STEVE HACKETTi Tallinna kontsert on välja müüdud

Lisatud: 8. mai

Reedel, 10. mail esineb Alexela Kontserdimajas taas Inglise kitarrist ja laulukirjutaja STEVE HACKETT koos oma bändiga. Tohutult andeka ja uuendusmeelse rokkmuusikuna tuntud Hackett naaseb Eestisse uue kavaga, mis kannab nime “Genesis Revisited Tour 2019” ning koosneb Genesise aegumatust loomingust ning uuest soolomaterjalist.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Tõelise melomaani unistuste kontsert koosneb mitmest osast. Kahe ja poole tunnise show jooksul tuleb Tallinnas esitamisele täispikkuses klassikaline Genesise album “Selling England By The Pound”. Sama õhtu raames tähistab Steve ka oma sooloalbumi “Spectral Mornings” 40. juubelit. Lisaks kuuleb Alexela Kontserdimaja laval ka palasid Hacketti uuelt, selle aasta alguses ilmunud kauamängivalt “At The Edge Of Light”.

Steve Hacketti karjäär sai alguse bändi Genesis kitarristina. Legendaarse muusiku enda sõnul on ansambli viies stuudioplaat „Selling England by the Pound” (1973) tema lemmik. Steve mäletab, kuidas nad kuulsid Genesisega Ameerika tuuril olles raadiost John Lennonit kiitmas seda albumit. See oli noorte rokkarite jaoks oluline tunnustus, et selline suursugune kuju nende muusikat kuulas ning nautis. Maikuus kõlavad Tallinnas kõik lood antud kauamängivalt: “Dancing with the Moonlit Knight”, “I Know What I Like (In Your Wardrobe)” (bändi esimene UK Top 30 hulka jõudnud hitt), “Firth of Fifth”, “More Fool Me”, “The Battle of Epping Forest”, “After the Ordeal”, “The Cinema Show” ja “Aisle of Plenty”.

Hackett on alati paistnud silma oma erakordse mitmekülgsusega nii helilooja kui kitarristina. Genesise kooseisus tõi Steve oma kitarrimänguga publikuni meeldejäävaid hetki, alates tema tundelisest akustilisest kõlast kuni dramaatiliste rokilike kitarrisoolodeni. Kui ta oma soolokarjääriga alustas, jätkas ta muusikaliste katsetustega, leiutades uusi kõlasid ning tehnikaid nagu näiteks “tapping”. Oma soololoomingus ühendab Steve mitmeid muusikažanre, sealhulgas jazzi, maailmamuusika ja bluusi ning on sama pädev ka klassikalise muusika vallas.Koos Genesise bändikaaslastega sai Hackettist 2010. aasta Rock’n’rolli Kuulsuste Halli liige. Steve on öelnud, et usub, et iga lugu räägib oma keeles ja sel on midagi öelda, tuleb ainult osata kuulata.

10. mail toimuva põneva show keskpunktiks jääb Steve ja tema unikaalne kitarrimängu oskus. Koos Hackettiga astuvad Alexela Kontserdimaja lavale Roger King (klahvpillid), Jonas Reingold (bass ja kitarr), Craig Blundell (trummid), Nad Sylvan (vokaal) ja Rob Townsend (saksofon, flööt ja klahvpillid).

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.