QUEEN + ADAM LAMBERT naasevad Baltikumi uue show ja kavaga

Lisatud: 21. aprill

17. novembril esineb Kaunases, Žalgiris Arenal rokkmuusika legendaarseim bänd QUEEN koos Adam Lambertiga. Eelmisel suvel Tallinna Lauluväljakul 25 tuhande pealtvaataja ees superkontserdi andnud muusikakooslus rõõmustab fänne uue show ning kavaga.

Käesoleva aasta turneeks on bändil valminud täiesti uue suurejoonelise produktsiooniga show ning kava, mis aga vaieldamatult sisaldab ka Queeni surematuid rokkmuusikahümne. Kontserdil teiste seas kõlavad näiteks “We Will Rock You” ja “We Are the Champions” ansambli enimmüüdud stuudioalbumilt “News of the World”, mille väljaandmisest möödub tänavu 40 aastat.

Queeni trummari Roger Taylori kinnitusel saab see olema hoopis teistsugune show võrreldes sellega, millega bänd Tallinna Lauluväljakul esines. “Tehnoloogia areneb väga kiiresti ning meil on soov ajaga kaasas käia, kuna tänapäeval on võimalust võtta kasutusele niivõrd palju uusi asju. Ühes võib aga kindel olla, see on 100% live-show, mängime ja laulame alati otse. Plaanis on ette võtta lood, mida me varasemalt pole kontsertidel esitanud või pole juba pikemat aega rahvaga lavalt jaganud.”

“Uue show lugude valik on palju ambitsioonikam,” lisab kitarrist Brian May. “Tavainimene teab meie hitte hästi ning need me mängime igal juhul ära. Kuid samas sooviks juurde lisada palasid, mida rahvas võib olla meilt väga ei ootagi ning seekord on selliseid asju kavas ka pisut rohkem. Adam on äärmiselt talendikas laulja ning tema vokaalsed võimed on nii mitmekülgsed, et ta sobib suurepäraselt Queeni loominguga kokku. Ta võib laval käituda kui tõeline rokkar ning meil on plaanis seda uue show raames meelega ära kasutada.”

Adam Lamberti enda sõnul on ta mõlema käega selle poolt, et kaevata koos kahe Queeni asutajaliikmega veelgi sügavamale bändi klassikaliste lugude sekka. “Need, kes on meie kontsertidel juba käinud, peaksid teadma, et kindlasti ka sel korral esitame Queeni kõige tuntumaid, armastatumaid ning suuremaid hitte. Samas aga arvasime, et on aeg ka ennast veidikene rohkem proovile panna. Muuta show tehnilist lahendust, visuaalset poolt ning muuta mõnel määral ka lugude valikut. Olen väga elevil, et saan esitada Queeni loomingut, mida pole varem koos Briani ja Rogeriga veel laval mänginud.”

Rokkmuusika legendaarseim bänd QUEEN koos Adam Lambertiga esineb Leedus 17. novembril. Bändi originaalliikmetest astuvad lavale nii kitarrist Brian May kui trummar Roger Taylor, mõlemat kuuleb kontserdi jooksul ka laulmas.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.