24.10 :: SADE Tallinna kontserdi erikülalisena astub üles DJ Ross Allen

Lisatud: 24. oktoober

2. novembri õhtul esineb esmakordselt Eestis neljakordne Grammy auhinna võitja ja edukaim naisartist Briti muusika ajaloos SADE. Sade Tallinna kontserdi erikülalisena astub Saku Suurhallis üles DJ Ross Allen.

Ross Alleni kohta öeldakse, et tema elu keerleb ümber muusika ning edukas karjäär põhineb veendunud teadmistel, milline on hea muusika ja mis inimestele meeldib. Ta on mänginud plaate üle kogu maailma, alustades Venezuelast lõpetades Londoni parimate klubidega. Lisaks DJ tööle juhib Ross Allen saadet raadios Ministry of Sound, omab plaadifirmat ning mitmete artistide manager. Alleni kuulus raadiosaade «Destination In», mis kestis raadiojaamas BBC London üheksa aastat, on pälvinud Sony auhinna. Ta on teinud saateid ka BBC Radio One´is.

Tallinnas astub Ross Allen üles DJ-setiga, mängides Saku Suurhallis plaate enne Sade lavale tulekut.

Neljakordne Grammy auhinna võitja, edukaim naisartist Briti muusika ajaloos Sade, esineb oma bändiga ainsa kontserdiga Baltimaades Tallinnas, 2. novembril maailmaturnee «Sade Live – Once In A Lifetime Tour» raames.

hide

Ligi kaks tundi kestev show koosneb Sade parimatest lugudest läbi aegade ning materjalist uuelt albumilt. 2. novembril tulevad Saku Suurhallis esitlusele sellised hitt-lood nagu «Smooth Operator», «No Ordinary Love», «Your Love Is King», «Soldier Of Love», «The Sweetest Taboo», «King Of Sorrow», «Cherish The Day» ja paljud teised. Tallinnas astub Sade (sündinud Helen Folasade Adu) Saku Suurhalli lavale koos 8-liikmelese bändiga.

Sade uue show lahutamatuks ja väga oluliseks osaks on visuaalsed efektid ja videoprojektsioonid. Lisaks ülisuurele ekraanile on nii lava ise kui ka lavakujunduse elemendid nagu üks suur pannoo, millele kuvatakse 3D efekti meenutav pilt saali erinevatesse kohtadesse paigaldatud võimsatest projektoritest. Projektoritest jookseb pilt nii ekraanidele, kui ka lava- ja küljekardinatele, mis on samuti lavakujunduse üheks osaks.

Sade uue show kujundajaks on Baz Halpin, kes on varem teinud tuuride osas koostööd selliste tuntud artistidega nagu Tina Turner, Pink ja Katy Perry. Kontserdi visuaalse poole eest vastutab maailmastaaride muusikavideote tunnustatud lavastaja Sophie Muller.

Piletid Sade Tallinna kontserdile on müügil Ticketpro internetipoes aadressil www.ticketpro.ee, kõigis Ticketpro müügipunktides üle Eesti ning kõigis Eesti Kontserdi kassades. Kontserdile müüakse ainult 5900 piletit, show toimub vaid istekohtadega.