Kultusbänd DEPECHE MODE annab Vilniuses Baltikumi ainsa välikontserdi

Lisatud: 23. oktoober

27. juulil 2013 esineb Vilniuses, Vingis Parkis ansambel DEPECHE MODE, kes on saavutanud kultusbändi staatuse kogu Euroopas ja Ameerikas. Leedu välikontsert saab olema Inglise trio ainsaks esinemiseks Balti riikides aastal 2013. Show leiab aset Depeche Mode’i uue maailmaturnee raames.

Täna, 23. oktoobril Pariisis toimunud pressikonverentsil avalikustas Depeche Mode järgmise aastal kevadel algava uue maailmaturnee kontserdid. Tuuri esimene show leiab aset Iisraelis maikuu alguses. Leetu jõuab Depeche Mode 27. juulil 2013, et anda kontsert Vilniuses, Vingis Parkis.

BDG Musicu peapromootori Eva Palmi sõnul on Depeche Mode, keda loetakse üheks parimaks live-artistiks,  Baltikumis alati väga populaarne olnud. «Iga kontsert, mida see kultusbänd on viimase 14 aasta jooksul Eestis, Lätis ja Leedus andnud, osutus väga edukaks. Seekord otsustas ansambli mänedžment korraldada Baltikumi ainsa välikontserdi Vilniuses ning Eestisse 2013. aastal bänd kahjuks ei jõua. Samas olen veendunud, et Depeche Mode’i Eesti fännid ei pelga ette võtta reisi lõuna poole, mida nad juba korduvalt ka teinud on,» kommenteeris Palm.

Järgmise aasta kevadel näeb ilmavalgust ka Depeche Mode’i uus, 13. stuudioalbum. Üle kolmekümne aasta kestnud karjääri jooksul on ansambli plaate maailmas kokku müüdud üle 100 miljoni eksemplari. Mainekas ajakiri Q on paigutanud Depeche Mode’i bändide hulka, kes muutsid maailma.

Piletid Depeche Mode’i Vilniuse kontserdile tulevad vabamüüki esmaspäeval, 29. oktoobril kell 10.00 Ticketpro internetipoes aadressil www.ticketpro.ee ja kõigis Ticketpro müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ning Selverites üle Eesti.