Piletiinfo

Pileteid Live Nation Estonia poolt korraldatavatele kontsertidele ja teistele üritustele saab osta TICKETPRO vahendusel.

NB! Live Nation Estonia poolt korraldavate ürituste pileteid on ilma korraldaja kirjaliku nõusolekuta keelatud kasutada tarbijamängude (sh. Facebook’is) korraldamisel!

TICKETPRO tegutseb hetkel 15 riigis ja on müünud üle saja miljoni pileti oma 20 tegevusaasta jooksul. TICKETPRO alustas oma tegevust Baltikumis 2009 augustis toimunud MADONNA Tallinna kontserdi piletite müügiga. Tegemist on üliprofessionaalse firmaga, kes on läbi aastate oma teenuse mugavuse ja turvalisusega tõestanud, et on võimeline tagama piletimüügisüsteemi tõrgeteta töö ka kõige suuremate showde puhul, kus pileteid online-süsteemist ostavad lühikese aja jooksul korraga kümned tuhanded fännid. 2009 aasta augustist said ka muusikasõbrad Eestis võimaluse väga kaasaegse, mugava ja turvalise online võimaluse kontserdipiletite ostmiseks. Alates 2009. aastast müüb Live Nation Estonia pileteid enda poolt korraldatavatele üritustele ja showdele vaid Ticketpro vahendusel. Eestis said kvaliteetse meelelahutuse austajad Ticketpro kaudu osta pileteid selliste nimede nagu Robbie Williams, Madonna, Depeche Mode, Cirque du Soleil, Metallica, Sade, Kylie Minogue, Jamiroquai, Megadeth,  Roxette, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Sting, Lady Gaga, Michael Bublé jt esinemistele.

Pileteid saab osta TICKEPRO interneti poest aadressil www.ticketpro.ee, TICKETPRO kassast Solarises, kõigist Eesti Kontserdi kassadest Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Narvas, valitud Eesti Posti kontoritest, Statoili teenindusjaamadest ning Selverites üle Eesti.

Kõik paberpiletid on varustatud kaasaegsete turvaelementidega ja unikaalse triipkoodiga. Kõik piletid, nii paberpiletid kui ka e-piletid on ainulaadsed ja kordumatud ning piletid skaneeritakse kontserdipaika sisenemisel. Peale triipkoodi esmakordset lugemist ja kasutamist muutub see automaatselt kehtetuks. Sisse pääseb ainult esimene isik, kes esitab kehtiva triipkoodi.
Piletit kopeerides või uuesti sama piletit esitades ei pääse enam sisse.

NB! Saku Suurhallis ja Lauluväljakul toimuvate kontsertide puhul vanusepiirangut ei ole, kuigi alla 16. aastastel isikutel peab peale kella 24:00 kaasas olema täiskasvanud saatja.
Rock Cafes ja ööklubides toimuvate ürituste puhul seatakse vanusepiirangud vastavalt Eestis kehtivatele seadustele.
Live Nation Estonia poolt korraldatavatele üritustele on pilet vajalik kõigile – sh. ka sülelapsele.

Kontserdikorraldaja Live Nation soovib Sulle meeldivaid elamusi!