PM: Hurmur Iglesias

Lisatud: 1. detsember

Hispaania megastaari Enrique Iglesiase Rocca al Mare suurhalli esimese kontserdi vabamüügi piletid kadusid Piletilevi ning Statoili müügilettidelt rekordilise 15 minutiga. Vaevalt oskasid latiinostaari fännid oma kõige hullemateski õudusunenägudes ette kujutada, et kauaoodatud staar tuleb küll koduõuele, ent jääb ikkagi kättesaamatuks.

On üsna haruldane, et sedavõrd kuum ja aktuaalne artist nagu Enrique Iglesias nõuab, et kogu tema Euroopa turnee šõud toimuksid vaid istekohtadega saalides – eilset Rocca al Mare suurhalli kontserti pääses kuulama kõigest 5900 inimest.

Et esimese kontserdi piletid said tõenäoliselt otsa enne kui mõni Iglesiase fänn oma ebajumala Maarjamaale saabumisest üldse kuulis, siis seda suurema õnnena tuli tema austajatele teade, et latiinohurmur annab täna Eestis veel teisegi kontserdi.

Latiinostaar Iglesias on põhimõtteliselt esimene megastaar, kes väisab Eestit oma karjääri absoluutsel tipphetkel. Alphaville’i, Ace of Base’i, Joe Cockerit või Bryan Adamsit on küll endiselt tore kuulata, aga olgem ausad: nende populaarsuse ja loomingu kõrghetk möödus juba ammu.