MUSTASCH juba täna õhtul Tallinnas. Kaasa teeb Val Tvoar

Lisatud: 6. veebruar

Juba neljapäeval, 6. veebruaril esineb klubis Helitehas hard rock bänd MUSTASCH. Tallinnasse jõuab Rootsi ansambel oma uue albumi “Killing It For Life” esitlusturnee raames. Erikülalisena astub üles Eesti metalkitarristi Tarvo Valmi projekt Val Tvoar.

AJAKAVA / SCHEDULE
19:00 uksed / doors
20:00 Val Tvoar (est)
21:00 Mustasch (swe)
23:00 ürituse lõpp / curfew

Mustaschi võib kirjeldada mitmel moel – toores, võluv, eemaletõukav, geniaalne. Oma otsekohese ja kompromissitu suhtumisega provotseerivad nad paljusid, kuid nende muusika austajate hulk on aga veelgi suurem. Ükskõik, mida inimesed ka ei arvaks, on Mustasch Rootsi üks kõigi aegade suurimaid hard rock bände, keda peetakse ka ülimalt heaks live-ansambliks – ebamaise energia, toore jõu ja lugude laekaga.

Need, kes on Mustaschi aastate jooksul näinud ja kuulnud, nõustuvad, et vähesed hard rock bändid on rootslastega laval samal tasemel. Öeldakse, et Mustasch on bänd, kelle kontserti lihtsalt tuleb oma silmaga kogeda, vähemalt ühe korra elus.

Eelnevalt on Mustasch Eestis esinenud viiel korral – viimati Tallinna lauluväljakul Rammsteini kontserdi erikülalisena 2017. aastal, kus enda võimsa etteastega on Skandinaavia hard rocki üks eredamaid tähti leidnud endale väga palju uusi fänne.

Bändi värske album “Killing it for Life”, mis ilmus 15. novembril, viib muusikud uuele esitlustuurile, mille käigus külastatakse ka Eestit. Tallinna kontserdil kõlavad lisaks uue albumi lugudele ka ansambli vanad hitid.

Erikülalisena astub üles metalkitarristi Tarvo Valmi sooloprojekt Val Tvoar. Valm on Eesti metalmaastikul üles sirgunud koos bändidega Forgotten Sunrise, Human Ground ja Soul Thrower, lisaks olnud ka lihtsurelike lemmikbändi The Sun kitarrist. Käesoleva aasta esimesel päeval avaldas Val Tvoar oma teise albumi “Today Is Tomorrow’s Yesterday” (kuula siit). Jällegi mängib Valm sellel albumil kõik instrumendid ise ja ühtlasi ka kogu vokaali osakond. Valmi muusika on kui stoner rock, mis on läbi imbunud grungest ja hiljem tahutud metalsel alasil. Bluusilikud kitarrisoolod ja fuzzysed kidrariffid ei tohiks jätta külmaks ühtegi rokisõpra.

Mustasch esineb klubis Helitehas juba 6. veebruaril.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.