SL: Korni jaoks valmistatakse ette massaažikabinet

Lisatud: 1. veebruar

Järgmisel pühapäeval, 10. veebruaril Tallinnas esinev Ameerika nu-metal-bänd Korn palus kontserdi korraldajatel varustada Saku Suurhall massaažikabinetiga.

Ameerika bändi KORN Tallinna kontserdi korraldajad peavad Saku Suurhalli lavatagustes ruumides valmis seadma koguni seitse riietus- ja kontoriruumi muusikute, teenindava personali ja mänedžmendi jaoks. Veel üks ruum eraldatakse massaažikabinetiks eraldi vannitoa ja dušiga. Ruumi peab olema paigaldatud kolm massaažilauda ja reguleeritava valgustugevusega põrandalambid. Korn sõidab Tallinna oma massööriga.

Ansambel ise kasutab nelja grimmiruumi, milledest igaühes peab olema konditsioneer. Korni laulja Jonathan Davis soovib valmistuda kontserdiks teistest kolleegidest eraldi. Oma riietusruumi soovib ta pehmet diivanit, suurt polsterdatud tooli, kaht lauakest ja täispikkuses peeglit. Davis soovib ka eraldi telefoniliini ja kiiret internetiühendust.

Bänd saabub Tallinna kontserdipäeval Soomest, kus esineb eelmisel õhtul Tamperes.

Nu-metali rajaja Korn esineb esimest korda Tallinnas järgmisel pühapäeval, 10. veebruaril maailmatuurne “Bitch We Have A Problem Tour 2008” raames. Koos Korniga astuvad Saku Suurhalli lavale ka Ameerika rokkbänd Flyleaf ja Rootsi industrial-metal-punt Deathstars.