Üritused

 • 5 Seconds of Summer

  04.06.2016, Saku Suurhall
  Austraaliast pärit pop-punk bänd 5 Seconds of Summer on viimase paari aasta jooksul teinud muusikamaailmas tõelise läbimurde. Bändi omanimeline debüütalbum oli lausa 76-s erinevas riigis iTunesi enimmüüdud plaat ning jõudis paljude erinevate muusikaedetabelite tippu, nende hulgas oli ka mainekas Billboardi edetabel. 2015. aastal tuuritas 5 Seconds of Summer nii Austraalias, USA-s, Suurbritannias ja Euroopas ning müüs välja hulgaliselt kontsertpaiku, sealhulgas esinesid nad kaks õhtut järjest ka legendaarsel Wembley staadionil. 23. oktoobril andis bänd välja uue albumi pealkirjaga "Sounds Good Feels Good" ning aasta 2016 toob nende jaoks kaasa uue maailmaturnee nimega Sounds Live Feels Live, mille raames jõutakse 4. juunil ka Saku Suurhalli. Piletid on müügil Piletilevis.
 • QUEEN + Adam Lambert

  05.06.2016, Tallinna Lauluväljak
  2016. aasta suvi saab võimsa alguse Tallinna Lauluväljakul, kus 5. juunil astub üles rockmuusika üks legendaarsemaid bände QUEEN koos Adam Lambertiga. “Meil on südamest hea meel kuulutada välja nii erakordne kontsert Tallinnas. Lauluväljakul tulevad juunikuus esitusele Queeni surematud hitid “We Will Rock You”, “I Want To Break Free”, “Under Pressure”, “Bohemian Rhapsody”, “We Are The Champions” ja paljud teised. Eriline rõõm on selle üle, et kui üldiselt esineb Queen Euroopas vaid suurtel festivalidel, siis Tallinnas antakse võimas soolokontsert. Raske on leida Queen’ist suurema märgilise tähendusega bändi maailmas. Olen veendunud, et saame väga liigutava elamuse osaliseks,” kommenteerib Live Nation Estonia peapromootor Eva Palm. Queeni üle 40 aasta kestnud karjäär on tõeliselt muljetavaldav. Sadades miljonites müüdud albumeid, aukartust äratav nimekiri erinevatest mainekatest auhindadest, hulgaliselt nii plaadi- kui ka singlimüügi edetabelite esikohti ning tulihingelised austajad ja fännid üle kogu maailma on tõestuseks, et tegemist on rockmuusika ühe legendaarseima ning oluliseima bändiga. Vaatamata üliandeka ja ainukordse solisti Freddie Mercury traagilisele kaotusele, on Queen endiselt maailma üks populaarsemaid ning palavalt armastatumaid bände ning viimastel aastatel on bändiga liitunud noor ja andekas Adam Lambert. Tallinnasse saabub Queen esinema 5. juunil. Bändi originaalliikmetest astuvad lavale nii kitarrist Brian May kui trummar Roger Taylor, mõlemat kuuleb kontserdi jooksul ka laulmas. Piletid Queeni Tallinna Lauluväljaku kontserdile on müügil Piletilevis, kuni maikuu lõpuni maksab pilet vaid €59 ning kontserdinädalal €69. Fännitsooni pilet maksab €99. Saadaval on ka limiteeritud kogus VIP pakette. Ürituse ajakava 16:00 väravad 19:00 The Princes (EE) 20:15 Electric Pyramid (UK) 22:00 QUEEN + Adam Lambert 00:00 Lõpp
 • Summerburst Baltic

  11.06.2016, Vingis Park, Vilnius, Leedu
  Põhjamaade üks suurimaid tantsumuusika festivale Summerburst saabub 11.-12. juunil Baltikumi ning esimesed väljakuulutatud peaesinejad on David Guetta ja Kygo. Elektroonilise muusika festival Summerburst sai alguse viis aastat tagasi Rootsis ning kasvas seal kiiresti suurimaks kohalikuks tantsumuusika ürituseks. Festival on seni aset leidnud nii Stockholmis kui ka Göteborgis ning Summerbursti külastab Rootsis üle 100 000 muusikasõbra. 2016. aastal rõõmustab Summerburst ka Baltikumi tantsumuusika fänne ning Summerburst Baltic toimub Leedu pealinnas Vilniuses. Festivalil esinevate artistide nimekirjas on kuumimad nimed EDMi maailmast. Tuhandeid tantsumuusika fänne oodatakse oma lemmikartiste ja DJ-sid nautima 11.-12. juunil Vingis parki Vilniuses. Suured lavad, kaunis asukoht, võimsad helisüsteemid ning vägevad valguslahendused kombineerituna pakuvad kahtlemata unustamatu elamuse. Piletid on müügil Piletilevis.
 • Muse

  16.06.2016, Arena Riga
  Briti rockbänd Muse jõuab oma värskeima, äsja Grammyga pärjatud albumi ‘Drones’ esitlustuuri raames sel suvel ka lõunanaabrite pealinna Riiga. Kontsert toimub 16. juunil Arena Rigal. Juunis jõuab Muse oma värskeima albumi ‘Drones’ esitlustuuri raames Riiga. Võimsa produktsiooniga kontsert antakse 16. juunil Arena Rigal. Muse on bänd, kelle kontserte iseloomustatakse alati sõnadega “eepiline”, “ambitsioonikas” ja “suurepärane” ning kahtlemata ei ole erandiks ka see tuur. Lava pannakse püsti keset kontserdipaika ning publikule avaneb hea vaade igalt seisu- ja istekohalt. ‘Drones’ on Muse’i seitsmes stuudioalbum, mis ilmus eelmise aasta juunis ning viib bändi muusikaliselt tagasi juurte juurde. Album lahkab teemasid, mis Muse’i eelneva loomingu austajaile võõrad ei ole – idee sellest, et tehnoloogia võtab inimkonna üle, meie ühiskonna hierarhiate petlikkus ning mürgisus, emotsioonid, mis võtavad võimust kui lähisuhted kibedaks ja keeruliseks muutuvad. Album pärjati veebruaris aasta parima rockalbumi tiitliga ning Muse teenis oma karjääri teise Grammy auhinna. Vägeva produktsiooniga ‘Drones’ tuur jõuab Baltikumi juunis, Riia kontsert toimub 16. juunil Arena Rigal.
 • Iron Maiden

  23.06.2016, Žalgiris Arena
  23. juunil astub Kaunases, Žalgiris Arenal üles maailma üks tuntumaid heavy metal bände Iron Maiden. 1975. aastal tegutsemist alustanud bänd on välja andnud 38 albumit – neist 16 stuudioalbumit, 11 live-albumit, neli EP-d ning seitse kogumikku. Kokku on nad müünud üle 90 miljoni plaadi ning edu jätkab ka nende kaks kuud tagasi ilmunud album “The Book of Souls”, mis on saanud palju positiivset vastukaja ning jõudis müügiedetabelite tippu lausa 24-s erinevas riigis. Bänd andis septembri alguses üle viie aasta välja uue albumi nimega “The Book of Souls” ning suundub 2016. aastal maailmaturneele. The Book of Souls Tour viib bändi kuuele kontinendile seitsmest – plaanis on kontserdid Austraalias, Aasias, Lõuna- ja Põhja-Ameerikas, Aafrikas ning Euroopas. Tuurigraafikus on üle 35 erineva riigi, sealhulgas astub Iron Maiden esimest korda üles Hiinas ja El Salvadoris. Kokku reisitakse hinnanguliselt üle 88 5000 kilomeetri.
 • Black Sabbath

  05.07.2016, Arena Riga
  Suvel annab Black Sabbath oma viimase tuuri The End raames kontserdi Riias. Pea viis dekaadi tegutsenud ja üle 70 miljoni albumi müünud bänd jätab Baltikumi fännidega hüvasti 5. juulil, Arena Rigal. Piletid on müügil Piletilevis. “Meil on väga hea meel, et nii märgilise tähendusega bänd oma tuuri raames ka Baltikumi jõuab. Oleme proovinud neid meie regiooni esinema saada alates 2013. aastast mil nad uuesti peaaegu originaal-koosseisus tuuritama hakkasid. Nüüd see lõpuks õnnestus. Black Sabbath on ühe heavy metali alustalana kahtlemata bänd, mida iga muusikasõber korra elus nägema peaks ning nüüd on selleks viimane võimalus,” kommenteerib Live Nation Baltics’i peapromootor Eva Palm. Black Sabbathi viimane tuur The End saab alguse 20. jaanuaril ning bänd on lubanud, et oma võimsa produktsiooniga ületab see kõik eelnevad tuurid ning paneb nende pea viis dekaadi kestnud karjäärile väärika punkti. Lavale astuvad originaalkoosseisust Ozzy Osbourne, Tony Iommi ja Geezer Butler. Riias esineb Black Sabbath 5. juulil, 2016, Arena Rigal. Piletid on müügil Piletilevis.
 • Nickelback

  10.09.2016, Žalgiris Arena,
  10. septembril esineb Kaunases, Žalgiris Arenal rokkbänd Nickelback. Kanada muusikud külastavad Leedut esmakordselt. Septembri alguses alustab Nickelback Euroopa tuuri, mis toob bändi ka esimest korda Baltikumi esinema. Tegemist on osaga Nickelbacki kümnendast maailmatuurist ning sügisel antakse kontserte lausa 30-s erinevas Euroopa linnas. Tuuril on külalisesinejaks teine Kanada bänd Monster Truck. Nickelback on edukalt tegutsenud juba viimased kaks dekaadi ning müünud üle 50 miljoni albumi. Megahitt “How You Remind Me” on endiselt Billboardi kümnendi parim rokklugu. Ansambli kaheksas kauamängiv ‘No Fixed Address’ nägi ilmavalgust 2014. aasta novembrs ja sisaldab selliseid hitt-singleid nagu ‘Edge of a Revolution’, ‘What Are You Waiting For?’ ja ‘Get ‘Em Up’.
 • Max Raabe & Palast Orchester

  13.09.2016, Nordea Kontserdimaja
  Nordea Kontserdimajas saab 13. septembril tunda tõelist 1920ndate Saksamaa hõngu kui lavale astub Max Raabe & Palast Orchester. Kontsertkava A Night In Berlin viib publiku erakordsele rännakule aastatetagusesse metropoli, paneb unustama argimured ja toob kuulajate näole laia naeratuse. Max Raabe & Palast Orchester on aastaid tuuritanud erinevates kontsertpaikades ning esitanud 20ndate Saksamaa ehk Weimari vabariigi aegses võtmes muusikat kuulajaile üle kogu maailma. Orkester esitab oma kava raames nii originaalloomingut kui ka 20ndate stiilis versioone tuntud poplugudest. 13. septembril jõuavad nad ka Tallinnasse, Nordea Kontserdimajja, et viia Eesti publik rändama aastakümnetetagusesse Berliini. Palast Orchester sündis Max Raabe eestvedamisel ja koostöös tema koolikaaslastega aastal 1986. Sellest ajast peale on nad edukalt tuuritanud Euroopas, USAs, Austraalias ja mujal maailmas. Edu võti on kahtlemata koosluse esinemiste unikaalsus ning kõrge kvaliteet. Klassikalise taustaga muusikud võtavad oma tööd vägagi tõsiselt ning Maxi irooniline huumor on kontserdikülastajaile alati meeldivaks boonuseks. Piletid hinnaga alates €39 on müügil Piletilevis.
 • Jean-Michel Jarre

  02.11.2016, Saku Suurhall
  2. novembril annab esmakordselt Eestis kontserdi elektroonilise popmuusika geenius Jean-Michel Jarre. Jean-Michel Jarre on Prantsuse muusik ja helilooja, kes kuulub new age, ambient ning elektroonilise popmuusika absoluutsesse tippu. Tema loomingut iseloomustatakse tihti sõnadega innovatiivne, revolutsiooniline ja visuaalselt perfektne ning ta uudne lähenemine elektroonilisele muusikale ja live-esinemistele on mõjutanud mitut generatsiooni. Jarre’i esinemised on lisaks muljetavaldavale muusikalisele poolele tuntud ka vaatemänguliste valgus- ning lasershowde poolest. Artist võlub publikut ainulaadsetel pillidel helisid tekitades ning tihtipeale ümbritsevad teda laval suured ekraanid, kaasahaaravad 3D efektid ning põnevad erilahendused vastavalt kontsertpaigale. Visuaalsele maagiale pannakse kindlasti rõhku ka 2. novembril Saku Suurhallis toimuval kontserdil. Jean-Michel Jarre annab kontserdi 2. novembril Saku Suurhallis, pileteid müüb Piletilevi alates 18.03 (kontsertklubi liikmetele alates 16.03). Jean-Michel Jarre Tallinna kontserdi esitleja on Prantsuse Instituut.

Toimunud üritused

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

1998