METALLICA Tartu kontserdi külastaja meelespea

Lisatud: 10. juuli

in english || по-русски

KONTSERT

Raadi lennuväli avab väravad 18. juulil kell 16:00 (sissepääs on avatud ürituse lõpuni. Pilet tagab ühekordse sissepääsu kontserdile). Üldala (GA) ja fännitsooni (Golden Circle) pileti omanikud pääsevad kontserdialale väravatest A, B ja C. Tule varakult, väravatest sissepääs (pileti- ja turvakontroll) võib võtta aega! Kontserdile on tulemas 60 tuhat inimest.

Viimased piletid kontserdile on saadaval Piletilevis. Kohapeal pileteid ei müüda!

Kõik kontserdile müüdud piletid (sh. ka turvapaberil väljastatud piletid) on varustatud unikaalse triipkoodiga. Kõik piletid on ainulaadsed ja kordumatud ning skaneeritakse sisenemisel Raadi lennuvälja väravates, s.h. ka paberpiletid! AINULT skaneerimine tagab piletiomanikule sisenemisõiguse. Peale triipkoodi esmakordset lugemist ja kasutamist muutub see automaatselt kehtetuks. Sisse pääseb ainult esimene isik, kes esitab kehtiva triipkoodi. Piletit kopeerides või uuesti sama piletit esitades ei pääse enam sisse. Sama reegel kehtib ka paberpiletitele – näiteks kui keegi laseb heal sõbral oma e-pileti või ka paberpileti triipkoodi kopeerida ja püüab samas ka oma piletiga sisse saada, siis sisse saab ainult esimesena koodi esitanu. Korraldaja ei ole kohustatud välja selgitama sama triipkoodi korduva kasutamise asjaolusid. Hoia oma piletit sama turvaliselt nagu raha või muid väärisesemeid. Kõikide piletitega seotud küsimuste ja vaidluste korral aitavad teid kohapeal piletimüügifirma Piletilevi esindajad. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. lastel.Enne üritusele minekut salvestage pilet telefoni või printige välja, et mitte sõltuda internetiühendusest kohapeal. Antud üritusel kehtib vanusepiirang.

PALUME MEELES PIDADA, ET PILETITE VÕLTSIMINE VÕI TEADLIK KOPEERIMINE NING NENDE KASUTAMINE ILLEGAALSELT KONTSERDIALALE SISENEMISEKS ON EESTI VABARIIGI SEADUSTE KOHASELT KARISTATAV KURITEGU! Korraldaja ei soovita osta sebrapileteid käest kätte.

ÜRITUSE AJAKAVA:
16:00 väravad
18:30 Bokassa (nor)
19:30 Ghost (swe)
21:00 METALLICA (us)
23:30 ürituse orienteeruv lõpp

Lava ette tuleb piiratud mahutavusega ala, kuhu pääsevad fänntsooni ehk Golden Circle’i pileti omanikud, kes saavad sisse väravast A, B ja C. Peale piletikontrolli ning kontserdialale sisenemist pääsevad fännitsooni pileti omanikud Golden Circle’isse selle külgedes asuvatest lüüsidest. Ratastooliga fänntsooni ehk Golden Circle alale ei pääse.

VIP-pakettide omanikele (The ‘Dream No More’ Experience, The ‘All Nightmare Long’ Experience ja The ‘Shortest Straw’ Package) saadetakse vastav informatsioon e-maili teel. Juhul kui pole veel kirja neli päeva enne kontserti saanud, palume kirjutada pileti peal märgitud e-maili aadressile.

Kontserdile sisenemisel nõustub kontserdikülastaja tema filmimise ja pildistamisega ning kinnitab, et materjali võib kasutada kontserdikülastajale tasu maksmata kommertslikel eesmärkidel nii otseülekandes kui ka hilisemates erinevates videoformaatides.

NB! Droonide lennutamine Raadi lennuvälja territooriumi kohal ja selle vahetus läheduses ürituse eel ning selle ajal on rangelt keelatud!

LIIKLUS JA PARKIMINE

Jäta auto koju, tule ühistranspordi, rattaga või jalgsi. Pärast kontserti alates kella 00:00st sõidavad Tartus liinide nr. 1, 4 ja 6 täiendavad liigendbussid.

Seoses kontserdiga muudetakse Eesti Rahva Muuseumi ümbruses liikluskorraldust. Loe täpsemalt: Metallica kontsert toob liiklusmuudatusi.

Väljastpoolt Tartut autoga tulevatel parkimispileti omanikel palutakse järgida põhimaanteede äärde paigaldatud suunaviitasid! Ametlikele parkimisaladele pääseb vaid eelmüügist ostetud parkimispiletiga. Pileteid müüb Piletilevi. Parkimiskohtade arv on piiratud.

Metallica kontserdi ametlikud tasulised parkimisalad on avatud külastajatele 18. juulil kella 9:00st kuni 19. juuli kella 3:00ni.

NB! Parkimisaladele saab siseneda:
Narva maanteelt (Google Maps / Waze) (Tallinna maanteed mööda tulijad)
ja
Pajula teelt (Rõõmu-Viira) (Google Maps / Waze(Pärnust, Valgast, Viljandist, Võrust, Lätist ja Leedust tulijad).

Külastajatel palutakse järgida liiklusreguleerijate juhiseid ning pöörata tähelepanu parkla sisekorraeeskirjadele ja ka ürituse ohutuse tagamise nõuetele. Loe täpsemalt: Metallica kontserdi parkimisalad.

SÕIDUTEEDE ÄÄRES JA KÕNNITEEDEL ON PARKIMINE KEELATUD! Ärge jätke autosse nähtavale kohale väärtuslikke esemeid. Kasutage ärandamisvastast lisalukustust. VALESTI PARGITUD SÕIDUKID TEISALDATAKSE. PALUME TUNGIVALT JÄLGIDA LIIKLUSKORRALDUSVAHENDEID NING LIIKLUSE REGULEERIJATE MÄRGUANDEID!

Jalgrattaparkla asub A-värava juures. Parkla on tasuta ja üldvalvega, kuid soovitame siiski omanikel rattad lukustada. Maanteeameti registris olevad sõidukid pargivad vastavalt kehtivale liikluskorraldusele.

Ratastoolis inimesed saavad sisse väravast A, B ja C. B-värava esises parklas on kohad liikumispuudega külastajate sõidukitele. Ratastoolis inimestele on spetsiaalne ala kontserdi jälgimiseks invatribüünil (ligipääs tribüünile ainult vastava pileti alusel).

18. juulil kella 18:00st kella 23:59ni (või viimase ratta lahkumiseni) on Tagurpidi Maja (Roosi tn. 86) parklas avatud Tartu Smart Bike rattaringluse ajutine rattaparkla. 
Kohapeal on kaks inimest, kes aitavad rattaid laenutada / ära anda. NB! Ratast saab laenutada vaid kainena! VÕTA KAASA

sularaha!
kogu kaubandus (söök, jook, bändide nänn jms) toimub kontserdil peamiselt sularaha eest. Raadi lennuväljal EI OLE ühtegi sularaha automaati!

vihmakeep

hea tuju ja rahulik meel

Mobiiltelefonid: palun arvesta, et võrgud võivad olla ülekoormatud ja võib esineda mobiilside häireid. Lepi sõprade ja perega ette kokku kohtumispaik.

Kuuma ilma puhul kata pea ja tarbi piisavalt vedelikke, vältimaks päikesepistet, dehüdratsiooni, kuumarabandust.

NB! Vanusepiirang 3 eluaastat. Soovitatav vanus alates 6. eluaastast. Lapsevankrid on tülikad ja ohtlikud rahva sees. Kindlasti pange oma lapsele taskusse või kirjutage talle randme peale enda nimi ja telefoninumber. Alla 16 aastastel lastel peab peale kella 24:00 kaasas olema täiskasvanud saatja.

 

KEELATUD ESEMED

Kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud.
Kontserdile ei pääse isikud kellel on kaasas:

vihmavarje – piiravad publiku vaatevälja
oma sööki ja jooki
igasuguseid pudeleid ja purke 
professionaalset ja poolprofessionaalset foto-, audio- ja videosalvestustehnikat (va. mobiiltelefonid ja seebikarbid). Lubatud on vaid kaamerad, mil ei ole suurendamise võimalust (zoomi) ning vahetatavaid objektiive. Ei ole lubatud kaamerad objektiiviga, mis ületab fookuskaugust 40mm, mis on sama laia vaateväljaga nagu inimsilm.
Go-Pro kaameraid ja selfie sticke (statiivpulkasid)
tahvel- (sh. iPadid) ja sülearvuteid
plakateid, bännereid ja lippe
mis iganes tuli- ja külmrelvi, pürotehnikat, kette, süstlaid, vilkuvaid laserpulki, ohtlikke aineid ja esemeid
alkoholi ja narkootikume
loomi
jalgrattaid, rulluiske ja rulasid, motokiivreid, matka- ja klapptoole, taburette
liigset pagasit ja esemeid – ära võta kaasa suuri kotte või ebavajalikke esemeid, mis aeglustavad isiku ja asjade läbivaatust väravas. A, B ja C-väravate juures on ka tasuline pakihoid. Hind 5 eurot. Suured kotid, seljakotid, kohvrid jms on lisatasu eest.

Leiubüroo asub C-värava juures ja on avatud 18. juulil ürituse lõpuni. Seejärel antakse leitud dokumendid ja väärisesemed üle politseile.

Säilita RAHU! Nii mastaapsel üritusel läheb aega iga asjaga – näiteks piletikontrollis ja isiku asjade läbivaatuses, söögi- ja joogipoolist ostes jne. Käitu teistega nii, nagu tahad, et Sinuga käitutakse. Ära unusta, et turvatöötajad teevad oma tööd, mitte ei kiusa Sind. Palun järgi nende nõudeid täpselt. Tutvu aegsasti kontserdi infomaterjalidega ja platsi plaaniga. Kontserdil on kohal kiirabi, päästeteenistus ja politsei ning esmaabipunktid.

Varu AEGA! Tule varakult ja arvesta ajavaruga, et saaksid endale kontserdil parima koha. Arvesta, et aega kulub ka peale kontserti Raadi lennuväljalt lahkudes.

KONTSERDI KORRALDAJA LIVE NATION SOOVIB SULLE MEELDIVAID ELAMUSI!

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.