Bryan Adams

06.03.2020, Saku Suurhall

Reedel, 6. märtsil esineb Saku Suurhallis rokiromantik BRYAN ADAMS. Juba seitsmendat korda Eestit väisav Kanada laulja, laulukirjutaja, produtsent ja filantroop toob Tallinnasse oma uue turnee “Shine A Light” show, mille raames kõlavad lisaks uue albumi paladele traditsiooniliselt ka kõik suurimad Adamsi hitid. 

Bryan Adams on tuntud oma kustumatu kire poolest esinemise ja tuuritamise vastu, mis on teinud temast ühe meie aja armastatuima rokilauljast live-esineja. Tema energilised etteasted, sundimatu lavaline olek ja äratuntav vokaal pakuvad iga kord võimsa meelelahutusliku elamuse. Adams tuuritab aktiivselt ümber maailma, hullutades publikut palavalt armastatud ballaadide ning rokihümnidega.

Nii tänavu veebruaris alguse saanud ning järgmise aasta kevadel Tallinnasse jõudva “Shine A Light” turnee kava sekka on seni lisaks uue albumi paladele mahtunud sellised Adamsi hitid nagu “Can’t Stop This Thing We Started”, “Run To You”, “Summer of ’69”, “When You’re Gone”, “(Everything I Do) I Do It for You”, “Back To You”, “The Only Thing That Looks Good On Me Is You”, “Cuts Like a Knife”, “18 til I Die”, “Somebody”, “Have You Ever Really Loved A Woman?”, “Please Forgive Me”, “All For Love” jpt.

Bryan Adams jõuab Eestisse juba enda teise järjestikuse turneega. Üle maailma on see üsna tavapärane praktika, et iga uue tuuri raames saabub armastatud artist taas riiki või linna, kus ta on eelnevalt korduvalt esinenud. Ning seda vaid ühel põhjusel – rahvas soovib oma lemmikuid uuesti näha ja kuulama tulla. Ka Eestis on sama tendents aina rohkem paika pidamas. Seda tõestas ka hiljutine Stingi kontsert Tallinnas, kelle pooleteise aasta jooksul aset leidnud mõlemad esinemised täismajale läksid.

Adamsil on käesoleva kontserttuuri raames käsil koostöö DHLiga, mille käigus lubatakse istutada puu iga ostetud pileti eest. “Partnerlus DHLiga on imetoreda keskkonnaalase sõnumiga ning ma loodan, et sellest saab kõigi selliste partnerluste standard, sest meie inimestena peame hoolitsema planeedi eest nii palju kui võimalik,” ütleb Adams.

Piletid müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 49 - 129 EUR

Pressilõigud / uudised