ALAN WALKERi Tallinna kontsert on välja müüdud!

Lisatud: 8. detsember

29. märtsil esineb Tallinna Kultuurikatlas Norra päritolu DJ ja elektroonilise tantsumuusika produtsent ALAN WALKER. Esinemine leiab aset muusiku uue turnee “World Of Walker” raames. Üritus on vanusepiiranguta.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

AJAKAVA / SCHEDULE
19:00 uksed / doors (NB! sissepääs Kultuurikatla Korstna pääsust)
20:00 Dj Nova & Dj Rami
21:00 ALAN WALKER
23:00 ürituse orienteeruv lõpp / curfew

Vahel on päris elu palju suurem kui väljamõeldis. Vaid kolme aastaga on Alan Walker haaranud terve maailma tähelepanu. Ta on väheseid muusikuid, kelle videod on ületanud Youtube’is ühe miljardi vaatamise. Aga veelgi tähtsam on see, et segades rõõmsameelseid, energilisi rütme harmooniliste ja sentimentaalsete meloodiatega on see noor (nii mõnelegi võib üllatusena tulla, et omanäolise maski taga on vaid 20 aastat vana noormees) ja andekas artist loonud unikaalse muusikabrändi, mis inspireerib tervet põlvkonda. Kasutades digitaalset maailma oma loomingulise platvormina, on Walker loonud omaette universumi, milles tema muusika jätkuvalt areneb.

Alan sisenes rahvusvahelisse muusikamaailma singliga “Faded”, mille muusikavideo sai filmitud Eestis. Edu jätkus hittidega “Sing Me To Sleep” ja “Alone” – mõlemad lood tormasid edetabelitesse üle maailma ning saavutasid uskumatuid vaatamis- ja kuulamisnumbreid nii YouTube’is kui Spotify’s. Nendele järgnes samuti väga edukas “Tired”. Alani edu on lubanud tal laiendada oma musikaalset haaret, valmistades rida remikse selliste artistide nagu Sia, Charli XCX, Bruno Mars, Julia Michaels ja Miley Cyrus paladele. Walker on ka palju tuuritanud Euroopas ja Ameerikas – nii enda showdega kui ka olles külalisesineja Rihanna ja Justin Bieberi turneedel.

Järgmine singel “The Spectre” oli siiras austuseavaldus muusiku kõige paadunumatele fännide, kes on järginud teda läbi tule ja vee kõik need aastad. Kuid “The Spectre” ei olnud kohe kindlasti Alani luigelauluks, tema uusim hitt “All Falls Down”, millel lööb kaasa tõusev poptäht Noah Cyrus, nägi ilmavalgust 29. oktoobril ning tegemist on esimese looga videotriloogiast, mis viib vaatajad läbi postapokalüptilise maailma, jätkates sealt, kus “Tired” lõppes.

Uues muusikavideos areneb sündmustik tulevikus, nelisada aastat hiljem – ajal, mil võimas päikesepurse on jätnud tänapäeva ühiskonna varemetesse. Lugu on avalöögiks ka noore artisti kampaaniale “World of Walker”, mis sisaldab nii uusi singleid ja muusikavideoid kui ka teisi üllatusi. See laseb nii vanadel kui uutel fännidel näha populaarse aristi ja DJ uusi külgi. Seega ei ole mitte kuidagi veel näha, et Alan Walker peaks lähiajal mingil põhjusel oma tegemistes rahulikumaks jääma ning tuure maha keerama.

Tallinnasse jõuab muusik 29. märtsil, et esineda supershowga Tallinna Kultuurikatlas. Sel päeval avab Kultuurikatel uksed kell 19:00. Ürituse orienteeruv lõpp on 23:00. Vanusepiiranguid pole.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.