MILKY CHANCE Tallinna kontsert on välja müüdud!

Lisatud: 12. veebruar

Juba 13. veebruaril esineb Tallinna Kultuurikatlas Saksa ansambel MILKY CHANCE. Kontsert leiab aset bändi uue turnee “The Blossom Tour 2018” raames. Kontserdi erikülalisena astub üles USA laulja Conner Youngblood.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

AJAKAVA
19:00 uksed
20:00 Conner Youngblood (us)
21:00 Milky Chance (ger)
23:00 ürituse orienteeruv lõpp

Iial ei tea, keda kohtad esimesel päeval koolis. Vahel võib juhtuda, et sind tutvustatakse sinu tulevasele kõige paremale sõbrale. Just selliselt läks Clemens Rehbeinil ja Philipp Dauschil, keda tuntakse kui Saksa ansamblit Milky Chance. “Kohtusime muusikakursustel ning meil klappis loominguliselt koheselt. Esimesel päeval vaatad ikka klassiruumis ringi ning püüad aru saada, kes on vinge ja kes mitte nii väga. Ei võtnud üldse pikalt aega, et aru saada, et saame väga hästi omavahel läbi”, meenutab naerdes Clemens.

Milky Chance’i debüütalbum “Sadnecessary” salvestati väikeses iseehitatud kodustuudios ning anti välja enda plaadifirma Lichtdicht Records kaudu. Plaadist on saanud tõeline fenomen. Nii on näiteks selle esiksinglil “Stolen Dance” nüüdseks Youtube’is juba üle 330 miljoni vaatamise. Oma esimese suurejoonelise kontserttuuri reklaamimiseks kasutasid muusikud vaid sotsiaalmeedia kanaleid, kuid juba peagi mängis Milky Chance järjest suuremale publikule aina suuremates kontserdipaikades. “Meil ei olnud kunagi kindlat plaani”, paljastab Clemens. “Jõudsime anda vaid kaks kontserti enne kui otsustasime albumi kallale minna. Me ei ostnud endale kallist stuudiovarustust ega palganud isegi produtsenti. Tegime seda, mida tahtsime ning tundsime end sellal hästi. Meie soov oli lihtsalt salvestada muusikat ning ega meil ei olnud õrna aimugi, et see võib sellest nii palju suuremaks kasvada ning viia esinema mitmetuhandelise publiku ette.”

Põimides omavahel elegantseid kaasakiskuvaid elektroonilise muusika rütme akustilise kitarri kõla ning elava, küllusliku ja käreda vokaaliga, lõi Milky Chance oma ühemõtteliselt unikaalse stiili ning tänu avarale emotsionaalsusele loomingus on saanud endale väga laia kuulajaskonna. “Melanhoolia on miski, mida endaga alati kaasas kanname. Parimad lood õnnestuvad meil just siis kui endalgi kergelt melanhoolne tuju on”, mõtiskleb Clemens. “Mõelge sellest kui loo autori hingest, mis on segatud elektrooniliste rütmidega. Ning kuigi meie lood on reeglina veidikene nukrameelsed, on neil ka tõeliselt positiivsed noodid sees. Enamuse meie palade järgi saab ka ju vabalt tantsida!”

Ansambli uus stuudioalbum “Blossom” nägi ilmavalgust 2017. aasta kevadel, säilitades muusikakriitikute sõnul loomingus kõike seda mille poolest sai Milky Chance kuulsaks, kuid samal ajal tuues sisse huvitavat muusikasegu, mis sulatab kokku nii elektroonilise, reggae kui ka folk-muusika elemendid. Uue kauamängiva ilmumisele pühendatud maailmaturnee nimega “The Blossom Tour” koosneb enam kui kuuekümnest esinemisest nii Ameerikas kui Euroopas.

Eestisse jõuab Milky Chance 13. veebruaril 2018, esinedes Tallinna Kultuurikatlas. “Päeva lõpuks oleme õnnelikud kui inimesed avastavad meie muusika just iseenda jaoks ning tulevad meie kontserti nautima. See on meile puhas rõõm kui publik kuulab mõnda lugu ning seob selle omaenda kogemusega. Muusika tegemise juures on see kõige imelisem ning hea meelega edendame seda ka edasi”, lisasid Milky Chance liikmed. Kontserdi erikülalisena astub üles USA laulja Conner Youngblood.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. 

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.