Elektroonilise muusika hitimeister SIGMA esineb novembris Riias

Lisatud: 20. oktoober

30. novembril esineb Riias, kontsertklubis Palladium Inglismaa duo SIGMA, kellele kuuluvad selle aasta ühed suurimad tantsumuusika hitid «Nobody To Love» ja «Changing».

Sigma koosneb kahest liikmest, Cameron Edwardsist ja Joe Lenziest, kes on koos muusikat produtseerinud ja üle maailma plaate käinud mängimas juba aastast 2007. Tõelise läbimurde saavutas duo sel aastal hittsingliga «Nobody To Love», mis tõusis edetabelite tippu üle Euroopa.

Sigma uusim singel «Changing», milles kuuleb Briti laulja Paloma Faithi häält, on mitu nädalat järjest olnud Inglimaa tantsuedetabelite esikohal.

Muusikute sõnul on meeldiv näha, et muusika, mille taga pole massiivset muusikatöötluse abi, pääseb tänapäeval edetabelitesse: «Inimesed ei väsi rääkimast meile, et drum and bass on suremas, aga kui visata pilk paarile viimasele aastale, siis sellised nimed nagu Wilkinson, Chase And Status ja Sub Focus murravad edetabelitesse just drum and bass lugudega. Ja see, et meie lugu on maandunud esikohale ning seda kommertsliku pop-loomingu ette, ütleb nii mõndagi»,  lisasid Cameron ja Joe.

Sigma astub üles Riias, kontsertklubis Palladium 30. novembril.

Piletid on müügil Ticketpro internetipoes aadressil www.ticketpro.ee ja kõigis Ticketpro müügipunktides, Statoili teenindusjaamades, Selverites ning valitud Eesti Posti kontorites üle Eesti.