DISNEY ON ICE naaseb uue jäälavastusega Eestisse. Müügil lisaetendus!

Lisatud: 21. november

Talvisel koolivaheajal, 4.-6. jaanuaril 2019 sajab Saku Suurhallis taas lund. Maailmakuulus Disney On Ice kogupere jäälavastus on tagasi – tule ja seikle koos lemmikkangelastega Disney võlumaailmas! Vaid viis eestikeelset etendust Tallinnas. LISAETENDUS  NÜÜD MÜÜGIL!

Uue aasta alguses saabuvad meile külla laste vaieldamatud lemmikud Arendelli kuningriigist – printsessid Anna ja Elsa koos muheda lumemehe Olafi ning tahumatu mägilase Kristoffi ja tolle ustava, kahe meetri pikkuse põhjapõdra Sveniga, kes oma talviste seikluste käigus tuisu, laviinide ja lõikava pakase käes avastavad, et tõeline armastus võidab alati. Lisaks viimase aja edukaima joonisfilmi “Lumekuninganna ja igavene talv” tegelastele astuvad päris jääle uisutama, tantsima, näitlema, laulma ja akrobaatika trikke sooritama veel üle saja Disney lemmikfilmidest tuntud kangelase.

Nii viib “Maagiline jääetendus” nimeline kogu perega vaatamiseks mõeldud jääshow lapsi ja nende vanemaid filmist “Kaunitar ja Koletis” tuntud keset sügavat laant asuvasse muinasjutulisse lossi, kus saab näha kuidas kartmatu Belle murrab karmi nõiduse, et ligi pääseda lossiperemehest Koletise südamele. Etenduse üheks põnevaimaks hetkeks saab olema Gastoni ja külaelanike etteaste päris tõrvikutega.

Koos minnakse uudistama ka erinevate põnevate olenditega veealuse maailma «Väikese Merineitsi» Arieli ja prints Ericu juurde, kus publikut ootavad nii merenõid Ursula, punane krabi Sebastian, troopiline kala Flounder kui ka moreenid Flotsam ja Jetsam.

Jäälavastuses kohtavad pealtvaatajad Snuggly Ducklingi pubi riiakaid asukaid filmist “Rapuntsel” ning näevad oma silmaga kuidas särtsakas Rapuntsel meelitab terve kuningriigi tagaotsituimat ja osavaimat bandiiti Flynn Ratsurit oma kuldsete kiharate võlujõuga. Seiklusrikkale teekonnale, mis on täis nii ohte ja üllatusi kui naeru ja rõõmu, asub ka jäljekütist hobune Maximus.

Muidugi hüppavad jääle ka Miki- ja Minni-Hiir isiklikult. Koos Miki ja Minniga aitavad publikul Disney talvevõlumaale reisida piilupart Donald ja koer Kupi, näitamaks jääl muljetavaldavaid oskusi oma unikaalsetest stiilidest uisutamises ja liikumises. Kahetunnine Disney On Ice jääetendus on täis põnevust, seiklust ja maagiat. Lavastus toob peredeni südantsoojendavad lood läbi huumori ja soojuse, mis on tuntud armastatud Disney joonisfilmidest.

Elusuuruses imelised ja äärmiselt positiivsed tegelaskujud, maagiline lavakujundus ja liikuvad dekoratsioonid, säravad ja tõepärased kostüümid, võluv värvide ja valguse mäng, vaimustavad uisutamis- ja tantsunumbrid – kõik see lisab showle korralikult energiat ning kaunistab meeldejäävaid ja tuttavaid filmistseene jääetenduse eripäraga. Lugusid jutustatakse professionaalsete iluuisutajate ja näitlejate poolt põneva koreograafia ning tuntud Disney hittlugude saatel – nii saavad lapsed aasta esimesel nädalavahetusel kaasa laulda ja tantsida näiteks ka Grammy ja Oscari auhindadega pärjatud “Olgu Nii” (“Let It Go”) pala esitusele.

Kahel eelmisel korral aastail 2014 ja 2016 on saatnud Disney On Ice jääetendusi Tallinnas väga suur edu – peredele elamusterohket vaatemängu pakkuvaid jäälavastusi külastas kokku ligi 40 tuhat pealtvaatajat. Armastatud multikate superstaaride eepilised jääseiklused olid kõige pisemate seas äärmiselt menukad ning muljeid jagatakse omavahel siiani. Lisaks rõõmustas muinasjutuline jääretk ka suuremaid Disney joonisfilmide austajaid. Disney On Ice hitt-jäälavastus annab suurepärase võimaluse ühiseks perepuhkuseks – justkui reisiksid muinasjutumaailma päriselt, kaaslasteks Miki ja Minni ning nende sõbrad. Vaatemängulised ja meelelahutuslikud Disney On Ice jääetendused on mõeldud just suurtele areenidele – keset saali asuval liuväljal toimuv hoiab vaatajate meeli oma lummuses algusest lõpuminutiteni ning läheb hinge kogu perele. Lavakujundus on loodud sellisel kujul, et areen haarab iga unikaalse maailma mõõtmed ja olemuse, viies lapsed ja nende vanemad tormilisele seiklusele erinevatesse Disney muinasjutumaailmadesse. Publik saab põneva elamuse osaliseks istekohalt lahkumata.

Show produtsentide Nicole ja Juliette Feldi sõnul on uus Disney On Ice lavastus tõeliselt maagiline ning kokku pandud südamega. “Oleme võtnud uue värske pöörde, kuidas neid Disney lugusid vaatajani tuua. Meil on printsessid, kes on ülikülluslikud ja täis tahtejõudu aga oleme lisaks laiendanud kõrvaltegelaste rolle, et ka nemad tuleksid etenduses rohkem esile. Anna ja Elsa tegelaskujude jääle toomise juures on kõige põnevam just see teadmine, et neil on publikule edasi anda võimas ja inspireeriv sõnum, kui õed avastavad armastuse kõige ehedamat tähendust. Kombineerides kokku klassikaliste Disney lugude võlu ja joonisfilmi “Lumekuninganna ja igavene talv” ning lisaks tuua nendele juurde ka komöödia ja muusikali elemente, suutsime luua tõeliselt unikaalse viisi, kuidas igat muinasjuttu uuesti jutustada.”

Disney On Ice «Maagiline Jääetendus» jäälavastust näidatakse Tallinna Saku Suurhallis kolme päeva jooksul, 4. – 6. jaanuarini, 2019. Ühte etendust mahub vaatama ainult 3500 inimest, sest jää katab kogu Saku Suurhalli põranda, mis omakorda tagab suurepärase vaate ning võimaldab nautida maailmakuulsat jääetendust kõikidelt istekohtadelt.

Kogu perele elamusterohket vaatemängu pakkuv Disney On Ice annab Tallinnas vaid viis etendust, mis leiavad aset talvise koolivaheaja nädalavahetusel ning lastega peredele vägagi sobival kellaajal.

Etenduste ajad:
4. jaanuar (reede)
kell 19:00 (uksed avatakse 18:00)

5. jaanuar (laupäev)
kell 11:00 (uksed avatakse 10:00)
kell 15:00 (uksed avatakse 14:00)

6. jaanuar (pühapäev)
kell 11:00 (uksed avatakse 10:00)
kell 15:00 (uksed avatakse 14:00)

Etendus kestab kokku kaks tundi, kuhu mahub vahele 15-minutiline vaheaeg.
Su pere lemmikfilmide tegelased räägivad Tallinnas eesti keeles!

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Üritust toetab raadio Star FM.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.