EPL: Pink - Eesti publik oli fantastiline

Lisatud: 1. november

Eile õhtul esines Tallinnas oma “I’m Not Dead” turnee raames hetke üks kuumemaid lauljatare Pink. Ligi kahetunnine kaasakiskuv show pakkus juubeldavale publikule esmaklassilist meelelahutust. Koos Pink’iga rokkisid laval bänd, taustalauljad ja tantsijad. Energiline ja heas vormis pop-rock-staar vahetas korduvalt kostüüme ja kasutas akrobaatikat, väga efektne oli näiteks kontserdi lõpulugu “Get the Party Started” kui Pink ja kolm tantsijat kangaribadel lae alla tõusid ning publiku kohal õhus akrobaatilisi trikke tegid. Laval toimuvat vaatemängu vahendasid ligi kaheksa tuhandele kontserti nautivale inimesele viis ekraani, erilise kujuga lava tõi seksika staari otse publiku keskele, teatasid korraldajad.

Pink’i enda sõnul jäi ta kontserdiga väga rahule ning kiitis Eesti fantastilist publikut, kes elas showle kaasa palju kirglikumalt kui Soome kontserdikülastajad.

Tormise mere tõttu hilines Helsingist tulev laev, mille peal oli kontserdi tehnika ning uste avamine viibis viisteist minutit. Mõnusa avalöögi andis Skandinaavias hetkel ilma tegev synth-pop bänd Kamera, keda peetakse Depeche Mode’i ja Duran Duran’i järglaseks.

Täna õhtul esineb Pink Riias, kus kontserdi erikülaliseks on Vanilla Ninja. Sealt edasi viib pea jõuludeni kestev “I’m Not Dead” turnee Pink’i Šveitsi, Ühendkuningriiki, Hollandisse, Saksamaale ja mujale Euroopasse.

Kadri Masing