Üritused

 • Disney On Ice - maagiline juubelituur

  11.02.2016
  Järgmisel aastal tähistab Disney On Ice Euroopas 25. sünnipäeva ning jõuab juubeliturneega ka Saku Suurhalli. Imeline jäälavastus viib pealtvaatajad ühe seiklusliku etenduse jooksul rändama nelja erinevasse fantaasiamaailma. Piletid 11.-14. veebruaril toimuvatele etendustele on alates tänasest müügil Piletilevis. Disney On Ice kutsub osa saama suurepärasest kogupereetendusest, kus astuvad üles armastatud Disney tegelased. Ühine Miki ja Minni, Kupi, Donaldi ja Daisiga, et külastada koos maagilisi paiku, mis on tuttavad filmidest Lõvikuningas, Peeter Paan ja Väike Merineitsi. Jääetendus viib reisima ka viimaste aegade edukaimast joonisfilmist “Lumekuninganna ja igavene talv” pärit Arendelle’i kuningriiki koos lastele armsate tegelaste Elsa, Anna ja Olafiga. Loo jutustavad pealtvaatajatele professionaalsed uisutajad põneva koerograafia ning tuntud Disney hittlugude ja rock’n’rolli klassikute abil. Publik saab põneva elamuse osaliseks oma istekohalt lahkumata. Maagiline juubelituur viib rändama Aafrika lagendikele koos lõvikutsikas Simbaga, uudistama veealust maailma merineitsi Arieliga, seiklema koos Peeter Paani ja haldjas Tinkerbelliga ning avastama jäist Arendelle’i kuningriiki koos Anna, Elsa ja Olafiga. “See etendus annab suurepärase võimaluse ühiseks perepuhkuseks,” kinnitab produtsent Kenneth Feld. “Tundub justkui reisiksid päriselt, kaaslasteks Miki ja Minni ning nende sõbrad.” Etenduste ajakava: Neljapäeval, 11. veebruaril kell 19.00 (uksed avatakse 18.00) Reedel, 12. veebruaril kell 19.00 (uksed avatakse 18.00) Laupäeval, 13. veebruaril kell 11.00 (uksed avatakse 10.00) ja kell 15.00 (uksed avatakse 14.00) Pühapäeval, 14. veebruaril, kell 11.00 (uksed avatakse 10.00) Etendused on eesti keeles. Piletid on müügil Piletilevis.
 • Ewert and The Two Dragons

  22.03.2016, Saku Suurhall
  Märtsis annab ansambel Ewert and The Two Dragons oma karjääri senise suurima soolokontserdi Saku Suurhallis Tallinnas. Draakonite võimsaima produktsiooni, heli- ning valguslahendustega kontsert toimub 22. märtsil, piletid on alates tänasest müügil Piletilevis. Lõppev aasta on olnud Ewert and The Two Dragonsi jaoks produktiivne ning edukas. Aasta alguses andis plaadifirma Warner välja bändi kolmanda stuudioalbumi pealkirjaga “Circles”, tuuritati nii USAs kui ka Euroopas, anti mitu ülimenukat kontserti kodumaal ja naaberriikides. Värskeima albumi nimilugu sai novembris liigutava video ning vähem kui ühe päevaga müüdi välja viis järjestikust kontserti Von Krahlis. Nüüd on draakonid otsustanud astuda sammu edasi ning bänd annab 22. märtsil karjääri esimese areeni-kontserdi Tallinnas, Saku Suurhallis. “Meile meeldib liikumine. Samamoodi nagu Good Man Downi plaadiesitlus kinos Sõprus ja kontserdid Nordea Kontserdimajas, esinemine Positivuse pealaval, on ka kontsert Saku Suurhallis väljakutse. Tahame ise jätkuvalt üllatuda ja proovida asju, mida varem ei ole proovinud. Eesmärk on pakkuda märtsis nii endale kui kuulajatele maailma kõige vingem muusikaline elamus, ei rohkem ega vähem,” kommenteerib bändi solist Ewert Sundja. Ewert and The Two Dragons esineb Saku Suurhallis 22. märtsil 2016. Piletid on müügil Piletilevis.
 • Mariah Carey

  06.04.2016, Saku Suurhall
  Mariah Carey on kahtlemata üks võimekamaid ja edukamaid naislauljaid kogu maailmas. 2016. aastal toob Sweet Sweet Fantasy tuur ta üle 13 aasta taas Euroopasse esinema. Tallinna kontsert toimub 6. aprillil Saku Suurhallis. USA-st pärit lauljanna Mariah Carey karjäär on olnud fenomenaalne. Pop-diiva albumeid on ostetud üle 220 miljoni koopia, mis teeb temast enimmüüdud naisartisti meie planeedil, ning ta hittlood on purustanud hulgaliselt erinevaid rekodeid. Nii näiteks on ta ainus artist, kes on suutnud lausa üheteistkümnel järjestikusel aastal nr. 1 hitte välja anda ja ühtlasi on ta kokku kõige rohkem nädalaid (79) Billboardi singlimüügiedetabeli esikohal veetnud. Sama pikalt on suutnud tabeli tipus püsida veel vaid Elvis Presley. Esikohale jõudnud singleid on Mariah Carey’l kokku ette näidata tervelt 18, mis kõigi aegade edetabelis annab talle biitlite järel teise koha. Edetabeli tippu jõudnud lugude hulka kuuluvad näiteks “Hero”, “Fantasy”, “Always Be My Baby”, “We Belong Together” ning “One Sweet Day”. 6. aprillil on võimalik paljusid neist hittidest Tallinnas oma kõrvaga kuulda.
 • Janet Jackson

  23.04.2016, Saku Suurhall
  23. aprillil astub Saku Suurhallis lavale kuus Grammy auhinda võitnud popdiiva Janet Jackson. Lauljanna jõuab Eestisse uue maailmaturnee “Unbreakable” raames ning esitab nii oma vanemaid hitte kui ka lugusid alles eelmise aasta oktoobri alguses ilmunud uuelt albumilt. Olles tuntud tänu oma innovatiivsetele, ühiskonnateadlikele ning kohati provokatiivsetele albumitele, võimsatele lavashow’dele ning tele- ja filmirollidele, on Janet olnud oluline figuur popkultuuris juba üle 25 aasta. Ta on müünud üles 160 miljoni plaadi kogu maailmas ning tema hitid nagu “Nasty”, “Rhythm Nation”, “That’s The Way Love Goes” ja “Got ‘Til It’s Gone” on tuttavad igale pop-muusika sõbrale. Aprillis on võimalik lisaks uue plaadi lugudele ka neid hitte Tallinnas oma kõrvaga kuulda ning Janetit Saku Suurhallis laval näha. Janet Jackson esineb 23. aprillil 2016 Saku Suurhallis Tallinnas. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.
 • Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

  16.05.2016, Nordea Kontserdimaja
  16. mail astub Nordea Kontserdimajas üles Youtube’is miljoneid vaatamisi kogunud Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – kollektiiv, mis viib popmuusika ajas tagasi ning esitleb tuntud lugusid täiesti uue nurga alt. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis. Scott Bradlee on pianist, helilooja ja produtsent, keda tuntakse peamiselt Postmodern Jukebox’i loojana. Kollektiiv, mis pöörab tuntud pop-lood jazzi, ragtime’i ja swingi võtmesse ning annab neile täiesti uue hingamise, alustas tõsisemalt tegutsemist aastal 2013. Postmodern Jukebox ei ole kindlasti tavaline cover-bänd - nende eesmärgiks ei ole imitatisoon, vaid taasloomine. Ansambli erinevaid lugusid on Youtube’ist kuulatud üle 250 miljoni korra. Postmodern Jukebox jäi laiemale publikule silma Miley Cyrus’e loo “We Can’t Stop” interpretatsiooniga, mis sündis koostöös vokaalgrupp The Tee-Tones’iga. Väga populaarseks on osutunud ka ansambli versioon Lorde superhitist “Royals”, millel on praeguseks Youtubes üle 13 miljoni vaatamise. Lisaks on kooslus välja andnud töötlusi selliste artistide lugudest nagu näiteks Beyoncé, Britney Spears, Taylor Swift, Lady Gaga ja paljud teised.
 • 5 Seconds of Summer

  04.06.2016, Saku Suurhall
  Austraaliast pärit pop-punk bänd 5 Seconds of Summer on viimase paari aasta jooksul teinud muusikamaailmas tõelise läbimurde. Bändi omanimeline debüütalbum oli lausa 76-s erinevas riigis iTunesi enimmüüdud plaat ning jõudis paljude erinevate muusikaedetabelite tippu, nende hulgas oli ka mainekas Billboardi edetabel. 2015. aastal tuuritas 5 Seconds of Summer nii Austraalias, USA-s, Suurbritannias ja Euroopas ning müüs välja hulgaliselt kontsertpaiku, sealhulgas esinesid nad kaks õhtut järjest ka legendaarsel Wembley staadionil. 23. oktoobril andis bänd välja uue albumi pealkirjaga "Sounds Good Feels Good" ning aasta 2016 toob nende jaoks kaasa uue maailmaturnee nimega Sounds Live Feels Live, mille raames jõutakse 4. juunil ka Saku Suurhalli. Piletid on müügil Piletilevis.
 • QUEEN + Adam Lambert

  05.06.2016, Tallinna Lauluväljak
  2016. aasta suvi saab võimsa alguse Tallinna Lauluväljakul, kus 5. juunil astub üles rockmuusika üks legendaarsemaid bände QUEEN koos Adam Lambertiga. “Meil on südamest hea meel kuulutada välja nii erakordne kontsert Tallinnas. Lauluväljakul tulevad juunikuus esitusele Queeni surematud hitid “We Will Rock You”, “I Want To Break Free”, “Under Pressure”, “Bohemian Rhapsody”, “We Are The Champions” ja paljud teised. Eriline rõõm on selle üle, et kui üldiselt esineb Queen Euroopas vaid suurtel festivalidel, siis Tallinnas antakse võimas soolokontsert. Raske on leida Queen’ist suurema märgilise tähendusega bändi maailmas. Olen veendunud, et saame väga liigutava elamuse osaliseks,” kommenteerib Live Nation Estonia peapromootor Eva Palm. Queeni üle 40 aasta kestnud karjäär on tõeliselt muljetavaldav. Sadades miljonites müüdud albumeid, aukartust äratav nimekiri erinevatest mainekatest auhindadest, hulgaliselt nii plaadi- kui ka singlimüügi edetabelite esikohti ning tulihingelised austajad ja fännid üle kogu maailma on tõestuseks, et tegemist on rockmuusika ühe legendaarseima ning oluliseima bändiga. Vaatamata üliandeka ja ainukordse solisti Freddie Mercury traagilisele kaotusele, on Queen endiselt maailma üks populaarsemaid ning palavalt armastatumaid bände ning viimastel aastatel on bändiga liitunud noor ja andekas Adam Lambert. Tallinnasse saabub Queen esinema 5. juunil. Bändi originaalliikmetest astuvad lavale nii kitarrist Brian May kui trummar Roger Taylor, mõlemat kuuleb kontserdi jooksul ka laulmas.
 • Summerburst Baltic

  11.06.2016, Vingis Park, Vilnius, Leedu
  Põhjamaade üks suurimaid tantsumuusika festivale Summerburst saabub 11.-12. juunil Baltikumi ning esimesed väljakuulutatud peaesinejad on David Guetta ja Kygo. Elektroonilise muusika festival Summerburst sai alguse viis aastat tagasi Rootsis ning kasvas seal kiiresti suurimaks kohalikuks tantsumuusika ürituseks. Festival on seni aset leidnud nii Stockholmis kui ka Göteborgis ning Summerbursti külastab Rootsis üle 100 000 muusikasõbra. 2016. aastal rõõmustab Summerburst ka Baltikumi tantsumuusika fänne ning Summerburst Baltic toimub Leedu pealinnas Vilniuses. Festivalil esinevate artistide nimekirjas on kuumimad nimed EDMi maailmast. Tuhandeid tantsumuusika fänne oodatakse oma lemmikartiste ja DJ-sid nautima 11.-12. juunil Vingis parki Vilniuses. Suured lavad, kaunis asukoht, võimsad helisüsteemid ning vägevad valguslahendused kombineerituna pakuvad kahtlemata unustamatu elamuse. Piletid on müügil Piletilevis.
 • Iron Maiden

  23.06.2016, Žalgiris Arena
  23. juunil astub Kaunases, Žalgiris Arenal üles maailma üks tuntumaid heavy metal bände Iron Maiden. 1975. aastal tegutsemist alustanud bänd on välja andnud 38 albumit – neist 16 stuudioalbumit, 11 live-albumit, neli EP-d ning seitse kogumikku. Kokku on nad müünud üle 90 miljoni plaadi ning edu jätkab ka nende kaks kuud tagasi ilmunud album “The Book of Souls”, mis on saanud palju positiivset vastukaja ning jõudis müügiedetabelite tippu lausa 24-s erinevas riigis. Bänd andis septembri alguses üle viie aasta välja uue albumi nimega “The Book of Souls” ning suundub 2016. aastal maailmaturneele. The Book of Souls Tour viib bändi kuuele kontinendile seitsmest – plaanis on kontserdid Austraalias, Aasias, Lõuna- ja Põhja-Ameerikas, Aafrikas ning Euroopas. Tuurigraafikus on üle 35 erineva riigi, sealhulgas astub Iron Maiden esimest korda üles Hiinas ja El Salvadoris. Kokku reisitakse hinnanguliselt üle 88 5000 kilomeetri.
 • Black Sabbath

  05.07.2016, Arena Riga
  Suvel annab Black Sabbath oma viimase tuuri The End raames kontserdi Riias. Pea viis dekaadi tegutsenud ja üle 70 miljoni albumi müünud bänd jätab Baltikumi fännidega hüvasti 5. juulil, Arena Rigal. Piletid on müügil Piletilevis. “Meil on väga hea meel, et nii märgilise tähendusega bänd oma tuuri raames ka Baltikumi jõuab. Oleme proovinud neid meie regiooni esinema saada alates 2013. aastast mil nad uuesti peaaegu originaal-koosseisus tuuritama hakkasid. Nüüd see lõpuks õnnestus. Black Sabbath on ühe heavy metali alustalana kahtlemata bänd, mida iga muusikasõber korra elus nägema peaks ning nüüd on selleks viimane võimalus,” kommenteerib Live Nation Baltics’i peapromootor Eva Palm. Black Sabbathi viimane tuur The End saab alguse 20. jaanuaril ning bänd on lubanud, et oma võimsa produktsiooniga ületab see kõik eelnevad tuurid ning paneb nende pea viis dekaadi kestnud karjäärile väärika punkti. Lavale astuvad originaalkoosseisust Ozzy Osbourne, Tony Iommi ja Geezer Butler. Riias esineb Black Sabbath 5. juulil, 2016, Arena Rigal. Piletid on müügil Piletilevis.
 • Max Raabe & Palast Orchester

  13.09.2016, Nordea Kontserdimaja
  Nordea Kontserdimajas saab 13. septembril tunda tõelist 1920ndate Saksamaa hõngu kui lavale astub Max Raabe & Palast Orchester. Kontsertkava A Night In Berlin viib publiku erakordsele rännakule aastatetagusesse metropoli, paneb unustama argimured ja toob kuulajate näole laia naeratuse. Max Raabe & Palast Orchester on aastaid tuuritanud erinevates kontsertpaikades ning esitanud 20ndate Saksamaa ehk Weimari vabariigi aegses võtmes muusikat kuulajaile üle kogu maailma. Orkester esitab oma kava raames nii originaalloomingut kui ka 20ndate stiilis versioone tuntud poplugudest. 13. septembril jõuavad nad ka Tallinnasse, Nordea Kontserdimajja, et viia Eesti publik rändama aastakümnetetagusesse Berliini. Palast Orchester sündis Max Raabe eestvedamisel ja koostöös tema koolikaaslastega aastal 1986. Sellest ajast peale on nad edukalt tuuritanud Euroopas, USAs, Austraalias ja mujal maailmas. Edu võti on kahtlemata koosluse esinemiste unikaalsus ning kõrge kvaliteet. Klassikalise taustaga muusikud võtavad oma tööd vägagi tõsiselt ning Maxi irooniline huumor on kontserdikülastajaile alati meeldivaks boonuseks. Piletid hinnaga alates €39 on müügil Piletilevis.

Toimunud üritused

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

1998