Bruce Dickinson

26.03.2020, Alexela Kontserdimaja

26. märtsil esineb Alexela Kontserdimajas metal-muusika legendi IRON MAIDENi laulja BRUCE DICKINSON, kes jõuab Eestisse oma ühemehe jutuetendusega “What Does This Button Do?”. Fännidel avaneb võimalus staarile ka küsimusi esitada.

Iron Maiden käis viimati Eestis mullu kevadel ning just Tallinnast algas bändi uus maailmaturnee “The Legacy Of The Beast”. Nüüd naaseb ansambli ninamees Bruce Dickinson maarjamaale enda jutuetendusega. Dickinsoni peetakse üheks maailma kuulsusrikkamaks muusikuks. Peale selle, et Bruce on bändis oma suursuguse karakteriga aastakümneid ülienergilisi kontserte andnud, on ta elanud erakordset elu ka väljaspool rambivalgust. Mitmekülgsete annetega Bruce on olnud või siiani on, lennufirma piloot ja kapten, lennundusettevõtja, õllepruulija, motivatsioonikõneleja, filmi stsenarist, kahekordne romaanikirjanik ja enimmüüdud autor, raadiosaatejuht, telenäitleja ja rahvusvahelisel tasemel vehkleja.

2017. aastal nägi ilmavalgust Dickinsoni autobiograafia nimega “What Does This Button Do?”. Raamatu esitlustuuri raames osales Bruce valitud Suurbritannia linnades lugemis- ning ka küsimuste-vastuse sessioonidel. Sellest ajast alates on “What Does This Button Do? – An Evening With Bruce Dickinson” õhtust kujunenud välja täispikk, tublisti üle kahe tunni kestev jutuetendus, mis sarnaneb osaliselt stand-up koomiku kavale ning millega selle autor üle maailma tuuritab.

Õhtu jaguneb kaheks osaks, millest esimeses pooles vaatab Bruce humoorikas ja tihtipeale pilkavas võtmes tagasi oma värvikale, Ameerika mägesid meenutavale elule. Õhtu teine pool on pühendatud täielikult küsimuste ja vastuste sessioonile, kus fännidel on võimalus saada vastused oma kelmikatele, otsekohestele ja tihti täiesti imelikele küsimustele. Neile järgnevad täiesti improviseeritud ning alati kiired ja teravmeelsed vastused Bruce’i poolt. Selle kõige tulemuseks on äärmiselt meelelahutuslik ja nauditav õhtupoolik hubases saalis.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 39 - 79 EUR

Pressilõigud / uudised