DELFI: Korni Tallinna show saab olema üks suuremaid

Lisatud: 8. veebruar

Ülehomme, pühapäeval, 10. veebruaril esineb “Bitch We Have A Problem Tour 2008” maailmatuurne raames Tallinnas esmakordselt nu-metal stiili rajaja — kuulus Ameerika bänd Korn. Saku Suurhallis astuvad koos Korniga lavale Ameerika rokkansambel Flyleaf ja Rootsi industrial-metal-bänd Deathstars. Publikuarvu poolest saab Tallinna show olema üks suurimaid Korni tuuril. Saku Suurhall on selle turnee üks suuremaid areene ning samasuguse mahtuvusega hallid on veel ainult Riias, Madridis ja Lissabonis. Sel moel saab Tallinna kontserdil osaleda mitu korda rohkem Korni fänne, kui näiteks Dublinis, Birminghamis, Cardiffis, Kopenhaagenis, Berliinis ja Viinis.

Nu-metali rajajad esinevad esimest korda Tallinnas juba sel pühapäeval, 10. veebruaril. Koos Korniga astuvad Saku Suurhalli lavale ka Ameerika rokkbänd Flyleaf ja Rootsi industrial-metal-punt Deathstars.

Korn palus Tallinna kontserdi korraldajatel hankida bändi Saku Suurhalli jõudmisel ka valik värskeid ajalehti, mille hulgas peab kindlasti olema ka “USA Today” värske number.