Üritused

 • Måns Zelmerlöw

  14.10.2015, Club Factory, Tallinn
  Selle aasta maikuus võitis Eurovisiooni lauluvõistluse rootslane Måns Zelmerlöw looga “Heroes”. 14. oktoobril annab ta kontserdi Tallinnas, klubis Factory. Rootsit esindanud Måns Zelmerlöw võitis Eurovisiooni ülekaalukalt, kogudes lausa 365 punkti, mis on lauluvõistluse ajaloos kolmas kõrgeim punktisumma. Armastatud artistile oli Eurovisiooni võit ühe suure eesmärgi ja unistuse täitumine. Võidulugu “Heroes” pärineb plaadilt nimega “Perfectly Damaged”, mis ilmus selle aasta juunis. “Olen alati olnud suur Melodifestivaleni ja Eurovisiooni fänn,” sõnab Måns ise. “Mu suur unistus täitus kui mind Eurovisiooni võitjaks kuulutati! Olen ääretult tänulik ning ootan väga sügisel toimuvat tuuri ning kõigi Euroopa kangelastega kohtumist!” Tallinnas esineb Måns Zelmerlöw 14. oktoobril, klubis Factory. Piletid hinnaga €25 on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.
 • Brit Floyd

  21.10.2015, Nordea Kontserdimaja
  21. oktoobril esineb Nordea Kontserdimajas taas Inglismaalt pärit ansambel Brit Floyd, kelle live-esinemisi peetakse tänapäeval maailma parimaks Pink Floydi loomingule pühendatud tribuutshowks. Bänd jõuab Tallinnasse maailmaturnee „Space and Time World Tour 2015“ raames ning uus kava sisaldab lugusid kõikidelt Pink Floydi albumitelt, sealhulgas ka eelmisel aastal ilmunud plaadilt „The Endless River". Brit Floyd tuleb tagasi Eestisse pärast väljamüüdud kontserti Tallinnas 2014. aasta oktoobris. Ansambli muusikalise juhi, laulja ja kitarristi Damian Darlingtoni sõnul oli publiku vastuvõtt vaimustav absoluutselt igal pool maailmas, kuhu muusikud eelmise tuuri raames jõudsid. “Ka kontsert Nordea Kontserdimajas oli võrratu ning seisev ovatsioon pani õhtule väärika lõpu. Suur tänu kõigile, kes kohal käisid! Kohe pärast esinemist jõudsime korraldajatega eelkokkuleppele, et järgmise maailmaturnee raames tagasi tulla. Nüüd ootame põnevusega uut kohtumist kõikide Pink Floydi loomingu austajatega Eestis,” ütles Darlington, lisades, et bändi uus show tuleb ambitsioonikam kui kunagi varem: “Eesti publikut ootab sügisel uus kava, võimsam valgus- ja lasershow ning suurejoonelisem lavaproduktsioon. Lavakujunduse üheks põhielemendiks on aga endiselt Pink Floydi kaubamärgiks saanud suur võlvikaar. Ning endiselt pöörame üksikasjalikult tähelepanu kõikidele pisidetailidele, taasluues iga nüanssi igast mõistatuslikust Floydilikust hetkest - seda nii muusikaliselt kui ka visuaalselt.” Brit Floyd astub Nordea Kontserdimajas lavale 21. oktoobril kell 19.00, uksed avatakse kell 18.00. Piletid on nüüd müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoli teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Simply Red

  23.10.2015, Arena Riga, Riia
  23. oktoobril esineb Riias, Arena Rigal ansambel SIMPLY RED. Kontsert leiab aset Simply Redi juubelituuri raames – sellel aastal saab inglise bänd 30-aastaseks. Riia show on muusikute ainsaks esinemiseks Baltimaades. Simply Redi juubeliturnee kannab nime «Big Love Tour 2015». Koos laulja Mick Hucknalliga astuvad Riias lavale Ian Kirkham (saksofon), Kenji Suzuki (kitarr), Steve Lewinson (basskitarr), Dave Clayton (klahvpillid), Roman Roth (trummid) ja Kevin Robinson (trompet ja flööt). Hucknalli sõnul on turnee parim viis juubeli tähistamiseks. «Mulle see aastapäev meeldib, tegemist on ikkagi väga suure ja tähtsa numbriga. Täpselt õige aeg taas tuurile minna. 30 aastat - uskumatu! On, mida tähistada,» ütles ta. Inglise ansambli 30. juubeli puhul kõlavad Riia kontserdil sellised hitid nagu «Fairground», «Money's Too Tight (To Mention)», «Stars», «Holding Back The Years», «For Your Babies», «If You Don't Know Me By Now»,  «Something Got Me Started»,  «Sunrise» jpt. Piletid on müügil kõigis Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ning Selverites. Piletihinnad algavad 39 eurost.
 • Judas Priest

  07.12.2015, Saku Suurhall
  Tänaseks päevaks üle 45 miljoni albumi müünud Judas Priest jõuab selle aasta lõpus Tallinnasse. Heavy metali legend annab 7. detsembril värskeima albumi “Redeemer of Souls” (2014) esitlustuuri raames kontserdi Saku Suurhallis. Judas Priest on väsimatult kontserte ja uut muusikat välja andnud alates aastast 1970. Debüütalbum “Rocka Rolla” (1974) tõi endaga kaasa bändi esimese rahvusvahelise tuuri, kuid laiemat kõlapinda leidis Judas Priest siiski järgmise albumiga – “Sad Wings of Destiny” (1976). Järjekorras kuuendat albumit “British Steel” (1980) peetakse kõigi aegade üheks parimaks metal-albumiks. Judas Priesti värskeimat loomingut kuuleb plaadilt nimega “Redeemer of Souls”, mis ilmus eelmisel aastal ning on bändi järjekorras juba 17. stuudioalbum. Kitarrist Glenn Tipton on öelnud, et albumil on “18 lugu puhast klassikalist Priest-metalit”. Piletid Judas Priesti kontserdile Saku Suurhallis on hinnaga alates €49 müügil Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.
 • Disney On Ice - maagiline juubelituur

  11.02.2016
  Järgmisel aastal tähistab Disney On Ice Euroopas 25. sünnipäeva ning jõuab juubeliturneega ka Saku Suurhalli. Imeline jäälavastus viib pealtvaatajad ühe seiklusliku etenduse jooksul rändama nelja erinevasse fantaasiamaailma. Piletid 11.-14. veebruaril toimuvatele etendustele on alates tänasest müügil Piletilevis. Disney On Ice kutsub osa saama suurepärasest kogupereetendusest, kus astuvad üles armastatud Disney tegelased. Ühine Miki ja Minni, Kupi, Donaldi ja Daisiga, et külastada koos maagilisi paiku, mis on tuttavad filmidest Lõvikuningas, Peeter Paan ja Väike Merineitsi. Jääetendus viib reisima ka viimaste aegade edukaimast joonisfilmist “Lumekuninganna ja igavene talv” pärit Arendelle’i kuningriiki koos lastele armsate tegelaste Elsa, Anna ja Olafiga. Loo jutustavad pealtvaatajatele professionaalsed uisutajad põneva koerograafia ning tuntud Disney hittlugude ja rock’n’rolli klassikute abil. Publik saab põneva elamuse osaliseks oma istekohalt lahkumata. Maagiline juubelituur viib rändama Aafrika lagendikele koos lõvikutsikas Simbaga, uudistama veealust maailma merineitsi Arieliga, seiklema koos Peeter Paani ja haldjas Tinkerbelliga ning avastama jäist Arendelle’i kuningriiki koos Anna, Elsa ja Olafiga. “See etendus annab suurepärase võimaluse ühiseks perepuhkuseks,” kinnitab produtsent Kenneth Feld. “Tundub justkui reisiksid päriselt, kaaslasteks Miki ja Minni ning nende sõbrad.” Etenduste ajakava: Neljapäeval, 11. veebruaril kell 19.00 (uksed avatakse 18.00) Reedel, 12. veebruaril kell 19.00 (uksed avatakse 18.00) Laupäeval, 13. veebruaril kell 11.00 (uksed avatakse 10.00) ja kell 15.00 (uksed avatakse 14.00) Pühapäeval, 14. veebruaril, kell 11.00 (uksed avatakse 10.00) Etendused on eesti keeles. Piletid on müügil Piletilevis.
 • Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

  16.05.2016, Nordea Kontserdimaja
  Järgmise aasta 16. mail astub Nordea Kontserdimajas üles Youtube’is miljoneid vaatamisi kogunud Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – kollektiiv, mis viib popmuusika ajas tagasi ning esitleb tuntud lugusid täiesti uue nurga alt. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis alates 25. septembrist. Scott Bradlee on pianist, helilooja ja produtsent, keda tuntakse peamiselt Postmodern Jukebox’i loojana. Kollektiiv, mis pöörab tuntud pop-lood jazzi, ragtime’i ja swingi võtmesse ning annab neile täiesti uue hingamise, alustas tõsisemalt tegutsemist aastal 2013. Postmodern Jukebox ei ole kindlasti tavaline cover-bänd - nende eesmärgiks ei ole imitatisoon, vaid taasloomine. Ansambli erinevaid lugusid on Youtube’ist kuulatud üle 250 miljoni korra. Postmodern Jukebox jäi laiemale publikule silma Miley Cyrus’e loo “We Can’t Stop” interpretatsiooniga, mis sündis koostöös vokaalgrupp The Tee-Tones’iga. Väga populaarseks on osutunud ka ansambli versioon Lorde superhitist “Royals”, millel on praeguseks Youtubes üle 13 miljoni vaatamise. Lisaks on kooslus välja andnud töötlusi selliste artistide lugudest nagu näiteks Beyoncé, Britney Spears, Taylor Swift, Lady Gaga ja paljud teised.
 • Black Sabbath

  05.07.2016, Arena Riga
  Järgmise aasta suvel annab Black Sabbath oma viimase tuuri The End raames kontserdi Riias. Pea viis dekaadi tegutsenud ja üle 70 miljoni albumi müünud bänd jätab Baltikumi fännidega hüvasti 5. juulil, Arena Rigal. Piletid on alates 5. oktoobrist müügil Piletilevis. “Meil on väga hea meel, et nii märgilise tähendusega bänd oma tuuri raames ka Baltikumi jõuab. Oleme proovinud neid meie regiooni esinema saada alates 2013. aastast mil nad uuesti peaaegu originaal-koosseisus tuuritama hakkasid. Nüüd see lõpuks õnnestus. Black Sabbath on ühe heavy metali alustalana kahtlemata bänd, mida iga muusikasõber korra elus nägema peaks ning nüüd on selleks viimane võimalus,” kommenteerib Live Nation Baltics’i peapromootor Eva Palm. Black Sabbathi viimane tuur The End saab alguse 20. jaanuaril ning bänd on lubanud, et oma võimsa produktsiooniga ületab see kõik eelnevad tuurid ning paneb nende pea viis dekaadi kestnud karjäärile väärika punkti. Lavale astuvad originaalkoosseisust Ozzy Osbourne, Tony Iommi ja Geezer Butler. Riias esineb Black Sabbath 5. juulil, 2016, Arena Rigal. Piletid on alates 5. oktoobrist müügil Piletilevis, FBI kontsertklubi liikmed saavad pileteid osta eelmüügist juba alates 1. oktoobrist.

Toimunud üritused

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

1998