Üritused

 • Jean-Michel Jarre

  02.11.2016, Saku Suurhall
  Juba 2. novembril esineb Tallinnas elektroonilise popmuusika geenius Jean-Michel Jarre. Esmakordselt Eestisse saabuv muusik rõõmustab Saku Suurhalli publikut uue visuaalselt ja heliliselt perfektse muusikalise vaatemänguga. Jarre loomingut iseloomustatakse sõnadega “innovaatiline”, “revolutsiooniline” ja “perfektne”, tema uudne lähenemine elektroonilisele muusikale ja live-esinemistele on mõjutanud mitut generatsiooni. Jean-Micheli enda sõnul on erinevate tehnoloogiate avastamine ja kasutamine kogu ta karjääriga kaasas käinud - analoogsüntesaatoritest ja trummimasinatest ning digitaalsetest klahvpillidest iPadi äppideni välja. “See hoiab mu uudishimu üleval ning inspireerib järjest edasi liikuma. Digitaalne asjastu on mu loomingu paindlikumaks muutnud, saan nüüd tööd teha ja uut muusikat luua ka reisides ja tuuritades”, ütleb muusik. Jarre’i esinemised on lisaks muljetavaldavale muusikalisele poolele tuntud ka vaatemänguliste valgus- ning lasershowde poolest. Laval ümbritsevad maestrot suured liikuvad ekraanid, kaasahaaravad 3D-efektid ning põnevad kõrgtehnoloogilised valgus- ja videoerilahendused. Jean-Michel võlub publikut ka ainulaadsetel pillidel helisid tekitades – näiteks näeb Tallinnas teda laserharfi mängimas. Show raames kõlavad nii lood muusiku äsja ilmavalgust näinud plaadilt “Electronica” kui ka mitmed 1970 ja 1980ndate kultuspalad, sealhulgas “Oxygene”, “Équinoxe” ja “Rendez-Vous”. Kontserdil kuuleb eksklusiivselt ka katkendeid Jarre aasta lõpus ilmuvalt uuelt stuudioalbumilt “Oxygene 3”. Kolmapäeval, 2. novembril avab Saku Suurhall uksed kell 18:00, kontsertprogramm algab 19:00. Alguses soojendab publikut Jean-Michel Jarrega tuuril kaasas olev DJ Marco Grenier. Maestro astub lavale orienteeruvalt 20:00. Piletid hinnaga alates 49 eurost on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Kontsert toimub istekohtadega ning müügil vaid 4900 piletit. Jean-Michel Jarre Tallinna kontserdi esitleja on Prantsuse Instituut.
 • Brit Floyd

  17.11.2016, Palladium, Riia
  17. novembril esineb Riias, kontsertklubis Palladium, taas Inglismaalt pärit ansambel Brit Floyd, kelle live-esinemisi peetakse tänapäeval maailma parimaks Pink Floydi loomingule pühendatud tribuutshowks. Bänd naaseb Baltikumi uue maailmaturnee «Space and Time CONTINUUM» raames. Ansambli muusikalise juhi, laulja ja kitarristi Damian Darlingtoni sõnul naaseb peale ülimalt edukat 146 kontserdiga maailmaturneed Brit Floyd taas Euroopasse, et jätkata imelist teekonda läbi Pink Floydi viiekümneaastase karjääri ning kultusbändi poolt loodud tohutut ja uskumatut muusikakogu. «Publiku vastuvõtt „Space and Time“ kavale oli niivõrd positiivne, et oleme otsustanud jätkata sama temaatikat ka sel aastal turneega „Space and Time CONTINUUM“ ning sihime lausa veelgi võimsamat showd. Pink Floydi repertuaarist on valida väga palju kvaliteetset materjali ning kindlasti pakume lisaks vanadele lemmikutele ka haruldasemaid lugusid.» Uus kava sisaldab lugusid sellistelt Pink Floydi albumitelt nagu “The Dark Side of the Moon”, “Wish You Were Here”, “Animals“, “The Wall” ja “The Division Bell” kui ka palju muusikalisi üllatusi, mille hulgas tuleb esmakordselt esitusele ka täispikkuses (!) pala “Echoes” albumilt “Meddle”. Muusikud lubavad, et „Space and Time CONTINUUM“ saab olema oma imetlusväärse miljoni dollarilise valgusshow, nüüdisaegse videodisainiga ning ka veelgi suurema lavastusega siiamaani kõige ambitsioonikam ja parim Brit Floydi show läbi aegade. Piletid Brit Floydi Riia kontserdile on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Bring Me The Horizon

  23.11.2016, Tallinna Kultuurikatel
  23. novembril annab Briti bänd Bring Me The Horizon Baltikumi ainsa kontserdi just Tallinnas. Esialgu Kultuurikatlasse planeeritud show müüdi välja vaid ühe päevaga. Suure nõudluse tõttu leidsid korraldajad koostöös bändi mänedžmendiga võimaluse kontsert üle viia Saku Suurhalli. Müügil VAID 1399 lisapiletit. Kõik Kultuurikatlasse ostetud pääsmed kehtivad ka uues toimumiskohas ning neid ei tule ümber vahetada. “Huvi Bring Me The Horizoni Tallinna kontserdi vastu on üle kogu Baltikumi väga suur. Esialgu müüki tulnud piletid said otsa vaid ühe päevaga ning paljud fännid nii Eestist kui ka Lätist ja Leedust, kus BMTH ei esine, ei jõudnud kahjuks pääsmeid soetada. Mul on hea meel, et koostöös bändi esindajate ning Saku Suurhalli tiimiga õnnestus meil kiirelt leida võimalus see show üle viia suuremasse kohta,” kommenteeris kontserdi korraldava Live Nation Baltics’i peapromootor Eva Palm. Kontsert leiab aset nn. blackboxis, selle lahenduse abil kujundatakse Saku Suurhallist suur klubi, ehk tribüünid peidetakse ära ning publik pääseb vaid põrandale showd nautima. Tallinna kontserdi erikülalisteks on Briti ansamblid While She Sleeps ja Basement. AJAKAVA / SCHEDULE 19:00 uksed / doors 19:45 Basement 20:30 While She Sleeps 21:30 Bring Me The Horizon 23:00 lõpp / curfew Lisapiletid hinnaga 49 eurot on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Kokku müüakse Bring Me The Horizoni Tallinna kontserdile vaid 1399 lisapiletit. Kõik Kultuurikatlasse ostetud pääsmed kehtivad ka uues toimumiskohas ning neid ei tule ümber vahetada.
 • The xx

  03.12.2016, Compensa kontserdihall, Vilnius
  3. detsembril esineb Vilniuses, Compensa kontserdisaalis, viimase kümnendi üks edukamaid briti bände The xx. Pärast kolm aastat kestnud pausi annab ansambel selle aasta lõpuni Euroopas vaid viis kontserti ning neist üks toimub Leedus, olles ühtlasi ka ainsaks showks Baltikumis.  Kontserdil Vilniuses lubab bänd esitleda nii oma hittlugusid kuid ka palasid uuelt stuudioalbumilt, mille kallal muusikud hetkel töötavad. Enne uut stuudiosse minekut siirduvad aga muusikad väikesele kontsertreisile, mille raames esinevad esmakordselt ka Leedus. The xx Vilniuse kontserdi erikülaliseks on Norra laulja, helilooja ja kirjanik Jenny Hval. Piletid müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

  05.03.2017, Nordea Kontserdimaja
  5. märtsil astub taas Nordea Kontserdimaja lavale ülemaailmne muusikasensatsioon Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – kollektiiv, mis viib popmuusika ajas tagasi ning esitleb tuntud lugusid täiesti uue nurga alt.  Oma eelmise kontserdiga tõelist furoori tekitanud ja Eesti publiku poolt kauakestvad seisvad ovatsioonid pälvinud ansambel esitleb kevadel Tallinnas uut kava ja uusi staare. Postmodern Jukeboxi meeletu populaarsus ja aina kasvav uute talentide hulk (nüüdseks on kollektiivil võimalust valida juba üle 70 (!) suurepärase vokalisti seast) võimaldab ansamblil tuuritada üle terve maailma, esinedes paljudes riikides juba mitmendat korda ning ajada publikut iga kord pöördesse. Postmodern Jukebox ei ole kindlasti tavaline kaverbänd – nende eesmärgiks ei ole imitatsioon, vaid taasloomine. Postmodern Jukebox justkui taaskujutleb muusikat, raamides selle kaunitesse uutesse vormidesse. Céline Dion, Guns N’ Roses, Ellie Goulding, Bon Jovi, Beyoncé, Lady Gaga, Bruce Springsteen, Justin Bieber, Radiohead, Lorde, Justin Timberlake, Aerosmith, Britney Spears, Bruno Mars, Rick Astley – need on vaid mõned nimed, kelle suurimad hitid tänu Postmodern Jukeboxile on saanud muusikalises ajamasinas täiesti uue hingamise, kõlades selliste muusikastiilide nagu sving, džäss, ragtime, bossa ja rhytm’n’blues võtmetes. Postmodern Jukeboxi esinemised annavad alati publikule võimaluse koos muusikutega ajas tagasi minna. “Soovime, et meie kontserdi külastajad suudaksid reaalsusest põgeneda ja ühineda meiega kõige sensatsioonilisemal 1920ndate peol siinpool Suurt Gatsby’t. Tahame, et nad kogeksid milline võis olla 1940ndatel Frank Sinatra poolt juhitud aastavahetuse etendus, et nad naudiksid esireast plaadifirma Motown’i kuulsaimate 1960ndate artistide esinemist. Ja show, mida Postmodern Jukebox pakub, on vaieldamatult selle kõige ja veel rohkema kogemiseks ühe õhtu jooksul ainuõige koht.“ Piletid hinnaga alates 39 eurost on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Toimunud üritused

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

1998