Üritused

 • Passenger

  09.10.2016, Palladium, Riia
  9. oktoobril esineb Riias, kontsertklubis Palladium, Briti artist nimega Passenger, kes külastab Lätit oma uue Euroopa turnee raames, esinedes üle pika aja koos live-bändiga. Ainulaadne trubaduur on nüüdseks juba peaaegu ühe aastakümne andnud armastatud ühemehe kontserte üle terve maailma – alustades tänavamuusikuna ülesastumisest ning lõpetades esinemistega maailma kõige prestiižikamates kontsertpaikades. Käesoleva aasta oktoober toob artistile aga uue seikluse. Esimest korda üle pika aja saadab Rosenbergi tuuril ka viieliikmeline live-bänd. Romaantilise kontserdi raames tulevad esitlusele nii uusimad lood uuelt kauamängivalt kui ka muusikalist uuenduskuuri läbinud vanad Passengeri hittpalad. “See saab väga eriline kontsert olema, millest te kindlasti ei tahaks ilma jääda”, lubab muusik. Piletid Passengeri Riia kontserdile on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Jean-Michel Jarre

  02.11.2016, Saku Suurhall
  2. novembril annab esmakordselt Eestis kontserdi elektroonilise popmuusika geenius Jean-Michel Jarre. Jean-Michel Jarre on Prantsuse muusik ja helilooja, kes kuulub new age, ambient ning elektroonilise popmuusika absoluutsesse tippu. Tema loomingut iseloomustatakse tihti sõnadega innovatiivne, revolutsiooniline ja visuaalselt perfektne ning ta uudne lähenemine elektroonilisele muusikale ja live-esinemistele on mõjutanud mitut generatsiooni. Jarre’i esinemised on lisaks muljetavaldavale muusikalisele poolele tuntud ka vaatemänguliste valgus- ning lasershowde poolest. Artist võlub publikut ainulaadsetel pillidel helisid tekitades ning tihtipeale ümbritsevad teda laval suured ekraanid, kaasahaaravad 3D efektid ning põnevad erilahendused vastavalt kontsertpaigale. Visuaalsele maagiale pannakse kindlasti rõhku ka 2. novembril Saku Suurhallis toimuval kontserdil. Jean-Michel Jarre annab kontserdi 2. novembril Saku Suurhallis, pileteid müüb Piletilevi alates 18.03 (kontsertklubi liikmetele alates 16.03). Jean-Michel Jarre Tallinna kontserdi esitleja on Prantsuse Instituut.
 • Brit Floyd

  17.11.2016, Palladium, Riia
  17. novembril esineb Riias, kontsertklubis Palladium, taas Inglismaalt pärit ansambel Brit Floyd, kelle live-esinemisi peetakse tänapäeval maailma parimaks Pink Floydi loomingule pühendatud tribuutshowks. Bänd naaseb Baltikumi uue maailmaturnee «Space and Time CONTINUUM» raames. Ansambli muusikalise juhi, laulja ja kitarristi Damian Darlingtoni sõnul naaseb peale ülimalt edukat 146 kontserdiga maailmaturneed Brit Floyd taas Euroopasse, et jätkata imelist teekonda läbi Pink Floydi viiekümneaastase karjääri ning kultusbändi poolt loodud tohutut ja uskumatut muusikakogu. «Publiku vastuvõtt „Space and Time“ kavale oli niivõrd positiivne, et oleme otsustanud jätkata sama temaatikat ka sel aastal turneega „Space and Time CONTINUUM“ ning sihime lausa veelgi võimsamat showd. Pink Floydi repertuaarist on valida väga palju kvaliteetset materjali ning kindlasti pakume lisaks vanadele lemmikutele ka haruldasemaid lugusid.» Uus kava sisaldab lugusid sellistelt Pink Floydi albumitelt nagu “The Dark Side of the Moon”, “Wish You Were Here”, “Animals“, “The Wall” ja “The Division Bell” kui ka palju muusikalisi üllatusi, mille hulgas tuleb esmakordselt esitusele ka täispikkuses (!) pala “Echoes” albumilt “Meddle”. Muusikud lubavad, et „Space and Time CONTINUUM“ saab olema oma imetlusväärse miljoni dollarilise valgusshow, nüüdisaegse videodisainiga ning ka veelgi suurema lavastusega siiamaani kõige ambitsioonikam ja parim Brit Floydi show läbi aegade. Piletid Brit Floydi Riia kontserdile on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Bring Me The Horizon

  23.11.2016, Tallinna Kultuurikatel
  23. novembril annab Briti bänd Bring Me The Horizon Baltikumi ainsa kontserdi just Tallinnas. Esialgu Kultuurikatlasse planeeritud show müüdi välja vaid ühe päevaga. Suure nõudluse tõttu leidsid korraldajad koostöös bändi mänedžmendiga võimaluse kontsert üle viia Saku Suurhalli. Müügil VAID 1399 lisapiletit. Kõik Kultuurikatlasse ostetud pääsmed kehtivad ka uues toimumiskohas ning neid ei tule ümber vahetada. “Huvi Bring Me The Horizoni Tallinna kontserdi vastu on üle kogu Baltikumi väga suur. Esialgu müüki tulnud piletid said otsa vaid ühe päevaga ning paljud fännid nii Eestist kui ka Lätist ja Leedust, kus BMTH ei esine, ei jõudnud kahjuks pääsmeid soetada. Mul on hea meel, et koostöös bändi esindajate ning Saku Suurhalli tiimiga õnnestus meil kiirelt leida võimalus see show üle viia suuremasse kohta,” kommenteeris kontserdi korraldava Live Nation Baltics’i peapromootor Eva Palm. Kontsert leiab aset nn. blackboxis, selle lahenduse abil kujundatakse Saku Suurhallist suur klubi, ehk tribüünid peidetakse ära ning publik pääseb vaid põrandale showd nautima. Sel suvel on jõudnud Bring Me The Horizon esineda sellistel suurtel festivalidel nagu Roskilde, Rock Werchter, Pinkpop, Hellfest, Glastonbury jpt. Lisaks õhtu peaesinejale astuvad 23. novembril Saku Suurhalli lavale ka erikülalised, kelle nimed avaldatakse lähiajal. Lisapiletid hinnaga 49 eurot on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Kokku müüakse Bring Me The Horizoni Tallinna kontserdile vaid 1399 lisapiletit. Kõik Kultuurikatlasse ostetud pääsmed kehtivad ka uues toimumiskohas ning neid ei tule ümber vahetada.
 • Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

  05.03.2017, Nordea Kontserdimaja
  5. märtsil astub taas Nordea Kontserdimaja lavale ülemaailmne muusikasensatsioon Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – kollektiiv, mis viib popmuusika ajas tagasi ning esitleb tuntud lugusid täiesti uue nurga alt.  Oma eelmise kontserdiga tõelist furoori tekitanud ja Eesti publiku poolt kauakestvad seisvad ovatsioonid pälvinud ansambel esitleb kevadel Tallinnas uut kava ja uusi staare. Postmodern Jukeboxi meeletu populaarsus ja aina kasvav uute talentide hulk (nüüdseks on kollektiivil võimalust valida juba üle 70 (!) suurepärase vokalisti seast) võimaldab ansamblil tuuritada üle terve maailma, esinedes paljudes riikides juba mitmendat korda ning ajada publikut iga kord pöördesse. Postmodern Jukebox ei ole kindlasti tavaline kaverbänd – nende eesmärgiks ei ole imitatsioon, vaid taasloomine. Postmodern Jukebox justkui taaskujutleb muusikat, raamides selle kaunitesse uutesse vormidesse. Céline Dion, Guns N’ Roses, Ellie Goulding, Bon Jovi, Beyoncé, Lady Gaga, Bruce Springsteen, Justin Bieber, Radiohead, Lorde, Justin Timberlake, Aerosmith, Britney Spears, Bruno Mars, Rick Astley – need on vaid mõned nimed, kelle suurimad hitid tänu Postmodern Jukeboxile on saanud muusikalises ajamasinas täiesti uue hingamise, kõlades selliste muusikastiilide nagu sving, džäss, ragtime, bossa ja rhytm’n’blues võtmetes. Postmodern Jukeboxi esinemised annavad alati publikule võimaluse koos muusikutega ajas tagasi minna. “Soovime, et meie kontserdi külastajad suudaksid reaalsusest põgeneda ja ühineda meiega kõige sensatsioonilisemal 1920ndate peol siinpool Suurt Gatsby’t. Tahame, et nad kogeksid milline võis olla 1940ndatel Frank Sinatra poolt juhitud aastavahetuse etendus, et nad naudiksid esireast plaadifirma Motown’i kuulsaimate 1960ndate artistide esinemist. Ja show, mida Postmodern Jukebox pakub, on vaieldamatult selle kõige ja veel rohkema kogemiseks ühe õhtu jooksul ainuõige koht.“ Piletid hinnaga alates 39 eurost on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Toimunud üritused

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

1998