Üritused

 • Future Islands

  27.10.2017, Rock Café
  Reedel, 27. oktoobril, esineb Tallinnas, Rock Cafes ansambel FUTURE ISLANDS. Ameerika sündipopi staar jõuab Eestisse esitledes oma uut stuudioalbumit. Erikülalisena astub lavale Ameerika ansambel Zack Mexico. Future Islands usub tõelisesse armastusse. Nende muusika oleks justkui alati meiega olnud, sest nende lood räägivad meie enda eludest, olles soundtrackiks igale suurele lootusele, tärkavale mõistmisele ja murtud lubadustele, igale soojale embusele ning igale pimesi uskumisele. Viimase üheksa aasta jookul, mis on möödunud Future Islandi debüütplaadi ilmumisest, ei ole Baltimore'i kõige idealistlikum ja emotsionaalselt kaasahaarav trio koosseisus Samuel T. Herring (vokaal), William Cashion (bass, akustiline- ning elektrikitarrid) ja Gerrit Welmers (klahvpillid ja kitarr) mitte kordagi võtnud hoogu maha, jätkates kihutamast täiskiirusel ning säilitades imetlusväärse kvaliteeti oma loomingus. Future Islands on praeguseks hetkeks avaldanud neli täispikka albumit – “Wave Like Home” (2008), “In Evening Air” (2010), “On the Water” (2011) ja “Singles” (2014). Aprilli alguses ilmub Future Islandi uus stuudioplaat nimega “The Far Field” - album, mis sai salvestatud koos Grammy auhinnavõitjast produtsendi John Congletoniga ning seda legendaarses stuudios Sunset Sound, kus loetamatu hulk staare, alustades ansamblist The Beach Boys ja lõpetades Prince'iga, on oma meistriteostega maha saanud. Future Islandile meeldib tuuritada - oma karjääri jooksul on muusikud andnud üle tuhande kontserdi ning nüüd uue turnee raames saabub bänd esmakordselt ka Eestisse. Kontsert Tallinnas leiab aset 27. oktoobril Rock Cafes. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. 
 • Chris Rea

  10.11.2017, Nordea Kontserdimaja
  Reedel, 10. novembril, esineb Nordea Kontserdimajas Briti laulja, kitarrivirtuoos, rokiromantik ja bluusikuningas CHRIS REA. Sügise alguses ilmub Chris Real üle kuue aasta uus stuudioalbum nimega “Road Songs for Lovers” ning samanimelise Euroopa turnee raames külastab muusik ka Eestit. KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD! Nii nagu ka kõik suured artistid, on Chris Rea alati jälginud omanäolist artistlikku visiooni, mis kuulub vaid ja ainult talle. Kuigi tema eeskujulik musikaalne väljund on praeguseks ajaks sügavalt sisse imbunud maailma rokkmuusika DNA-sse, saab kindlalt öelda, et tema olek on olnud justkui sädelev okas muusikatööstuse kõrval, mis on hoidnud teda pigem kõrvalise isikuna. Aegade jooksul on väheste žestide ja nappide sõnade meister Chris Rea arendanud välja ainuomase käekirja - tema muusika on jäänud puutumatuks isikupäratu masstoodangu maailmast, tema virtuoosne kitarrimäng, kordumatu “suitsune” hääletämber ning palju mõtteainet pakkuvad laulusõnad mõjutavad inimesi sõltumata muutuvatest muusikatrendidest. Oma debüütalbumi “Whatever Happened to Benny Santini?” 1978. aastal avaldanud Rea tuntumate hittide hulka kuulvad teiste seas sellised lood nagu “Fool (If You Think It's Over)”, “The Road to Hell”, “I Can Hear Your Heartbeat”, “Josephine”, “On the Beach”, “Driving Home for Christmas”, “Let's Dance”, “Auberge”, “Looking for the Summer”, “Julia”, “I Just Wanna Be with You”, “And You My Love”. Sellel sügisel naaseb Chris Rea uue albumi “Road Songs for Lovers”, mis on täis suurepäraseid rokiballaade - albumiga, mis toob esile tema rabava hääle ja pillimängimise meisterlikkuse ning kõige tipuks, suurepärase laulusõnade kirjutamise oskuse. Just kõike seda, mille järgi Chris Read kõige paremini tuntakse. Muusiku sõnul armastab ta tuuritada väga, sest see on tema arvates maailma parim töö. Just esinedes tajub Chris publiku emotsioone vahetult. Uue albumi ilmumise puhul siirdub ta Euroopa turneele, mille raames esineb 10. novembril ka Tallinnas, Nordea Kontserdimajas, esitades lugusid nii uuelt kauamängivalt kui ka juba 40 aastat kestva karjääri parimal viisil kirjeldavaid hittpalasid.
 • Queen + Adam Lambert

  17.11.2017, Žalgiris Arena, Kaunas
  17. novembril esineb Kaunases, Žalgiris Arenal, rokkmuusika legendaarseim bänd QUEEN koos Adam Lambertiga. Eelmisel suvel Tallinna Lauluväljakul 25 tuhande pealtvaataja ees superkontserdi andnud muusikakooslus rõõmustab fänne uue show ning kavaga. Käesoleva aasta turneeks on bändil valminud täiesti uue suurejoonelise produktsiooniga show ning kava, mis aga vaieldamatult sisaldab ka Queeni surematuid rokkmuusikahümne. Kontserdil teiste seas kõlavad näiteks “We Will Rock You” ja “We Are the Champions” ansambli enimmüüdud stuudioalbumilt “News of the World”, mille väljaandmisest möödub tänavu 40 aastat. Queeni trummari Roger Taylori kinnitusel saab see olema hoopis teistsugune show võrreldes sellega, millega bänd Tallinna Lauluväljakul esines. “Tehnoloogia areneb väga kiiresti ning meil on soov ajaga kaasas käia, kuna tänapäeval on võimalust võtta kasutusele niivõrd palju uusi asju. Ühes võib aga kindel olla, see on 100% live-show, mängime ja laulame alati otse. Plaanis on ette võtta lood, mida me varasemalt pole kontsertidel esitanud või pole juba pikemat aega rahvaga lavalt jaganud.” Rokkmuusika legendaarseim bänd QUEEN koos Adam Lambertiga esineb Leedus 17. novembril. Bändi originaalliikmetest astuvad lavale nii kitarrist Brian May kui trummar Roger Taylor, mõlemat kuuleb kontserdi jooksul ka laulmas. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Oh Wonder

  09.12.2017, Club Hollywood
  Laupäeval, 9. detsembril esineb Tallinnas, Club Hollywoodis Briti ansambel OH WONDER. Eestisse jõuab indie-popi staar maailmaturnee “Ultralife World Tour” raames ning kontsert Tallinnas saab ühtlasi olema ka ansambli ainsaks showks Baltikumis. Kontserdile müüakse vaid 900 piletit. Sel õhtul avab Club Hollywood uksed juba kell 18:00. Kontsertprogramm algab kell 19:00. Ürituse orienteeruv lõpp on 21:55. Ajal, mil karjäärid popmuusikas nõuavad ettevaatliku planeerimist, on Oh Wonder paras anomaalia. See on bänd, mis on kokku saanud läbi juhuse mitte kavatsuse - duo, kes esialgu ei plaaninud anda ühtegi kontserti, kuid viibis rohkem kui aasta maailmaturneel. Duo, kes ei näinud ennast muu, kui DIY-projektina, kuid kellel on tänapäeval ette näidata leping maailma ühe suurima plaadifirmaga. Ansambli omanimeline debüütalbum (2015) oli kogumik lugusid, mille nad ühe kaupa kord kuus internetti postitasid ning millesse armusid kümned miljonid kuulajad. Sel aastal ilmus bändil uus album nimega “Ultralife”, mis kasutab bändi eksperimentaalse debüütplaadi iseloomulikke tunnuseid – hüpnotiseerivad vokaalid, paljastavad ja emotsionaalsed laulusõnad, nõiduslik ja õhuline ilu, millele on lisatud saavutatud edust tulenev kindlustunne ning sidusus. Muusikuste enda sõnul räägib uus kauamängiv vajadusest teiste inimeste järgi aga ka vajadusest iseendale kuuluvast ajast: “See on ood üksinda olemise vabadusele aga samal ajal jutustab sellest, kui mõttetu võib elu tunduda, kui sul ei ole kellegagi oma kogemusi jagada”. Alates suve algusest tuuritab Oh Wonder uue albumiga mööda maailma ning aasta lõpus jõuab Londoni duo ka Eestisse, et esineda Baltikumi ainsa showga laupäeval, 9. detsembril Tallinnas, Club Hollywoodis. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Kontserdile müüakse vaid 900 piletit. NB! Vanusepiirang 18+ Alla 18. aastased külastajad pääsevad kontserdile täiskasvanud saatjaga (kel peab samuti olema kehtiv pilet) Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Karl-Erik Taukar #2912

  29.12.2017, Saku Suurhall
  Selle aasta viimasel reedel, 29. detsembril, astub Saku Suurhalli lavale oma karjääri seni suurima kontserdiga Eesti üks populaarsemaid artiste KARL-ERIK TAUKAR. Raadio Sky Plus muusikajuhi Vaido Panneli sõnul on omal imelisel moel Saku Suurhalli lava muutunud Eesti artistide jaoks üheks karjääri edukuse verstapostiks. “Karl-Erik Taukari jõudmine Suurhalli on asjade loomulik kulgemine, sest väiksemate lavade ees on fännid tervitanud teda juba mitu ringi. Teades Karl-Erikut olen kindel, et ta võtab seda väljakutset väga tõsiselt ja seal näeme, mis teda motiveerib, miks ta seda teeb ja miks teda nii kõrgelt hinnatakse. See kontsert saab olema võimas ja väärikas lõpp tänavusele Eesti popmuusika aastale,” ütles Pannel. Peale “Eesti otsib Superstaari” saates osalemist on Karl-Erik Taukarist saanud hetke üks populaarsemaid artiste Eestis. Ta on avaldanud kaks stuudioalbumit ning võitnud kokku viis Eesti Muusikaauhinda kategooriates “Aasta Meesartist”, “Aasta Popalbum” ja “Aasta Album”. Taukari show Saku Suurhalllis toimub koostöös kontsertfirmaga Live Nation. Kontserdil tulevad esitusele kõik laulja tuntumad palad. Lisaks on varuks ka mitmeid üllatusi. Piletid Karl-Erik Taukari elu suurimale kontserdile on nüüd müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Müügil on ka fännitsooni pääsmed, preemium-istekoha piletid ning Meet & Greet paketid. Kontserdi esitleja on raadio Sky Plus.
 • Schönbrunn Palace Orchestra Vienna

  22.01.2018, Nordea Kontserdimaja
  22. jaanuaril 2018 esineb Nordea Kontserdimajas Viinist pärit Schönbrunni lossi orkester aasta esimese päeva teleülekandest tuntud kavaga. Suure Viini uusaastakontserdi raames kõlab Tallinnas Johann Straussi, Imre Kalmani, Franz Lehári, Carl Michael Ziehreri ja teiste klassikalise muusika suurmeistrite aegumatu looming. KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD! Veerand sajandit tagasi asutatud Schönbrunni lossi orkester on rahvusvaheliselt tunnustatud Viini kammerorkester. Orkestri esinemised maailmakuulsas Schönbrunni lossis (kus esines ka Mozart ise) meelitavad kohale klassikalise muusika austajaid üle maailma ning neist kontsertidest on saanud Viini linna muusika- ja kultuurielu lahutamatu osa. Schönbrunni lossi orkestrit peetakse ka oluliseks Austria riigi kultuurisaadikuks. Orkester on ka palju tuuritamas nii Euroopas kui Jaapanis, Austraalias, Põhja-Ameerikas ning USA-s. Juba kümnekonna aasta jooksul esineb Schönbrunni lossi orkester traditsiooniliselt Põhja-Euroopas just uusaastakontsertidega, mille kava koosneb Johann Straussi, Imre Kalmani, Franz Lehári, Carl Michael Ziehreri ja teiste palavalt armastatud heliloojate kaunitest meloodiatest. Tallinnasse jõuab 30-liikmeline orkester esmakordselt. Koos muusikutega astuvad Nordea Kontserdimaja lavale kaks solisti - sopran Mara Mastalir ja bariton Wolfgang Schweiger. Orkestrit juhendab dirigent Guido Mancusi. Suure Viini Uusaastakontserdi repertuaaris on klassikamuusika ühed kõige kuulsamad teosed, mis on tuntud ülipopulaarsest teleülekandest Viinist - telesaatest, mis on olnud eetris aasta esimesel päeval juba kuus aastakümmet ning mida tänapäeval vaatavad kümned miljonid pealtvaatajad rohkem kui 90 riigis üle terve maailma, sealhulgas ka Eestis. Schönbrunni lossi orkestri Tallinna uusaastakontserdil kõlavad teiste seas “valsikuninga” Straussi “Lood Viini metsadest”, “Waldmeister” ja “Ilusal sinisel Doonaul”. Kavas on ka Imre Kalmani, Franz Lehári ja teiste tuntud heliloojate looming. Lisaks tuleb esitusele Carl Michael Ziehreri valss “Nachtschwärmer”. Kontserdi kulminatsiooniks on Straussi kuulus “Radetzky marss”, mille esitamisest saab dirigendi taktikepi järgi osa võtta ka saalis viibiv publik.
 • TOTO

  12.02.2018, Nordea Kontserdimaja
  12. veebruaril esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas poproki suurnimi TOTO. Eestisse jõuab Ameerika ansambel uue suurejoonelise maailmaturnee raames, mis kannab nime “40 Trips Around The Sun Tour” ning on pühendatud bändi 40. juubelile. Tänavu möödub nelikümmend aastat ansambli loomisest ning aastal 2018 tähistab TOTO nelikümmend aastat omanimelise debüütalbumi ning maailmahitiks saanud esiksingli “Hold The Line” ilmumisest. Suure juubeli puhul siirdub bänd oma viimase aja suurimale maailmatuurile, mis saab alguse veebruarikuus Euroopas. TOTO jääb ka tänapäeval üheks maailma edukaimaks ansambliks plaadi- ja kontserttuuride müüginumbrite poolest. TOTO muusikud on nii eraldiseisvalt kui ka ansambliliikmetena andnud väga suure panuse pop- ja rokk-kultuuri kujundamisele ning mõjutanud selle arengut, võttes osa erinevate artistide hämmastava koguse - viie tuhande (!) albumi – salvestamisel. Nende tööde seas on ka Michael Jacksoni “Thriller”. Kokku on tänapäevaks TOTO liikmete osalemisel salvestatud albumite müüginumbrid ületanud poolt miljardit eksemplari, olles ka üle kahesaja korra nomineeritud Grammy auhinnale. TOTO on popkultuur, üks vähestest 70ndate bändidest, kes on püsima jäänud vaatamata muutuvatele muusikatrendidele ja -stiilidele ning kes naudib edukat karjääri ka 40 aastat pärast bändi asutamist. Seda koos mitmest põlvkonnast pärit fännidega üle terve maailma. Tallinnasse jõuab TOTO koosseisus Joseph Williams (vokaal), David Paich (klahvpillid, vokaal), Steve Porcaro (klahvpillid), Steve Lukather (kitarr, vokaal), Lenny Castro (löökpillid), Warren Ham (saksofon), Shem von Schroeck (basskitarr) ja Shannon Forrest (trummid). Juubelishow raames kõlavad 12. veebruaril Nordea Kontserdimaja laval ansambli suurimad hitid, sealhulgas sellised poproki klassikalised palad nagu “Africa”, “Rosanna”, “Hold The Line”, “Stop Loving You” jpt. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Milky Chance

  13.02.2018, Tallinna Kultuurikatel
  13. veebruaril esineb Tallinna Kultuurikatlas Saksa ansambel MILKY CHANCE. Kontsert leiab aset bändi uue turnee “The Blossom Tour 2018” raames. Showle müüakse vaid 1299 piletit. Milky Chance’i debüütalbum “Sadnecessary” salvestati väikeses iseehitatud kodustuudios ning anti välja enda plaadifirma Lichtdicht Records kaudu. Plaadist on saanud tõeline fenomen. Nii on näiteks selle esiksinglil “Stolen Dance” nüüdseks Youtube'is juba üle 320 miljoni vaatamise.  Põimides omavahel elegantseid kaasakiskuvaid elektroonilise muusika rütme akustilise kitarri kõla ning elava, küllusliku ja käreda vokaaliga, lõi Milky Chance oma ühemõtteliselt unikaalse stiili ning tänu avarale emotsionaalsusele loomingus on saanud endale väga laia kuulajaskonna. Ansambli uus stuudioalbum “Blossom” nägi ilmavalgust 2017. aasta kevadel, säilitades muusikakriitikute sõnul loomingus kõike seda mille poolest sai Milky Chance kuulsaks, kuid samal ajal tuues sisse huvitavat muusikasegu, mis sulatab kokku nii elektroonilise, reggae kui ka folk-muusika elemendid. Uue kauamängiva ilmumisele pühendatud maailmaturnee nimega “The Blossom Tour” koosneb enam kui kuuekümnest esinemisest nii Ameerikas kui Euroopas. Eestisse jõuab Milky Chance 13. veebruaril 2018, esinedes Tallinna Kultuurikatlas. “Päeva lõpuks oleme õnnelikud kui inimesed avastavad meie muusika just iseenda jaoks ning tulevad meie kontserti lihtsalt nautima. See on meile puhas rõõm kui publik kuulab mõnda lugu ning seob selle omaenda kogemusega. Muusika tegemise juures on see kõige imelisem ning hea meelega edendame seda ka edasi”, lisasid Milky Chance liikmed. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.  Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Ghostpoet

  14.02.2018, Klubi Sinilind
  14. veebruaril esineb Tallinnas klubis Sinilind kahekordne Mercury auhinna nominent, üks silmapaistvamaid Briti muusika eksperimenteerijaid GHOSTPOET. Suvel naasis Ghostpoet (kodanikunimega Obaro Ejimiwe) neljanda stuudioalbumiga, mis kannab nime “Dark Days & Canapés” - plaadiga, mis dramaatiliselt toob esiplaanile jätkuva evolutsiooni Obarot, kui ühte kõige läbinägelikumat ja originaalsemat laulude kirjutajat. Oma muusikas kombineerib Ghostpoet alternatiivset hip-hopi alternatiivse rokiga, lisades jazzi ja souli elemente, 90ndate post-punk rütme ja post-hardcore elemente väikese trip-hopi lisandiga. Live-karjääri jooksul on Obaro tuuritanud koos Metronomy ja Jamie Wooniga ning on esinenud sellistel festivalidel nagu Glastonbury, Sónar, Latitude, Secret Garden Party ja Bestival. Tallinnasse jõuab Briti muusik 14. veebruaril, mil annab kontserdi klubis Sinilind. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.  Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Depeche Mode

  20.02.2018
  20. veebruaril esineb Riias, Arena Rigal, kultusbänd DEPECHE MODE. Inglise trio naaseb taas Lätti üle nelja aasta. Show leiab aset Depeche Mode’i uue maailmaturnee “Global Spirit Tour” raames. Viimati käis Depeche Mode Riias esinemas aastal 2014. Nii see kontsert kui ka kõik eelnevad ansambli siseshowd Lätis olid välja müüdud. Depeche Mode’i uude kavasse kuuluvad nii lood bändi värskelt stuudioalbumilt “Spirit” kui ansambli tuntumad lood rohkem kui 35 aastat kestnud karjäärist, sealhulgas “Personal Jesus”, “Stripped”, “Enjoy The Silence”, “Never Let Me Down Again”, “Walking In My Shoes”, “I Feel You”, “World In My Eyes”, “Barrel Of A Gun”., “In You Room”, “Everything Counts” ja mitmed teised tuntud lood. Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Depeche Mode’i kontserti 20. veebruaril 2018 Riias, Arena Rigal. Kontserdipäeval saab sõita eribussiga Tallinnast ja Tartust Riiga ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse ja Tartusse. TALLINN-Pärnu-Riia-Pärnu-Tallinn bussisõidu ajakava 20. veebruaril 2018: 12:15 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht) 12:45 väljasõit Riia poole 14:30 paiku peatus Pärnu bussijaamas 18:00 saabumine Arena Rigale 23:15 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi lõppu 23:30 paiku väljasõit Tallinna poole 03:00 paiku peatus Pärnu bussijaamas 04:45 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures TARTU-Valga-Riia-Valga-Tartu bussisõidu ajakava 20. veebruaril 2018: 12:30 kogunemine Vanemuise alumises parklas 13:00 väljasõit Riia poole 14:15 paiku peatus Valga bussijaamas 18:00 saabumine Arena Rigale 23:15 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi lõppu 23:30 paiku väljasõit Tartu poole 03:30 paiku peatus Valga bussijaamas 04:30 paiku saabumine Tartusse – reisi lõpp Vanemuise alumise parkla juures Pileti ostmisel on võimalus valida reisi lähtepunkt – Tallinn või Pärnu ning Tartu või Valga. Eribussi pileti hind mõlema variandi puhul on sama ning sisaldab sõitu Eestist Lätti ning tagasi. Piletid kontserdile ning eribussidele on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Jethro Tull by Ian Anderson

  06.03.2018, Nordea Kontserdimaja
  6. märtsil, 2018 astub Nordea Kontserdimaja laval üles üks rokkmuusika karismaatilisemaid lauljaid ning rokkansambli Jethro Tull juhtfiguur Ian Anderson oma bändiga. Viiskümmend aastat lavakarjääri teinud Anderson esitab Tallinnas Jethro Tulli kuulsamaid palasid. Kava kannab nime “Jethro Tull by Ian Anderson” ning seda kirjeldatakse kui multimeedia vaatemängu, mille keskel on rokkbänd. Koos Ian Andersoniga astuvad Nordea Kontserdimaja lavale David Goodier (bass), John O’Hara (klahvpillid, akordion), Florian Opahle (kitarr) ja Scott Hammond (trummid). Ise mängib Ian Anderson Tallinna kontserdil akustilist kitarri ja flööti - muusikainstrumenti, mis on temale kõige rohkem tuntust toonud. Andersoni ühel jalal flöödi mängimisest on saanud üks rokkmuusika tuntumaid sümboleid. Ian Anderson alustas muusikukarjääri 1962. aastal, viis aastat hiljem asutas ta ansambli Jethro Tull. Oma pika karjääri jooksul on see rokkmuusika üks silmapaistvamaid muusikakollektiive välja andnud üle neljakümne stuudioalbumi, kogumiku ning kontsertsalvestise. Ian Anderson on ka pidevalt tuuritamas, tema kontserdikontol on juba mitu tuhat live-esinemist. Varasemalt on Anderson Eestis esinemas käinud kolmel korral – sealhulgas Jethro Tulliga Rock Summeril ’91. Viimati külastas muusik Tallinnat kuus aastat tagasi. Ian Andersoni ja tema bändi kontserdil Nordea Kontserdimajas, kõlavad teiste seas sellised rokkmuusika kuldvaramusse kuuluvad Jethro Tulli palad nagu “Living in the Past”, “Heavy Horses”, “Thick as a Brick”, “Nothing Is Easy”, “Sweet Dream”, “A New Day Yesterday”, “Bourée”, “Songs From the Wood”, “Aqualung” ja “Locomotive Breath”. Piletid hinnaga alates 39 eurost on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
 • Rag'n'Bone Man

  30.04.2018, Tallinna Kultuurikatel
  30. aprillil esineb Tallinna Kultuurikatlas Briti aasta läbimurde RAG’N’BONE MAN, kes külastab Eestit oma uue turnee “Grande Reserve Tour” raames. Müügil vaid 1299 piletit! Ilma kahtlusteta on 2017 olnud Rag’n’Bone Mani aastaks. Tema albumi “Human” on saatnud suur edu üle maailma. Rag’n’Bone Mani (kodanikunimega Rory Graham) kauamängivast sai ka selle kümnendi kiiremini müüdud meesartisti sooloalbum – avanädalal peale ilmumist on seda müüdud rohkem kui Ed Sheerani või Sam Smithi debüütplaati. Albumi samanimelisest singlist on saanud ülemaailmne hitt – lugu “Human” on jõudnud iTunesi edetabeli esikohale enam kui neljakümnes riigis. Albumilt leiab ka singleid “Skin” ja “As You Are” ning lugusid, mis on produtseeritud Two Inch Punchi, Jonny Cofferi ja Mark Crew poolt. Aasta alguses pälviti Rag’n’Bone Man kahe Brit Awardsi auhinnaga kategooriates “Briti aasta läbimurde artist” ning “Kriitikute valik”. Viimast tihtipeale nähakse kui tagatist edasiseks eduks - sellise auhinna on varem saanud näiteks Adele, Florence + the Machine, Sam Smith ja James Bay. Rag’n’Bone Mani puhul on ebatavaliseks asjaolu, et tegemist pole sellise verivärskelt uue artistiga, keda reeglina aasta parima läbimurde auhindadega pärjatakse. Ka möödunud kontserdiaasta oli Rory jaoks väga edukas - tal õnnestus esineda üle Euroopa väljamüüdud showdega ning astuda suuremata festivalide lavalaudadele, sealhulgas Glastonbury. 2018. aasta alguses siirdub muusik uuele kontsertreisile nimega “Grande Reserve Tour”, mille raames külastab kahtekümmend riiki, esinedes sealhulgas ka 30. aprillil Tallinnas Kultuurikatla laval. Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 • Roger Waters

  24.08.2018, Arena Riga, Riia
  Reedel, 24. augustil 2018 esineb Riias, Arena Rigal, rokkmuusika kultusfiguur, Pink Floydi asutajaliige ROGER WATERS. Lätti jõuab Waters uue tuurne “Us + Them” showga. Kontserdi raames tulevad esitamisele palad Pink Floydi ikoonilistelt stuudioalbumitelt “The Dark Side of The Moon”, “The Wall”, “Animals” ja “Wish You Were Here”. Lisaks kõlavad Riias suve lõpus lood ka muusiku uuelt sooloalbumilt “Is This the Life We Really Want?” Kontsert toimub istekohtadega ning kokku müüakse sellele vaid 7500 piletit. “Us + Them” märgib Roger Watersi naasmist lavalaudadele pärast väljamüüdud “The Wall Live” maailmatuuri, mida käis vaatamas üle nelja miljoni muusikasõbra ning mis jääb siiani sooloartisti kõige suurema müügikäibega turneeks muusika ajaloos. Watersi uue turnee nimi on tuletatud 1974. aasta palast “Us And Them” Pink Floydi ülimenukalt kauamängivalt “The Dark Side of the Moon”. Koos Roger Watersiga astub Arena Riga lavale üheksaliikmeline live-bänd. Roger Watersi vaatemängulised, täiuslikkuseni lihvitud live-esinemised on alati pakkunud pealtvaatajale võimalust sukelduda kontserdipaigas ühe unustamatu show ajaks loodud virtuaalsesse maailmasse, kasutades meelte mõjutamiseks kõrgtehnoloogilisi ja uuema aja tasemel audiovisuaalseid produktsiooni- ning hingematvaid kvadrofoonilisi helilahendusi. Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Roger Watersi kontserti. Kontserdipäeval saab sõita eribussiga Tallinnast ja Tartust Riiga ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse ja Tartusse. TALLINN-Pärnu-Riia-Pärnu-Tallinn bussisõidu ajakava 24. augustil 2018: 12:15 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht) 12:45 väljasõit Riia poole 14:30 paiku peatus Pärnu bussijaamas 18:00 saabumine Arena Rigale 23:15 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi lõppu 23:30 paiku väljasõit Tallinna poole 03:00 paiku peatus Pärnu bussijaamas 04:45 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures TARTU-Valga-Riia-Valga-Tartu bussisõidu ajakava 24. augustil 2018: 12:30  kogunemine Vanemuise alumises parklas 13:00 väljasõit Riia poole 14:15 paiku peatus Valga bussijaamas 18:00 saabumine Arena Rigale 23:15 paiku kogunemine busside juures pärast kontserdi lõppu 23:30 paiku väljasõit Tartu poole 03:30 paiku peatus Valga bussijaamas 04:30 paiku saabumine Tartusse – reisi lõpp Vanemuise alumise parkla juures Piletid Roger Watersi Riia kontserdile ning eribussidele Tallinnast ja Tartust on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimunud üritused

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

1998