EPL: Joe Cockerit soojendab Ultima Thule

Lisatud: 13. juuni

18. juunil Vabaduse väljakul esinevat vanameistrit Joe Cockerit soojendab Eestimaine Ultima Thule, teatas kontsedi korraldaja.

Vabaduse väljakul üles astuvat rocki ja bluesi legendi Joe Cockeri esinemise eel loob publikule meeleolu oma võrratu muusikaga Ultima Thule eesotsas Riho Sibulaga. “Me oleme Cockerit juba korra soojendanud ja see oli tõeliselt eriline kontsert. Meile on suur au juba teist korda esineda sellise legendaarse muusiku kontserdi eel” räägib Riho Sibul.

Ultima Thule alustas tegevust juba aastal 1987 ning sai tuntuks kui sõnumiga bänd, mille peent lingvistilist poolt kaunistab professionaalselt väljamängitud muusika. Bändi põhikoosseisu kuuluvad Riho Sibul, kelle kanda on vokaalosa ja kitarr, Raul Vaigla bassil, Kalle Vilpuu kitarril, Toomas Rull trummidel, Aare Põder klahvpillidel. Hiljuti andis Ultima Thule välja kogumikplaadi “Kogutud teosed 1987 – 2002”, kus peal kogu bändi loominguparemik. Analoogne kava ehk siis parimaid palu Ultima Thule loomingust läbi aegade tuleb ettekandele ka kontserdil.

EPL