SL: Pink tuleb võimsa šõuga

Lisatud: 30. oktoober

Homme õhtul esineb Tallinnas maailmakuulus pop- ja rock-staar Pink . Ühe kuumema naisartisti kontserdid on alati väga vaatemängulised, käimasolevat «I’m Not Dead» tuuri peab Pink seni olnuist võimsaimaks.

Lauljatar on peale oma kameeleonliku välimuse ja julgete sõnavõttude tuntud suurejooneliselt lavastatud šõude poolest – kontserdi ajal vahetab ta kostüüme ja kehastub eri tegelasteks, näha saab akrobaatikaelemente, temaga on laval bänd ja tantsijad. Ka Pinki lava on eriline – sügavale publikusse väljaulatuv catwalk, mille otsas on väike satelliitlava, seisukohtade omanikud saavad oma iidolit väga lähedalt näha.

Kontserdi heli-, valgus- ja videotehnikat ning kostüüme ja dekoratsioone tuleb Tallinna seitse veoautotäit.

«Šõu õnnestumisse annavad panuse peale Eesti meeskonna veel 50 inimest, kes Pinki tuuril saadavad. Pinkil on kaasas oma valgusdisainerid, videokunstnik. Kummalgi pool lava on kaks suurt ekraani, et laval toimuv kenasti kõigi saalisviibijateni jõuaks,» ütleb BDG Musicu tegevjuht Eva Palm.

«Pinki šõu tuleb tõesti võimas. Peale selle, et ta on andekas muusik, on ta ka fantastiline meelelahutaja,» lubab kontserdi peaprodutsent Peeter Rebane. Kahetunnisel kontserdil saab publik hea ülevaate Pinki loomingu paremikust.

Enne Pinki tõmbab publiku käima Skandinaavias ilma tegev synth-pop-bänd Kamera. Rootsist pärit ansamblit peetakse electro- ja synth-pop’imeistrite Duran Durani, Depeche Mode’i, New Order’i ja Pet Shop Boysi järeltulijaks. Kamera on kütnud publikut kuumaks ka Robbie Williamsi kontsertidel.

Saku Suurhall avab uksed kell 19, šõu algab kell 20.