EPL: Iron Maiden tuleb Tallinna

Lisatud: 15. veebruar

Tallinna Lauluväljakul esineb 2. juulil algkoosseisus maailmakuulus rokkansamabel Iron Maiden! “Ma julgen väita, et Iron Maiden on selle suve rockbändidest, kes liikumas on, kõige staažikam ja legendaarsem. Iron Maiden on suvel Euroopa tuuril nagu Metallica eelmisel aastal,” tõdes kontserdi korraldaja BDG juhatuse esimees Peeter Rebane MEGAle. Enne Tallinna astub ansambel üles Soomes festivalil Ruisrock ja Taanis rokifestivalil Roskildes.

Ta kinnitas, et initsiatiiv kontsert Eestis korraldada tuli rokilegendi agendilt ning läbirääkimised on kestnud kaks kuud.

Tallinn on ainuke linn Baltikumis, kus saab näha Iron Maidenit täies hiilguses ja oma vanas koosseisus, taas on eesotsas populaarne ja omapärane laulja Bruce Dickinson.

“Iron Maiden ongi lisaks muusikale kuulus just oma ekstreemse ja võimsa lavashow poolest, mis peaks pakkuma tõelist naudingut nii vanadele fännidele kui ka alles rockmuusika karmimat poolt avastavatele noortele” ütles Rebane.

BDG juhatuse esimehe Peeter Rebase sõnul ootavad korraldajad kontserdile umbes 20.000 külastajat, lootes nõnda kontserdi kasumisse viia.