In Flames (lükkub edasi)

30.05.2020, Klubi Helitehas

Laupäeval, 30. mail esineb klubis Helitehas metal-ansambel IN FLAMES. Tallinnasse jõuavad Rootsi muusikud oma värskeima kauamängiva “I, The Mask” esitlusturnee raames.

KONTSERT LÜKKUB EDASI AASTASSE 2021! Uus toimumiskuupäev ja tagasiostu info selgub lähiajal. Edasi lükatakse ka kogu Euroopa turnee esinemised.

Muusikamaastikul, mis on täis näiliselt lõputuid alajaotusi ja mööduvaid trende, on In Flames hea näide sellest, kuidas järjekindlalt oma visioonile truuks jääda. 1990. aastal Göteborgis asutatud bänd on tänaseks mitmeid kordi mööda maailma ringi rännanud ja mõjutanud loominguga paljusid tänapäeva hinnatud metal-artiste, säilitades seejuures omale iseloomuliku kõla ja võime teistest bändidest eristuda. In Flames pole nende kolmekümne tegevusaastate jooksul kordagi peatunud ning on võtnud konkreetse suuna aina edasi areneda. Nende karjääri algusaegadest tuttav ja bändi abil välja kujunenud Rootsi melodic death metal on ajaga leidnud omapärase väljenduse, mis avaldub ansambli kolmeteistkümnel albumil nagu “A Sense of Purpose”, “Sounds of Playground Fading”, “Siren Charms” ja samuti nende viimasel väljaandel “I, The Mask” (2019).

In Flames on oma fännidele toeks ja inspiratsiooniks, julgustades neid elama fraasi järgi “In Flames We Trust”. “Otsustasime kohe alguses, et teeme seda bändi nii nagu meie tahame ja ei mõtle sellele, mis on viimane mood. See võib kõlada klišeena, kuid see on tõsi. Meile on oluline, et muusika oleks meie jaoks sama huvitav kui fännidele, sest see pole kunagi olnud ainult meie töö, vaid eluviis.” Ansambli ridades astuvad Tallinnas lavale Anders Fridén (vokaal), Björn Gelotte (soolokitarr), Niclas Engelin (rütmikitarr), Bryce Paul (basskitarr) ja Tanner Wayne (trummid). Kontserdi kavas on nii palad uuelt stuudioalbumilt kui ka Jesterheadside vanad lemmikud.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 49 EUR

Pressilõigud / uudised