Fleet Foxes

12.08.2018, Nordea Kontserdimaja

Pühapäeval, 12. augustil esineb Nordea Kontserdimajas indie-folgi muusika suurnimi, Ameerika ansambel FLEET FOXES.

“Ei ole just palju olnud olukordi, kus bänd läheb niivõrd pikaks ajaks ära aga samas tuleb tagasi suuremalt kui eales varem. Suurepärane, et Fleet Foxes tagasi on!”

Tallinna kontsert leiab aset maailmaturnee raames, mis on pühendatud bändi uue stuudioalbumi ilmumisele. Fleet Foxesi kolmas kauamängiv “Crack-Up” nägi ilmavalgust mullu suvel ning on saanud nime essee järgi, milles F. Scott Fitzgerald oma tuntud arvamust avaldas: “Esmaklassiline intelligentsus on võime hoida kahte vastanduvat ideed mõtteis korraga ning samas siiski säilitada võime täisväärtuslikult toimida.”Kõik uue albumi lood on kirjutatud Fleet Foxesi laulja Robin Pecknoldi poolt. “Crack-Up” ilmus kuus aastat peale bändi eelmist stuudioplaati “Helplessness Blues” ning pea terve kümnendi pärast ansambli omanimelise debüütalbumi avaldamist. Bändi esimene täispikk plaat on kriitikute sõnul andnud rahvusvahelisele muusikamaastikule tähendusrikka mõju ning on jõudnud kiirelt erinevatesse “Parimate albumite” edetabelitesse, sealhulgas Rolling Stonesi selle sajandi Top 100 ning Pitchforki aasta Top 50 hulka.

Fleet Foxes alustas oma uut rahvusvahelist turneed eelmise aasta kevadel. Tänavu 12. augustil ollakse laval Tallinnas, Nordea Kontserdimajas. Eestisse saabub Ameerika ansambel koosseisus Robin Pecknold (vokaal, multi-instrumentalist), Skyler Skjelset (multi-instrumentalist, vokaal), Casey Wescott (multi-instrumentalist, vokaal), Christian Wargo (multi-instrumentalist, vokaal) ja Morgan Henderson (multi-instrumentalist).

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 49 - 99 EUR

Pressilõigud / uudised