EPL: Pet Shop Boys tuli Eestisse Euroopa tuuriks hoogu võtma

Lisatud: 1. mai

Inglismaa popbändi Pet Shop Boys liikmed Neil Tennant ja Chris Lowe saabusid täna Eestisse, et võtta hoogu algavaks Euroopa turneeks ja anda siin kolmapäeval kontsert.

“Meid ootab ees pikk Euroopa tuur – kontserdid Baltimaades, Saksamaal, Prantsusmaal, Šveitsis, Hollandis, Taanis ja Iirimaal. Eestimaa loodus on aga ideaalne koht, kus saame pikaks reisiks ette valmistuda,” ütlesid muusikud Tallinnasse saabudes.

Muusikud on Eestit mitu korda ka eravisiitidega külastanud – viimati kaks aastat tagasi. “Käisin sõpradega lund nautimas, kuna kodumaal Inglismaal lund näha ei õnnestu. Veetsin Eestis mitu päeva nautides head talvist ilma,” meenutas Neil Tennant.

Kolmapäeval Saku Suurhallis lavale jõudba uue sõu lavastajaks on tuntud teatrikunstnik Es Devlin ja koreograafiks “street-style’i” looja Hakeem Onibudo .

Tallinna kontserdi raames esitavad Neil Tennant ja Chris Lowe lugusid bändi uuelt albumilt “Fundamental” ja ka popmuusika klassikaks saanud varasemaid hitte.

Vastuseks kõigile, kes tunnevad muret viimaste päevade sündmuste üle kommenteeris kontserdi peaprodutsent Peeter Rebane: “Pet Shop Boysi kolmapäeva õhtune kontsert toimub kindlasti. Pet Shop Boys ei ole bänd ega üritus mida kellelgi oleks põhjust rünnata.”

Rebane möönis, et vajadusel tugevdatakse siiski sissepääsu kontrolli.

Aivar Pau