Üritused

 • Karl-Erik Taukar #2912

  29.12.2017, Saku Suurhall
  Selle aasta viimasel reedel, 29. detsembril, astub Saku Suurhalli lavale oma karjääri seni suurima kontserdiga Eesti üks populaarsemaid artiste KARL-ERIK TAUKAR. Raadio Sky Plus muusikajuhi Vaido Panneli sõnul on omal imelisel moel Saku Suurhalli lava muutunud Eesti artistide jaoks üheks karjääri edukuse verstapostiks. “Karl-Erik Taukari jõudmine Suurhalli on asjade loomulik kulgemine, sest väiksemate lavade ees on fännid tervitanud teda juba mitu ringi. Teades Karl-Erikut olen kindel, et ta võtab seda väljakutset väga tõsiselt ja seal näeme, mis teda motiveerib, miks ta seda teeb ja miks teda nii kõrgelt hinnatakse. See kontsert saab olema võimas ja väärikas lõpp tänavusele Eesti popmuusika aastale,” ütles Pannel. Peale “Eesti otsib Superstaari” saates osalemist on Karl-Erik Taukarist saanud hetke üks populaarsemaid artiste Eestis. Ta on avaldanud kaks stuudioalbumit ning võitnud kokku viis Eesti Muusikaauhinda kategooriates “Aasta Meesartist”, “Aasta Popalbum” ja “Aasta Album”. Taukari show Saku Suurhalllis toimub koostöös kontsertfirmaga Live Nation. Kontserdil tulevad esitusele kõik laulja tuntumad palad. Lisaks on varuks ka mitmeid üllatusi. Piletid Karl-Erik Taukari elu suurimale kontserdile on nüüd müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Müügil on ka fännitsooni pääsmed, preemium-istekoha piletid ning Meet & Greet paketid. Kontserdi esitleja on raadio Sky Plus.
 • Schönbrunn Palace Orchestra Vienna

  22.01.2018, Nordea Kontserdimaja
  22. jaanuaril 2018 esineb Nordea Kontserdimajas Viinist pärit Schönbrunni lossi orkester aasta esimese päeva teleülekandest tuntud kavaga. Suure Viini uusaastakontserdi raames kõlab Tallinnas Johann Straussi, Imre Kalmani, Franz Lehári, Carl Michael Ziehreri ja teiste klassikalise muusika suurmeistrite aegumatu looming. KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD! Veerand sajandit tagasi asutatud Schönbrunni lossi orkester on rahvusvaheliselt tunnustatud Viini kammerorkester. Orkestri esinemised maailmakuulsas Schönbrunni lossis (kus esines ka Mozart ise) meelitavad kohale klassikalise muusika austajaid üle maailma ning neist kontsertidest on saanud Viini linna muusika- ja kultuurielu lahutamatu osa. Schönbrunni lossi orkestrit peetakse ka oluliseks Austria riigi kultuurisaadikuks. Orkester on ka palju tuuritamas nii Euroopas kui Jaapanis, Austraalias, Põhja-Ameerikas ning USA-s. Juba kümnekonna aasta jooksul esineb Schönbrunni lossi orkester traditsiooniliselt Põhja-Euroopas just uusaastakontsertidega, mille kava koosneb Johann Straussi, Imre Kalmani, Franz Lehári, Carl Michael Ziehreri ja teiste palavalt armastatud heliloojate kaunitest meloodiatest. Tallinnasse jõuab 30-liikmeline orkester esmakordselt. Koos muusikutega astuvad Nordea Kontserdimaja lavale kaks solisti - sopran Mara Mastalir ja bariton Wolfgang Schweiger. Orkestrit juhendab dirigent Guido Mancusi. Suure Viini Uusaastakontserdi repertuaaris on klassikamuusika ühed kõige kuulsamad teosed, mis on tuntud ülipopulaarsest teleülekandest Viinist - telesaatest, mis on olnud eetris aasta esimesel päeval juba kuus aastakümmet ning mida tänapäeval vaatavad kümned miljonid pealtvaatajad rohkem kui 90 riigis üle terve maailma, sealhulgas ka Eestis. Schönbrunni lossi orkestri Tallinna uusaastakontserdil kõlavad teiste seas “valsikuninga” Straussi “Lood Viini metsadest”, “Waldmeister” ja “Ilusal sinisel Doonaul”. Kavas on ka Imre Kalmani, Franz Lehári ja teiste tuntud heliloojate looming. Lisaks tuleb esitusele Carl Michael Ziehreri valss “Nachtschwärmer”. Kontserdi kulminatsiooniks on Straussi kuulus “Radetzky marss”, mille esitamisest saab dirigendi taktikepi järgi osa võtta ka saalis viibiv publik.
 • TOTO

  12.02.2018, Nordea Kontserdimaja
  12. veebruaril esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas poproki suurnimi TOTO. Eestisse jõuab Ameerika ansambel uue suurejoonelise maailmaturnee raames, mis kannab nime “40 Trips Around The Sun Tour” ning on pühendatud bändi 40. juubelile. Tänavu möödub nelikümmend aastat ansambli loomisest ning aastal 2018 tähistab TOTO nelikümmend aastat omanimelise debüütalbumi ning maailmahitiks saanud esiksingli “Hold The Line” ilmumisest. Suure juubeli puhul siirdub bänd oma viimase aja suurimale maailmatuurile, mis saab alguse veebruarikuus Euroopas. TOTO jääb ka tänapäeval üheks maailma edukaimaks ansambliks plaadi- ja kontserttuuride müüginumbrite poolest. TOTO muusikud on nii eraldiseisvalt kui ka ansambliliikmetena andnud väga suure panuse pop- ja rokk-kultuuri kujundamisele ning mõjutanud selle arengut, võttes osa erinevate artistide hämmastava koguse - viie tuhande (!) albumi – salvestamisel. Nende tööde seas on ka Michael Jacksoni “Thriller”. Kokku on tänapäevaks TOTO liikmete osalemisel salvestatud albumite müüginumbrid ületanud poolt miljardit eksemplari, olles ka üle kahesaja korra nomineeritud Grammy auhinnale. TOTO on popkultuur, üks vähestest 70ndate bändidest, kes on püsima jäänud vaatamata muutuvatele muusikatrendidele ja -stiilidele ning kes naudib edukat karjääri ka 40 aastat pärast bändi asutamist. Seda koos mitmest põlvkonnast pärit fännidega üle terve maailma. Tallinnasse jõuab TOTO koosseisus Joseph Williams (vokaal), David Paich (klahvpillid, vokaal), Steve Porcaro (klahvpillid), Steve Lukather (kitarr, vokaal), Lenny Castro (löökpillid), Warren Ham (saksofon), Shem von Schroeck (basskitarr) ja Shannon Forrest (trummid). Juubelishow raames kõlavad 12. veebruaril Nordea Kontserdimaja laval ansambli suurimad hitid, sealhulgas sellised poproki klassikalised palad nagu “Africa”, “Rosanna”, “Hold The Line”, “Stop Loving You” jpt. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Milky Chance

  13.02.2018, Tallinna Kultuurikatel
  13. veebruaril esineb Tallinna Kultuurikatlas Saksa ansambel MILKY CHANCE. Kontsert leiab aset bändi uue turnee “The Blossom Tour 2018” raames. Milky Chance’i debüütalbum “Sadnecessary” salvestati väikeses iseehitatud kodustuudios ning anti välja enda plaadifirma Lichtdicht Records kaudu. Plaadist on saanud tõeline fenomen. Nii on näiteks selle esiksinglil “Stolen Dance” nüüdseks Youtube'is juba üle 320 miljoni vaatamise.  Põimides omavahel elegantseid kaasakiskuvaid elektroonilise muusika rütme akustilise kitarri kõla ning elava, küllusliku ja käreda vokaaliga, lõi Milky Chance oma ühemõtteliselt unikaalse stiili ning tänu avarale emotsionaalsusele loomingus on saanud endale väga laia kuulajaskonna. Ansambli uus stuudioalbum “Blossom” nägi ilmavalgust 2017. aasta kevadel, säilitades muusikakriitikute sõnul loomingus kõike seda mille poolest sai Milky Chance kuulsaks, kuid samal ajal tuues sisse huvitavat muusikasegu, mis sulatab kokku nii elektroonilise, reggae kui ka folk-muusika elemendid. Uue kauamängiva ilmumisele pühendatud maailmaturnee nimega “The Blossom Tour” koosneb enam kui kuuekümnest esinemisest nii Ameerikas kui Euroopas. Eestisse jõuab Milky Chance 13. veebruaril 2018, esinedes Tallinna Kultuurikatlas. “Päeva lõpuks oleme õnnelikud kui inimesed avastavad meie muusika just iseenda jaoks ning tulevad meie kontserti lihtsalt nautima. See on meile puhas rõõm kui publik kuulab mõnda lugu ning seob selle omaenda kogemusega. Muusika tegemise juures on see kõige imelisem ning hea meelega edendame seda ka edasi”, lisasid Milky Chance liikmed. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.  Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Ghostpoet

  14.02.2018, Klubi Sinilind
  14. veebruaril esineb Tallinnas klubis Sinilind kahekordne Mercury auhinna nominent, üks silmapaistvamaid Briti muusika eksperimenteerijaid GHOSTPOET. Suvel naasis Ghostpoet (kodanikunimega Obaro Ejimiwe) neljanda stuudioalbumiga, mis kannab nime “Dark Days & Canapés” - plaadiga, mis dramaatiliselt toob esiplaanile jätkuva evolutsiooni Obarot, kui ühte kõige läbinägelikumat ja originaalsemat laulude kirjutajat. Oma muusikas kombineerib Ghostpoet alternatiivset hip-hopi alternatiivse rokiga, lisades jazzi ja souli elemente, 90ndate post-punk rütme ja post-hardcore elemente väikese trip-hopi lisandiga. Live-karjääri jooksul on Obaro tuuritanud koos Metronomy ja Jamie Wooniga ning on esinenud sellistel festivalidel nagu Glastonbury, Sónar, Latitude, Secret Garden Party ja Bestival. Tallinnasse jõuab Briti muusik 14. veebruaril, mil annab kontserdi klubis Sinilind. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.  Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Depeche Mode

  20.02.2018
  20. veebruaril esineb Riias, Arena Rigal, kultusbänd DEPECHE MODE. Inglise trio naaseb taas Lätti üle nelja aasta. Show leiab aset Depeche Mode’i uue maailmaturnee “Global Spirit Tour” raames. Viimati käis Depeche Mode Riias esinemas aastal 2014. Nii see kontsert kui ka kõik eelnevad ansambli siseshowd Lätis olid välja müüdud. Depeche Mode’i uude kavasse kuuluvad nii lood bändi värskelt stuudioalbumilt “Spirit” kui ansambli tuntumad lood rohkem kui 35 aastat kestnud karjäärist, sealhulgas “Personal Jesus”, “Stripped”, “Enjoy The Silence”, “Never Let Me Down Again”, “Walking In My Shoes”, “I Feel You”, “World In My Eyes”, “Barrel Of A Gun”., “In You Room”, “Everything Counts” ja mitmed teised tuntud lood. Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Depeche Mode’i kontserti 20. veebruaril 2018 Riias, Arena Rigal. Kontserdipäeval saab sõita eribussiga Tallinnast ja Tartust Riiga ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse ja Tartusse. TALLINN-Pärnu-Riia-Pärnu-Tallinn bussisõidu ajakava 20. veebruaril 2018: 12:15 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht) 12:45 väljasõit Riia poole 14:30 paiku peatus Pärnu bussijaamas 18:00 saabumine Arena Rigale 23:15 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi lõppu 23:30 paiku väljasõit Tallinna poole 03:00 paiku peatus Pärnu bussijaamas 04:45 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures TARTU-Valga-Riia-Valga-Tartu bussisõidu ajakava 20. veebruaril 2018: 12:30 kogunemine Vanemuise alumises parklas 13:00 väljasõit Riia poole 14:15 paiku peatus Valga bussijaamas 18:00 saabumine Arena Rigale 23:15 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi lõppu 23:30 paiku väljasõit Tartu poole 03:30 paiku peatus Valga bussijaamas 04:30 paiku saabumine Tartusse – reisi lõpp Vanemuise alumise parkla juures Pileti ostmisel on võimalus valida reisi lähtepunkt – Tallinn või Pärnu ning Tartu või Valga. Eribussi pileti hind mõlema variandi puhul on sama ning sisaldab sõitu Eestist Lätti ning tagasi. Piletid kontserdile ning eribussidele on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Jethro Tull by Ian Anderson

  06.03.2018, Nordea Kontserdimaja
  6. märtsil, 2018 astub Nordea Kontserdimaja laval üles üks rokkmuusika karismaatilisemaid lauljaid ning rokkansambli Jethro Tull juhtfiguur Ian Anderson oma bändiga. Viiskümmend aastat lavakarjääri teinud Anderson esitab Tallinnas Jethro Tulli kuulsamaid palasid. Kava kannab nime “Jethro Tull by Ian Anderson” ning seda kirjeldatakse kui multimeedia vaatemängu, mille keskel on rokkbänd. Koos Ian Andersoniga astuvad Nordea Kontserdimaja lavale David Goodier (bass), John O’Hara (klahvpillid, akordion), Florian Opahle (kitarr) ja Scott Hammond (trummid). Ise mängib Ian Anderson Tallinna kontserdil akustilist kitarri ja flööti - muusikainstrumenti, mis on temale kõige rohkem tuntust toonud. Andersoni ühel jalal flöödi mängimisest on saanud üks rokkmuusika tuntumaid sümboleid. Ian Anderson alustas muusikukarjääri 1962. aastal, viis aastat hiljem asutas ta ansambli Jethro Tull. Oma pika karjääri jooksul on see rokkmuusika üks silmapaistvamaid muusikakollektiive välja andnud üle neljakümne stuudioalbumi, kogumiku ning kontsertsalvestise. Ian Anderson on ka pidevalt tuuritamas, tema kontserdikontol on juba mitu tuhat live-esinemist. Varasemalt on Anderson Eestis esinemas käinud kolmel korral – sealhulgas Jethro Tulliga Rock Summeril ’91. Viimati külastas muusik Tallinnat kuus aastat tagasi. Ian Andersoni ja tema bändi kontserdil Nordea Kontserdimajas, kõlavad teiste seas sellised rokkmuusika kuldvaramusse kuuluvad Jethro Tulli palad nagu “Living in the Past”, “Heavy Horses”, “Thick as a Brick”, “Nothing Is Easy”, “Sweet Dream”, “A New Day Yesterday”, “Bourée”, “Songs From the Wood”, “Aqualung” ja “Locomotive Breath”. Piletid hinnaga alates 39 eurost on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Alan Walker

  29.03.2018, Tallinna Kultuurikatel
  29. märtsil esineb Tallinna Kultuurikatlas Norra päritolu DJ ja elektroonilise tantsumuusika produtsent ALAN WALKER. Esinemine leiab aset muusiku uue turnee “World Of Walker” raames. Üritus on vanusepiiranguta. KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD! Vahel on päris elu palju suurem kui väljamõeldis. Vaid kolme aastaga on Alan Walker haaranud terve maailma tähelepanu. Ta on väheseid muusikuid, kelle videod on ületanud Youtube'is ühe miljardi vaatamise. Aga veelgi tähtsam on see, et segades rõõmsameelseid, energilisi rütme harmooniliste ja sentimentaalsete meloodiatega on see noor (nii mõnelegi võib üllatusena tulla, et omanäolise maski taga on vaid 20 aastat vana noormees) ja andekas artist loonud unikaalse muusikabrändi, mis inspireerib tervet põlvkonda. Kasutades digitaalset maailma oma loomingulise platvormina, on Walker loonud omaette universumi, milles tema muusika jätkuvalt areneb. Alan sisenes rahvusvahelisse muusikamaailma singliga “Faded”, mille muusikavideo sai filmitud Eestis.  Walker on ka palju tuuritanud Euroopas ja Ameerikas – nii enda showdega kui ka olles külalisesineja Rihanna ja Justin Bieberi turneedel. Walkeri  uusim hitt “All Falls Down”, millel lööb kaasa tõusev poptäht Noah Cyrus, nägi ilmavalgust 29. oktoobril ning tegemist on esimese looga videotriloogiast, mis viib vaatajad läbi postapokalüptilise maailma. Uues muusikavideos areneb sündmustik tulevikus - ajal, mil võimas päikesepurse on jätnud tänapäeva ühiskonna varemetesse. Lugu on avalöögiks ka noore artisti kampaaniale “World of Walker”, mis sisaldab nii uusi singleid ja muusikavideoid kui ka teisi üllatusi. See laseb nii vanadel kui uutel fännidel näha populaarse aristi ja DJ uusi külgi. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Rag'n'Bone Man

  30.04.2018, Tallinna Kultuurikatel
  30. aprillil esineb Tallinna Kultuurikatlas Briti aasta läbimurde RAG’N’BONE MAN, kes külastab Eestit oma uue turnee “Grande Reserve Tour” raames. KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD! Ilma kahtlusteta on 2017 olnud Rag’n’Bone Mani aastaks. Tema albumi “Human” on saatnud suur edu üle maailma. Rag’n’Bone Mani (kodanikunimega Rory Graham) kauamängivast sai ka selle kümnendi kiiremini müüdud meesartisti sooloalbum – avanädalal peale ilmumist on seda müüdud rohkem kui Ed Sheerani või Sam Smithi debüütplaati. Albumi samanimelisest singlist on saanud ülemaailmne hitt – lugu “Human” on jõudnud iTunesi edetabeli esikohale enam kui neljakümnes riigis. Albumilt leiab ka singleid “Skin” ja “As You Are” ning lugusid, mis on produtseeritud Two Inch Punchi, Jonny Cofferi ja Mark Crew poolt. Aasta alguses pälviti Rag’n’Bone Man kahe Brit Awardsi auhinnaga kategooriates “Briti aasta läbimurde artist” ning “Kriitikute valik”. Viimast tihtipeale nähakse kui tagatist edasiseks eduks - sellise auhinna on varem saanud näiteks Adele, Florence + the Machine, Sam Smith ja James Bay. Rag’n’Bone Mani puhul on ebatavaliseks asjaolu, et tegemist pole sellise verivärskelt uue artistiga, keda reeglina aasta parima läbimurde auhindadega pärjatakse. Ka möödunud kontserdiaasta oli Rory jaoks väga edukas - tal õnnestus esineda üle Euroopa väljamüüdud showdega ning astuda suuremata festivalide lavalaudadele, sealhulgas Glastonbury. 2018. aasta alguses siirdub muusik uuele kontsertreisile nimega “Grande Reserve Tour”, mille raames külastab kahtekümmend riiki, esinedes sealhulgas ka 30. aprillil Tallinnas Kultuurikatla laval. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • James Blunt

  19.05.2018, Nordea Kontserdimaja
  Laupäeval, 19. mail esineb taas Nordea Kontserdimajas maailma üks edukamaid sooloartiste, Briti laulja JAMES BLUNT. Muusik saabub Eestisse uue turnee “The Afterlove Tour” raames. James Blunt saavutas tõelise läbimurde muusikamaailmas 2004. aastal kaunite ballaadidega oma debüütplaadilt “Back to Bedlam”. Tänaseks päevaks on Blunti albumeid müüdud maailmas üle kahekümne miljoni eksemplari. Ta on pälvitud mitme muusikatööstuse auhindadega. Oma viienda stuudioalbumi “The Afterlove” avaldas muusik 2017. aasta kevadel. “Veetsin tervelt kaks aastat uue materjali kallal, et luua plaat, mis oleks minu jaoks rohkem rütmikam ning mitte lihtsalt mina kitarril nukraid lugusid laulmas”, meenutab James Blunt. “Tavapäraselt kirjutan paarkümmend lugu ühe albumiga töötamise käigus, aga uue kauamängiva jaoks kirjutasin üle saja loo! Sain juba varakult aru, et ma tõesti naudin seda mida teen. See tundus suure sammuna edasiminek, kus sain kasutada ka oma nelja eelmise albumi kogemust. Arvan, et suutsin panna tõelise unistuste meeskonna kokku, kuhu kuulusid ka Ed Sheeran ja One Republicu laulja Ryan Tedder”, lisas ta. “Minu eelmised albumid on olnud kõik omavahel seotud ning pigem rohkem “lüüriliselt filtreeritud” aga uue albumi jaoks nii Sheeran kui Tedder on inspireerinud mind “päriselt” midagi ütlema”. James Blunti uue stuudioalbumi ilmumisele pühendatud maailmaturnee “The Afterlove Tour” sai alguse Suurbritanniast. Selle raames külastab Briti muusik Eestit juba kolmandat korda - varem on Blunt maarjamaal esinenud aastail 2009 ja 2011. Tallinnasse jõuab laulja taas 19. mail esinedes Nordea Kontserdimaja laval. Kontserdi raames kõlavad palad nii Jamesi uuelt albumilt, singlid “Love Me Better” ja “Bartender” ning ka ülimaailmsed hitid, sealhulgas muidugi “You're Beautiful”, “Goodbye My Lover”, “High”, “1973”, “Stay The Night” ja paljud teised. Esitusele tuleb ka Euroopas edetabeleid vallutanud ning koostöös Saksa DJ-produtsendi Robin Schulziga salvestatud hitt “OK”. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Iron Maiden + Killswitch Engage

  26.05.2018, Saku Suurhall
  18 aastat ootamist on läbi! Laupäeval, 26. mail, esineb Tallinnas Saku Suurhallis uue maailmaturnee avakontserdiga metal-muusika legend IRON MAIDEN. Erikülalisena astub laval üles üks maailma rajumaid metalcore bände Killswitch Engage. Show leiab aset Maideni uue turnee “The Legacy of The Beast” raames, mis saab algust just Tallinnast. Bändi mänedžeri Rod Smallwood sõnul sai “The Legacy Of The Beast” maailmaturnee idee innustust Iron Maideni samanimelisest mobiilimängust ja koomiksiraamatust. Seega uue show lavakujundus sisaldab mitut erinevat kuid omavahel seotud “maailma”. Lugude valikus on põhirõhk 80ndate materjalile, kuid fänne ootavad ka mitmed üllatused hiljutisemate albumite palade näol. “Nagu meie fännid teavad, pärast Bruce'i ja Adriani taasliitumist bändiga millenniumi alguses oleme järginud kindlat rütmi tuuride osas, vaheldamas uute albumite turneesid “Ajalugu/Hitid” tüüpi tuuridega. Naudime selliselt töötamist mitmel põhjusel, sealhulgas sellepärast, et see annab bändile võimaluse mängida nii uut materjali kui ka vanu lemmikuid, mida fännid tahavad kuulda. See hoiab meie esinemised värskena mitte vaid meie fännidele vaid ka bändile endale". Tallinna kontserdi erikülaliseks on Ameerika ansambel Killswitch Engage. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Deep Purple

  09.06.2018, Saku Suurhall
  Laupäeval, 9. juunil esineb Saku Suurhallis kuulus Briti rokkansambel DEEP PURPLE. Eestisse jõuab bänd maailmaturnee “The Long Goodbye Tour” raames. 2018. aastal tähistab Rock'n'Rolli Kuulsuste Halli kuuluv Deep Purple poolt sajandit bändi loomisest, kuid pikk karjäär veel siiski väsimusemärke ei näita. Tänavu ilmus ansambli kahekümnes stuudioalbum “inFinite”, mis on saanud äärmiselt positiivselt vastukaja nii fännide kui muusikakriitikute poolt. Ian Gillan, Roger Glover, Ian Paice, Steve Morse ja Don Airey jätkavad oma reisi hard rock'i maailmas, liikudes jätkuvalt uute aladeni ning äratades ka nende fännide huvi, kes ei olnud siis veel sündinud, kui kõikvõimas Purple juba muusikaäri tipus valitses. Ansambli kultusalbumid “In Rock” (1970), “Machine Head” (1972) ja “Made In Japan” (1973) katapulteerisid Deep Purple'i kontserdipiletite ja plaatide müüginumbrite edetabelitesse kõikjal maailmas. Lugu “Smoke On The Water” on aga jõudnud lausa megahiti staatusesse. Kommenteerides tuuri pealkirja “The Long Goodbye” ütles Roger Glover, et eks muusikud lasevad fännidel endal otsustada, mida see tähendada võiks. “Me ei taha paika panna täpset kuupäeva või viimast tuuri ega midagi. Mitte mingil juhul ei ütle me, et just nüüd lõpetame. Soovime jätkata nii kaua, kuniks loodus seda lubab ning kuniks see veel väärikas on. Hetkel teeme endiselt muusikat ning naudime seda sama palju kui ennegi. Seega võiks öelda, et uks on sulgumas aga ei ole veel kinni. Arvan, et see on pigem selline head aega ütlemise algus. Ilmselgelt inimestele meeldib see, mida teeme. Ka meil on tore ning tõeliselt lõbus ja mõnus on seda kõike teha.” “The Long Goodbye” toob bändi ka Eestisse, kus esinetakse 9. juunil Tallinnas, Saku Suurhallis. Kontserdi raames kõlavad nii palad Deep Purple uuelt stuudioalbumit, sealhulgas “All I Got Is You”, “Time for Bedlam” ja “Birds of Prey”, kui ka aegumatu rokkmuusika klassika - “Hush”, “Black Night”, “Perfect Strangers”, “Space Truckin'”, “Fireball”, “Smoke on the Water” ja palju teised. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Oma pileti Meet & Greet VIP-paketini tasuliseks upgreitimiseks külasta kodulehte www.vipshowtix.com Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • GUNS N' ROSES

  16.07.2018, Tallinna Lauluväljak
  16. juulil esineb Tallinna Lauluväljakul massiivse välishowga taasühinemise tuuri raames rokkansambel GUNS N’ ROSES. Baltikumi aasta suurim kontsert saab olema Ameerika bändi ainsaks esinemiseks regioonis. Guns N’ Rosesi taasühinemisturnee “Not In This Lifetime” sai alguse 2016. aastal ning selle kontsertidest on jõudnud osa võtta juba mitu miljonit inimest. Tuurist on saanud aasta edukaim rokkturnee ning 2018. aasta suvel jõuab Guns N’ Roses esmakordselt ka Eestisse. Lauluväljaku laval astuvad 16. juulil üles laulja Axl Rose, kitarristid Slash ja Richard Fortus, bassimängija Duff McKagan, klahvpillimängijad Dizzy Reed ja Melissa Reese ning trummar Frank Ferrer. Kolmetunnise show raames tulevad esitlusele Guns N’ Rosesi kõik suuremad rokihitid ja ballaadid, sealhulgas “Welcome to the Jungle”, “Live and Let Die”, “Sweet Child O' Mine”, “Estranged”, “You Could Be Mine”, “November Rain”, “Knockin' on Heaven's Door”, “Don't Cry”, “Chinese Democracy”, “Paradise City” ja paljud-paljud teised. Kontserti toetab Star FM. Piletid hinnaga alates 69 eurost on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka Golden Circle (fännitsooni) pääsmed ning erinevad VIP- ja fännipaketid. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • A-ha

  19.07.2018, Tartu Laululava
  19. juulil esineb Tartu Lauluvalal üks tuntumaid Skandinaavia ansambleid A-HA. Üle viieteistkümne aasta taas Eestit väisavad muusikud esitavad välikontserdi raames bändi loomingu paremikku – alates ansambli esimesest üleilmsest hitist “Take On Me” kuni hetkel viimase stuudioalbumi “Cast In Steel” paladeni. Aasta lõpuni maksab pilet VAID 49 eurot. Suurte staaride välikontserdid toimuvad viimasel ajal reeglina Tallinnas. A-ha esindajatega läbirääkimisi alustades olime kohe algusest peale tahtnud tuua bändi just Tartusse. Tartu Laululava on väga ilus ja sobiv koht suurte suvekontsertide läbiviimiseks. Oleme seal korraldanud Depeche Mode’i väga eduka esinemise aastal 1998. Nüüd, kakskümmend aastat hiljem, on meil hea meel kutsuda Heade mõtete linna taas muusikamaailma tippklaasi kuuluva bändi. A-ha tuli kokku 1982. aastal ning pika karjääri jooksul on muusikud välja andnud kümme stuudioalbumit, mis sisaldavad hulgaliselt hitte - sealhulgas leiab Norra trio hitivaramust selliseid palasid nagu “Take On Me”, “Crying In The Rain”, “The Sun Always Shines On TV”, “Stay On These Roads”, “Hunting High And Low”, “Summer Moved On”, “I’ve Been Losing You”, “Cry Wolf”, “The Living Daylights”, “Scoundrel Days”, “Velvet”, “Minor Earth Major Sky”, “Manhattan Skyline” ja palju-palju teisi. Bändi koosseisu kuuluvad solist Morten Harket, kitarrist Pål Waaktaar-Savoy ja klahvpillimängija Magne Furuholmen. 19. juulil astuvad Tartu Laululaval üles lisaks A-ha põhiliikmetele ka mitmed külalismuusikud, kes on Norra menubändiga koos “Electric Summer 2018” tuuri raames esinemas. Kontserti toetab Star FM. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Müügil nii seisupiletid kui ka VIP-pääsmed. Kokku müüakse kontserdile vaid 6500 piletit. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Roger Waters

  24.08.2018, Arena Riga, Riia
  Reedel, 24. augustil 2018 esineb Riias, Arena Rigal, rokkmuusika kultusfiguur, Pink Floydi asutajaliige ROGER WATERS. Lätti jõuab Waters uue tuurne “Us + Them” showga. Kontserdi raames tulevad esitamisele palad Pink Floydi ikoonilistelt stuudioalbumitelt “The Dark Side of The Moon”, “The Wall”, “Animals” ja “Wish You Were Here”. Lisaks kõlavad Riias suve lõpus lood ka muusiku uuelt sooloalbumilt “Is This the Life We Really Want?” Kontsert toimub istekohtadega ning kokku müüakse sellele vaid 7500 piletit. “Us + Them” märgib Roger Watersi naasmist lavalaudadele pärast väljamüüdud “The Wall Live” maailmatuuri, mida käis vaatamas üle nelja miljoni muusikasõbra ning mis jääb siiani sooloartisti kõige suurema müügikäibega turneeks muusika ajaloos. Watersi uue turnee nimi on tuletatud 1974. aasta palast “Us And Them” Pink Floydi ülimenukalt kauamängivalt “The Dark Side of the Moon”. Koos Roger Watersiga astub Arena Riga lavale üheksaliikmeline live-bänd. Roger Watersi vaatemängulised, täiuslikkuseni lihvitud live-esinemised on alati pakkunud pealtvaatajale võimalust sukelduda kontserdipaigas ühe unustamatu show ajaks loodud virtuaalsesse maailmasse, kasutades meelte mõjutamiseks kõrgtehnoloogilisi ja uuema aja tasemel audiovisuaalseid produktsiooni- ning hingematvaid kvadrofoonilisi helilahendusi. Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Roger Watersi kontserti. Kontserdipäeval saab sõita eribussiga Tallinnast ja Tartust Riiga ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse ja Tartusse. TALLINN-Pärnu-Riia-Pärnu-Tallinn bussisõidu ajakava 24. augustil 2018: 12:15 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht) 12:45 väljasõit Riia poole 14:30 paiku peatus Pärnu bussijaamas 18:00 saabumine Arena Rigale 23:15 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi lõppu 23:30 paiku väljasõit Tallinna poole 03:00 paiku peatus Pärnu bussijaamas 04:45 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures TARTU-Valga-Riia-Valga-Tartu bussisõidu ajakava 24. augustil 2018: 12:30  kogunemine Vanemuise alumises parklas 13:00 väljasõit Riia poole 14:15 paiku peatus Valga bussijaamas 18:00 saabumine Arena Rigale 23:15 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi lõppu 23:30 paiku väljasõit Tartu poole 03:30 paiku peatus Valga bussijaamas 04:30 paiku saabumine Tartusse – reisi lõpp Vanemuise alumise parkla juures Piletid Roger Watersi Riia kontserdile ning eribussidele Tallinnast ja Tartust on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimunud üritused

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

1998