SL: Pink kiskus end poolalasti

Lisatud: 1. november

Eile õhtul Saku Suurhallis esinenud poplauljatar Pink šokeeris publikut: avaakordide kõlades ei nähtud laval mitte kena naislauljatari, vaid ohvitserimütsi ja politseiprillidega tegelast, kes pigem pärit «Tom of Finlandi» koomiksist.

Kuid valdavalt teismelist ja hüsteeriliselt kiljuvat vaatajaskonda säärane pilt ei heidutanud – vist põhjustas selle poolteist tundi kestnud ootamine, kuhu mahtus synth-pop-bändi Kamera etteaste, mis nii mõnegi Pinki andunud austaja nõutuks võttis.

«Kuidas on?» küsis Pink pärast kahte avalugu. Saades vastuseks umbmäärase kriiskava poolehoiuhüüde, noogutas ta naeratades: «Meil on täna lõbus!»

Kontserdi keskel viskas lauljatar ootamatult riided seljast, jäi triibulise pesu ja mustade võrksukkade väele ning aeles tsirkuseartisti kombel võrgus, nii et noorepoolne publik ahhetama ja tähe tervise pärast muret tundma hakkas. Polnud kahtlust, et sel ajal Pink otse ei laulnud.

Pinki videona üliefektne «Stupid Girls» osutus muljetavaldavaks ka live’is, kui ta oodatult ühe lavatantsijanna õhupallist rinnad puruks torkas ja räpivideotibisid imiteerivat neegertantsijannat catwalk’i alal põlglikult publiku poole tõukas.

Kontserdi teise poole sisustas Pink üllatavalt «lõkkeõhtulauludega». «Ma ei uskunud, et ta nii hästi laulda oskab!» tunnistas hiljem keegi nabapluusiga varateismeline fänn garderoobijärjekorras.

Pink jõudis Tallinna eile keskpäeval lennukiga. Kuigi ta otsustas päeva veeta puhates, pole teada, kas ta vihmase ilmaga ka linnale pilgu peale viskas.

Lauljataril olid kaasas oma valgusdisainerid ja videokunstnik. Backstage’is soovis ta näha roosasid patju ja värskeid roosasid lilli. Et Pink kogub pehmeid mängukonni, ootas teda hotellitoas diivanil vembukas punnsilmadega roheline mängukonn.

Janar Kiivramees