhjustel,” kirjeldab duo, mida nende esinemisest oodata.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Kontsert on vanusepiiranguta.
Alla 16-aastased külastajad pääsevad kontserdile täiskasvanud saatjaga, kel samuti peab olema kehtiv pilet.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.