SL: Superstaari-Birgit kohtus Aerosmithiga kolmeks minutiks

Lisatud: 7. juuli

Birgit Õigemeele “Eesti otsib superstaari” võidule lisandus veel üks auhind – neiul oli võimalus neljapäeval kohtuda maailmakuulsa rokkbändi Aerosmithiga.

Hoolimata kohtumise lühidusest, oli see Birgiti sõnul väga meeldejääv.

“Kui mul selline võimalus avanes, olin väga meelitatud. See oli minu jaoks väga eriline, sest ma pole kunagi nii suurte staaridega kohtunud. Algul oli mul isegi väike hirm, sest ma ei tea ju, kuidas peaks käituma selliste kuulsuste juuresolekul ja mida ma tegema pean. Ma ei teadnud ju, mis seal saama hakkab” kirjeldas Birgit oma emotsioone, kui ta teada sai, et tal on võimalus Aerosmithiga kohtuda. Peale selle mainib ta, et algul tekkis isegi küsimus “miks mina selle võimaluse sain ja miks ma seda väärt olen?”.

Birgit polnud ainuke, kes nendega kohtus. Peale tema oli veel kaheksa inimest ootamas, kuid ilmselt õnnestus Birgitil nendega kõige kauem koos olla ja ta sai ka kõige esimesena kohtuda. Peale selle sai neiu bändiga need minutid üksi olla. Aerosmithiga koosoldud aeg oli küll tühised kolm minutit, kuid Birgit ise mainib, et tema jaoks olid need väga olulised, huvitavad ja erilised minutid. Kohtumine leidis aset enne kontserti, Birgitist tehti koos bändiga kaks pilti ning neiu sai ka autogrammid.

Steven Tyler, kelle tütre Liv Tyleriga Birgit muide veidi sarnaneb, ütles tütarlapsele: “Oh, sind ma ju tean!” ning andis Birgitile mõlemale põsele musi ja kallistas teda. Loomulikult oli Birgit selle üle väga meelitatud ja see oli tema sõnul väga tore.

Neiu rääkis, et Aerosmith oli pärinud talt ka saate võitmise kohta ning ilmselt oli neile eelnevalt näidatud ka mõnda videot, kus Birgit esineb või antud kuulata mõnd laulu.

Birgiti arvates oli see üks elu erilisemaid ja ainulaadsemaid kogemusi ning ta on sellega väga rahul.
Liina Mesküla