ÕL: Lauljatar SADE eralennuk toob Eestisse ka ühe koera

Lisatud: 2. november

Sade eralennukis jõuab Tallinna ka üks koer. Ehkki staari neljajalgne kaaskondlane ei kuulu lauljatarile endale, vaid ühele saatebändi liikmetest, laienevad kutsale enam-vähem samad õigused, mis kahejalgsetelegi.

“Selle kohta, kas koer ka kontserdilavale lubatakse, mul tõesti info puudub,” muigab BDG Musicu PR- ja turundusjuht Ilja Judeikin.

Peale kaheksaliikmelise muusikutepundi ja nende pereliikmete tulevad lauljatariga koos Eestisse ka mänedžerid ning sugulased ja sõbrad, ütleb Judeikin. “Kuna Sade ei ole varem Eestis käinud, on oodata suuremat seltskonda. Kontserdisaalis broneeriti neile igatahes mitukümmend väga head istekohta.”

Kuulus Sade saabub Tallinna natukene enne tänast kontserti ning vahetult pärast šõud eskordivad vilkuritega politseiautod ta koos kaaskonnaga eralennukile tagasi. Öömaja annavad seltskonnale soomlased, sest järgmisel päeval on Sadel kontsert Helsingis. Tallinna tuleb lauljatar tõenäoliselt oma kodumaalt Suurbritanniast.

Tallinnas kohtub ta Judeikini sõnul lisaks kontserdi korraldajatele veel ainult kümmekonna fänniga, kellele naeratas õnn raadiomängudes.

Pakutakse peedikotlette
Kontserdipaigas Sade ja teda saatva seltskonna toitlustamisega tegeleva Carmen Cateringi esindaja Relika Tiik-Koppa ütleb, et ehkki artistil on kaasas tema isiklik kokk, võib juhtuda, et ta maitseb ka midagi kaaskonnale mõeldud valikust. “Menüüs on soojad ja külmad road, salatid, supid. Kuna eelnevalt saadetud nõudmistes oli kirjas, et road võiksid olla kohaliku iseloomuga, pakkusime välja näiteks seentega orsoto Eesti moodi ja peedikotletid.” Ka roogade valmistamiseks kasutatav tooraine peab nõudmiste kohaselt olema võimalikult suures osas kohalik ja orgaaniline.

Riietusruumi on Sade tellinud kaks pudelit Bollingeri šampanjat, pudeli Maker’s Marki burbooni, kaks pudelit Loire’i Prantsusmaa valget Sancerre veini ja pudeli Chianni Classico punaveini. Korraldajad võivad valikusse lisada veel ühe kvaliteetse punase veini. Peale muu on lauljatar soovinud teed, ja võimalikult suures valikus.

Allikas: Õhtuleht