Kultusbänd DEPECHE MODE annab Riias Baltikumi ainsa sisekontserdi

Lisatud: 29. juuli

2. märtsil esineb Riias, Arena Rigal kultusbänd DEPECHE MODE. Läti sisekontsert saab olema Inglise trio ainsaks esinemiseks Balti riikides aastal 2014. Show leiab aset Depeche Mode’i uue maailmaturnee «The Delta Machine Tour» raames.

Üleeile, 27. juulil esines Depeche Mode uue showga Vilniuses, Vingis Parkis. Kontserti käis kuulamas 24 tuhat inimest, neist üle pooleteise tuhande sõitis kultusbändi esinemisele Eestist. Live Nation Baltics peapromootori Eva Palmi sõnul näitab see, et Depeche Mode on endiselt Baltikumis ülipopulaarne. «Üle pooleteise tuhande muusikasõbra, kes võttis ette kaugema reisi Eestist Leetu, on väga suur number, mis ületas kõik meie ootused. Depeche Mode’i loomingu austajad on tuntud oma lojaalsuse poolest ning Vilniuse kontsert tõestas seda veelkord täiel määral. Kahjuks ei satu bänd 2014. aastal Eestisse esinema, kuid usun, et ka Riiga minnakse hea meelega, sest Depeche’i uus show on seda väärt,» kommenteeris Palm.

Depeche Mode’i uude kavasse kuuluvad nii lood bändi värskelt stuudioalbumilt «Delta Machine» kui ka ansambli tuntumad lood rohkem kui 30 aastat kestnud karjäärist – sh. «Personal Jesus», «Enjoy The Silence», «Never Let Me Down Again», «Walking In My Shoes», «I Feel You», «A Question Of Time», «Just Can’t Get Enough» jpt.

Täna annab Depeche Mode oma viimase suvise kontserdi Euroopas, Minskis ning seejärel siirdub bänd Ameerika turneele. Aasta lõpus ollakse aga Euroopas tagasi, et esineda siseareenidel. Läti pealinna jõuab Inglise trio järgmise kevade alguses, 2. märtsil. «Sarnaselt Leedu showga leiab ka Riia kontsert aset nädalavahetusel, mis jällegi soodustab kontserdile reisimist Eestist Lätti. Olen veendunud, et suurem osa neist, kes on juba Depeche Mode’i uuel tuuril käinud, soovib seda showd veel korra vaadata,» lisas Eva Palm.

Piletid Depeche Mode’i Riia kontserdile on müügil Ticketpro internetipoes aadressil www.ticketpro.ee ja kõigis Ticketpro müügipunktides, Statoili teenindusjaamades, Selverites ning valitud Eesti Posti kontorites üle Eesti.

2. märtsil sõidab Tallinnast Riiga eribuss, millega saavad kontserdikülastajad mugavalt kontserdipaika ning pärast esinemist kohe tagasi Eestisse sõita. Eribussi pilet maksab 30 eurot inimese kohta ning sisaldab kontserdile minekut ja tagasitulekut.