Üritused

 • Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

  05.03.2017, Nordea Kontserdimaja
  5. märtsil astub taas Nordea Kontserdimaja lavale ülemaailmne muusikasensatsioon Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – kollektiiv, mis viib popmuusika ajas tagasi ning esitleb tuntud lugusid täiesti uue nurga alt.  Oma eelmise kontserdiga tõelist furoori tekitanud ja Eesti publiku poolt kauakestvad seisvad ovatsioonid pälvinud ansambel esitleb kevadel Tallinnas uut kava ja uusi staare. Postmodern Jukeboxi meeletu populaarsus ja aina kasvav uute talentide hulk (nüüdseks on kollektiivil võimalust valida juba üle 70 (!) suurepärase vokalisti seast) võimaldab ansamblil tuuritada üle terve maailma, esinedes paljudes riikides juba mitmendat korda ning ajada publikut iga kord pöördesse. Postmodern Jukebox ei ole kindlasti tavaline kaverbänd – nende eesmärgiks ei ole imitatsioon, vaid taasloomine. Postmodern Jukebox justkui taaskujutleb muusikat, raamides selle kaunitesse uutesse vormidesse. Céline Dion, Guns N’ Roses, Ellie Goulding, Bon Jovi, Beyoncé, Lady Gaga, Bruce Springsteen, Justin Bieber, Radiohead, Lorde, Justin Timberlake, Aerosmith, Britney Spears, Bruno Mars, Rick Astley – need on vaid mõned nimed, kelle suurimad hitid tänu Postmodern Jukeboxile on saanud muusikalises ajamasinas täiesti uue hingamise, kõlades selliste muusikastiilide nagu sving, džäss, ragtime, bossa ja rhytm’n’blues võtmetes. Postmodern Jukeboxi esinemised annavad alati publikule võimaluse koos muusikutega ajas tagasi minna. “Soovime, et meie kontserdi külastajad suudaksid reaalsusest põgeneda ja ühineda meiega kõige sensatsioonilisemal 1920ndate peol siinpool Suurt Gatsby’t. Tahame, et nad kogeksid milline võis olla 1940ndatel Frank Sinatra poolt juhitud aastavahetuse etendus, et nad naudiksid esireast plaadifirma Motown’i kuulsaimate 1960ndate artistide esinemist. Ja show, mida Postmodern Jukebox pakub, on vaieldamatult selle kõige ja veel rohkema kogemiseks ühe õhtu jooksul ainuõige koht.“ Piletid hinnaga alates 39 eurost on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Tom Odell

  17.03.2017, Tallinna Kultuurikatel
  17. märtsil esineb Tallinna Kultuurikatla suures saalis Briti laulja Tom Odell. Kontsert leiab aset muusiku Euroopa turnee «Wrong Crowd Tour» raames. Tom Odell on Briti muusikasensatsioon, superhiti “Another Love” autor, suurte festivalide Glastonbury ja Sziget lemmik ning menuka BRIT Awardsi omanik. 26-aastane Odell on jõudnud juba avaldada kaks väga edukat stuudioalbumit, viimane neist “Wrong Crowd” nägi ilmavalgust suvel 2016. Odell kasvas üles kuulates Elton Johni, ning üks esimesi albumeid tema plaadimängijas oli “Goodbye Yellow Brick Road” (1973). Tomi enda sõnul on tema loomingut mõjutanud nii David Bowie, Jeff Buckley, Bob Dylan, Leonard Cohen, Billy Joel, Tom Waits kui Rodriguez ja Bruce Sprigsteen. Uue albumi toetuseks siirdub laulja Euroopa turneele, mille raames külastab esmakordselt ka Eestit. Piletid kontserdile on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Müügil VAID 1299 piletit!
 • Rejjie Snow

  14.04.2017, Klubi Sinilind
  14. aprillil esineb Tallinnas, klubis Sinilind Iiri räppar ja laulja Rejjie Snow. Kontsert leiab aset muusiku uue kauamängiva ilmumisele pühendatud Euroopa turnee raames. Tallinnasse saabub Snow esitlema uut materjali 2017. aastal ilmuvalt debüütalbumilt “Dear Annie”, mille on produtseerinud Grammyga pärjatud ameeriklane Rahki (Eminem, Kendrick Lamar, Schoolboy Q jpt). Tuur viib Snow esinema mitmetesse legendaarsetesse klubidesse üle Euroopa, sealhulgas näiteks Berliini Berghain Kantine, Stockholmi Fasching ning Brüsseli AB Club. Piletid kontserdile tulevad vabamüüki juba esmaspäeval, 5. detsembril 10.00 Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Müügil piiratud hulk pileteid hinnaga alates 15 eurost! Tallinna kontserti esitlevad Live Nation ja Yo!Hoov.
 • RAMMSTEIN

  11.06.2017, Tallinna Lauluväljak
  Pühapäeval, 11. juunil, esineb Tallinna Lauluväljakul sakslaste au ja uhkus RAMMSTEIN. Saksa industriaalroki lipulaev külastab Eestit esimest korda üle seitsme aasta. Tallinna kontsert saab olema Rammsteini esimene ja ainus välishow Baltikumis. Rammstein on hästituntud oma suurejooneliste live-lavastuste poolest, mille põhielementideks on alati viimse detailini lihvitud püro- ja tule- ning valgusefektid, mastaapsed lavakonstruktsioonid, provokatiivsed lavakostüümid ning rammsteinilik muusika. Iga Rammsteini kontsert on ühtmoodi tume ja sünge ning imetlusväärselt muinasjutuline - provokatiivsusega maitsestatud, ärge-proovige-seda-kodus-järgi teatraalne lavashow, mis on täis kõikehõlmava bensiini aroomi. Kuid lavashow keskel on alati need kuus bändiliiget - Till Lindemann, Flake Lorenz, Christoph Schneider, Paul Landers, Richard Z. Kruspe ja Oliver Riedel - see loovelement, mille ümber kõik ülejäänu pöörleb. Rammstein on rajanud ennast tipptasemel meelelahutajaks, kes läheneb muusikale kui kunstile - nende enda “kunstile”, mis on suurem kui maailm ise. Dramaatiline, oma mõõdult eepiline ning võimeline puudutama kõiki inimtajusid. Kontserdil Tallinna Lauluväljakul kõlavad Rammsteini kõige suuremad hitid, sealhulgas “Du hast”, “Links 2-3-4”, “Ich will”, “Sonne”, “Mein Herz brennt” jpt. Kontsert on jälgitav lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole. Rammstein Lauluväljakul – seda peab nägema, raisk! Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka piiratud mahtuvusega fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed. Piletilevis on saadaval veel vaid piiratud arv seisupileteid hinnaga 59 eurot. Viimased seisupiletid kontserdile müüakse hinnaga 69 eurot.  Kontserti toetavad Star FM ja SKY Радио.
 • Foo Fighters

  21.06.2017, Lucavsala saar, Riia
  21. juunil esineb Riias, Daugava jõe kaldal 2,5 tunnilise showga maailma üks suurimaid ja parimaid live-bände FOO FIGHTERS. Ameerika rokkansambel tuleb oma rohkem kui kaks kümnendit kestnud karjääri jooksul Baltikumi esmakordselt ning Riia show saab olema ka ainsaks kontserdiks Baltimaades. Kontserdil astuvad erikülalistena üles Biffy Clyro (UK), The Kills (US/UK) ning Elephants From Neptune Eestist. Alates omanimelise kauamängiva väljaandmisest aastal 1995, on Foo Fightersi albumeid müüdud maailmas üle kolmekümne miljoni eksemplari ning neli neist on pälvinud ka Grammy auhinna kategoorias “Parim rokkalbum” – “There Is Nothing Left to Lose”, “One by One”, “Echoes, Silence, Patience & Grace” ja “Wasting Light”. Hetkel bändi viimane stuudioplaat nimega “Sonic Highways” nägi ilmavalgust 2014. aastal. Kokku on bändi looming pälvitud üheteistkümne Grammy, nelja Brit Awards’i, kolme Kerrang! Awards’i ning lisaks veel mitme teise muusikatööstuse maineka auhinnaga. Foo Fighters on tuntud oma staadionimõõtu maratonkontsertide poolest ning ka Riias lubavad Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett ja Pat Smear rokkida laval vähemalt kaks ja pool tundi, tuues publikuni selliseid rokkhümne nagu „Everlong“, „Monkey Wrench“, „My Hero“, „Learn To Fly“, „All My Life“, „Best Of You“, „The Pretender“, „Walk“ jpt. NB! Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Foo Fightersi kontserti 21. juunil, 2017 Riias, Lucavsala saarel. Kontserdipäeval saab Tallinnast Riiga sõita ERIBUSSIGA ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse. Bussisõidu ajakava: 11:00 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht) 11:15 väljasõit Riia poole 13:00 peatus Pärnu bussijaamas 16:30 saabumine Riiga, Lucavsala saarele 00:15 kogunemine busside juures pärast kontserti 00:30 väljasõit Tallinna poole 04:00 paiku peatus Pärnu bussijaamas 05:45 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures Pileti ostmisel on võimalus valida reisi lähtepunkt – Tallinn või Pärnu. Eribussi pileti hind mõlema variandi puhul on sama ning sisaldab sõitu Eestist Lätti ning tagasi. Piletid superkontserdile (seisu-, fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed) ning eribussile on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Red Hot Chili Peppers

  27.07.2017, Lucavsala saar, Riia
  27. juulil esineb Riias, Daugava jõe kaldal maailma tuliseim bänd RED HOT CHILI PEPPERS. Üle väga pika aja toimub Läti pealinnas taas rokkmuusika suur välikontsert. Rokkmuusika üks edukamaid bände, Rock and Roll Hall of Fame’i liige ja kuuekordne Grammy auhinna omanik Red Hot Chili Peppers, naaseb Baltikumisse uue maailmaturnee raames, mis kannab nime “The Getaway World Tour” ning mis on pühendatud ansambli uuele suvel ilmunud stuudioalbumile “The Getaway”. Red Hot Chili Peppersi Riia kontserdil, mis saab ühtlasi olema ka Baltikumi ainsaks showks, kõlavad kindlasti piparde suurimad hitid, sealhulgas “Give It Away”, “Californication”, “By The Way”, “Can’t Stop” jpt. Daugava jõe kaldale oodatakse juuli lõpus ligi 30 tuhat fänni. Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Red Hot Chili Peppersi kontserti 27. juulil, 2017 Riias, Lucavsala saarel. Kontserdipäeval saab Tallinnast Riiga sõita ERIBUSSIGA ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse. Bussisõidu ajakava: 12:00 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht) 12:15 väljasõit Riia poole 14:00 peatus Pärnu bussijaamas 17:30 saabumine Riiga, Lucavsala saarele 23:15 kogunemine busside juures pärast kontserti 23:30 väljasõit Tallinna poole 03:00 paiku peatus Pärnu bussijaamas 04:45 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures Pileti ostmisel on võimalus valida reisi lähtepunkt – Tallinn või Pärnu. Eribussi pileti hind mõlema variandi puhul on sama ning sisaldab sõitu Eestist Lätti ning tagasi. Piletid kontserdile (seisu-, fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed) ja eribussile on müügil  Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Alice Cooper

  31.07.2017, Trakai, Trakai linnus
  31. juulil esineb Leedus, Trakai linnuses, šokirokkar ja õudustekuningas Alice Cooper. Kontsert kannab nime "Spending The Night With Alice Cooper". Cooper on tuntud oma teatraalsete ning ehmatavate lavashowde poolest. Kontsertetendustes on ta kasutanud lugematul hulgal šokeerivaid elemente madudest giljotiinideni. Teda peetakse raskele rokkmuusikale omase grandioosse lavashow ja meigi autoriks. Alice Cooper, kes on Rock and Roll Hall of Fame’i liige ning ajakirja Rolling Stones arvates „kõige armastatum hard-rokkar maailmas“. Kontserdil Trakai linnuses esitab Alice Cooper oma rohkem kui 30 aasta pikkuse rokkarikarjääri parimaid palasid, sealhulgas ka superhitti "Poison”. Piletid müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Robbie Williams + Erasure

  16.08.2017, Vingis Park, Vilnius
  Tallinna Lauluväljakul üle 60 tuhandele ning mullu Lätis ja Leedus kahe väljamüüdud showga ligi 30 tuhandele fännile esinenud Briti superstaar ROBBIE WILLIAMS naaseb Baltikumi ning 16. augustil Vilniuses, Vingis pargis, annab laulja regiooni ainsa välikontserdi. Kontserdi erikülalisena astub üles Briti bänd Erasure. Robbie uus stuudioalbum “The Heavy Entertainment Show” nägi ilmavalgust 4. novembril. „Mõtisklesin väljendi „kerge meelelahutus“ üle – kõik need suurejoonelised teleshowd, mida lapsena olen vaadanud ning mida veel kolmkümmend miljonit inimest jälgib, sellises ajahetkes hiigelsuurt jagatud kogemust nimetatakse kergeks meelelahutuseks. Vahel kritiseeritakse inimesi nende massitarbimise pärast üsna karmilt, kuid minu jaoks on see raske meelelahutus. Sedasama loodan oma uue albumiga saavutada – jagada miljonite inimestega kogemust kerge meelelahutuse keskkonna vahendusel... ainult, et see meelelahutus oleks steroididel,“ ütles laulja oma uue kauamängiva kohta. Robbie uus turnee saab alguse juunis Manchesteris ja kestab septembri keskpaigani. Koos Robbiega Vilniuses esineva ansambli Erasure liikmed Andy Bell ja Vince Clarke jõuavad Baltikumi esmakordselt. Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Robbie kontserti 16. augustil 2017 Vilniuses, Vingis pargis. Kontserdipäeval saab sõita ERIBUSSIGA Tallinnast Leetu ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse. Ajakava: 08:30 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht) 08:45 väljasõit Vilniuse poole 10:30 peatus Pärnu bussijaamas 18:00 saabumine Vilniuse Vingis parki 23:30 kogunemine busside juures pärast kontserti 23:45 väljasõit Tallinna poole 07:00 paiku peatus Pärnu bussijaamas 08:45 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures Pileteid eribussile saab osta siit. Pileti ostmisel on võimalust valida reisi lähtepunkt – Tallinn või Pärnu. Eribussi pileti hind mõlema variandi puhul on sama ning sisaldab sõitu Eestist Leetu ning tagasi. Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka fännitsooni ja VIP-tribüüni pääsmed. Pileteid müüakse Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Procol Harum

  02.09.2017, Nordea Kontserdimaja
  2. septembril esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas, sümfoonilise ning progressiivse rokkmuusika üheks alusepanijaks peetav Briti ansambel Procol Harum eesotsas laulja, helilooja ja pianisti Gary Brookeriga. Aastal 2017 tähistab Procol Harum poolt sajandit bändi loomisest ning omanimelise debüütalbumi ja hittsingli “A Whiter Shade of Pale” ilmumisest. Lugude kirjutamise ja live-esinemiste kvaliteet on Procol Harumi kuldseks standardiks. Ansambli looming ei ole kunagi loodud moe pärast ning see ei igane. Kuulates Procol Harumi lugude prohvetlikke sõnumeid, mõistame, et tegemist on bändiga, mis lisaks meele lahutamisele paneb kuulajad ka kaasa mõtlema. Vaatamata läbi aastate muutuvale koosseisule eesotsas Gary Brookeriga, on iga bändiliige andnud oma panuse ning endast parima, et Procol Harum ei jääks loorberitele puhkama, vaid liiguks edasi, otsides ning avastades uusi põnevaid kõrguseid muusikas. Juubelituuri raames esineb progressiivrocki suurnimi Procol Harum Tallinnas koosseisus Gary Brooker (klaver, vokaal), Josh Phillips (hammond-orel), Geoff Dunn (löökpillid), Matt Pegg (basskitarr) ja Geoff Whitehorn (kitarr). Tallinna kontserdi raames 2. septembril Nordea Kontserdimajas, tulevad teiste seas esitusele sellised lood nagu “Homburg”, “A Salty Dog”, “Shine On Brightly” ning muidugi ka rokkmuusika üks tuntumaid palasid “A Whiter Shade of Pale” Piletid hinnaga alates 39 eurost on nüüd müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Toimunud üritused

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

1998