ROBBIE WILLIAMS juba kolmapäeval Vilniuses. Show erikülaliseks on Erasure.

Lisatud: 8. august

Aastal 2013 Tallinna Lauluväljakul üle 60 tuhandele ning mullu Lätis ja Leedus kahe väljamüüdud showga ligi 30 tuhandele fännile esinenud Briti superstaar ROBBIE WILLIAMS naaseb Baltikumi ning juba kolmapäeval, 16. augustil Vilniuses, Vingis pargis, annab laulja regiooni ainsa välikontserdi. Kontserdi erikülalisena astub üles Briti bänd ERASURE.

AJAKAVA:
17:00 väravad
20:00 Erasure
21:15 Robbie Williams

rw_560

Robbie uus stuudioalbum “The Heavy Entertainment Show” nägi ilmavalgust eelmise aasta sügisel. „Mõtisklesin väljendi „kerge meelelahutus“ üle – kõik need suurejoonelised teleshowd, mida lapsena olen vaadanud ning mida veel kolmkümmend miljonit inimest jälgib, sellises ajahetkes hiigelsuurt jagatud kogemust nimetatakse kergeks meelelahutuseks. Vahel kritiseeritakse inimesi nende massitarbimise pärast üsna karmilt, kuid minu jaoks on see raske meelelahutus. Sedasama loodan oma uue albumiga saavutada – jagada miljonite inimestega kogemust kerge meelelahutuse keskkonna vahendusel… ainult, et see meelelahutus oleks steroididel,“ ütles laulja oma uue kauamängiva kohta.

Robbie uus turnee sai alguse juunis Manchesteris ja kestab septembri keskpaigani. Leetu jõuab maailma parim meelelahutaja kolmapäeval, 16. augustil.

Koos Robbiega Vilniuses esineva ansambli Erasure liikmed Andy Bell ja Vince Clarke jõuavad Baltikumi esmakordselt.

NB! Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Robbie kontserti 16. augustil 2017 Vilniuses, Vingis pargis. Kontserdipäeval saab sõita ERIBUSSIGA Tallinnast Leetu ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse.

Ajakava:
08:30 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht)
08:45 väljasõit Vilniuse poole
10:30 peatus Pärnu bussijaamas
18:00 saabumine Vilniuse Vingis parki

23:45 paiku kogunemine busside juures pärast kontserti
00:00 paiku väljasõit Tallinna poole
07:15 paiku peatus Pärnu bussijaamas
09:00 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures

Pileteid eribussile saab osta siit.
Pileti ostmisel on võimalust valida reisi lähtepunkt – Tallinn või Pärnu. Eribussi pileti hind mõlema variandi puhul on sama ning sisaldab sõitu Eestist Leetu ning tagasi.

Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka fännitsooni ja VIP-tribüüni pääsmed. Pileteid müüakse Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.